Agent Provocateur Parfüm Hakkında

 1. Agent Provocateur Parfüm Hakkında

  Hayal gücü ve şehvet bir araya gelirse…

  Agent Provocateur pek çok kadının en favori parfüm markalarından biri. Agent Provocateur da, modadan parfüm dünyasına adım atmış bir marka. Ama moda dünyasında nasıl akıllara kazınmayı başardıysa, parfüm dünyasında da bir isim yapmayı başarmış markalardan olan Agent Provocateur, 1994 yılında kurulmuş bir iç giyim firması.

  Ünlü tasarımcı Vivienne Westwood 'un oğlu Joseph Corre ve (eski) eşi Serena Rees tarafından markalaştırılan Agent Provocateur, İngilizlerin iç giyim modasında bir çığır açarak moda dünyasına yeni bir soluk getirmeyi başardı. Kendi vizyonlarıyla oluşturdukları iç çamaşırı koleksiyonlarıyla kalitesiz müstehcenliğe bir son veren Agent Provocateur, tam anlamıyla hayal gücü ve şehvetin materyalleşmiş hali. İç çamaşırı reklamlarında pek çok ünlü kadınla çalışan Agent Provocateur, çok kısa bir sürede hem İngiltere’de hem de tüm dünyada büyük bir başarı yakaladı. Bu başarıdan ilham alan ünlü marka koku dünyasına da imza atmak istemiş olacak ki, 6 yıl sonra, 2000 yılında ilk parfümünü piyasaya sürdü.

  Adı: agent provocateur parfüm 1.jpg
Görüntülemeler: 21963
Boyutu: 71.3 KB


  Agent Provocateur’un afrodizyak etkili imzası

  Popüler iç çamaşırı markası Agent Provocateur’un koku dünyasına girişi de, tıpkı moda dünyasında olduğu gibi büyük dalga yarattı. İç çamaşırlarındaki seksapaliteyi, kaliteyi ve yaratıcılığı birebir parfümlerine de yansıtan Agent Provocateur parfüm, “afrodizyak etkili” sloganıyla yola çıktı. Ünlü marka kendine güvenen, iddialı, cazibesiyle fark yaratmak isteyen, iç gıcıklayıcı bir kadınsılığa kavuşmayı hayal eden bayanlara baş döndürücü bir parfüm deneyimi yaşatıyor. İç çamaşırlarının tasarımında kullandıkları ana tema olan vamp bir kadın anlayışını, kokularına da entegre eden Agent Provocateur parfüm, 2000 yılında piyasaya sürdüğü ve kendi adını taşıyan Agent Provocateur For Women bayan parfümü ile büyük beğeni toplayarak sadık müşteriler edindi. Reklam yüzü olarak Kylie Minogue ve Kate Moss gibi pek çok ünlü isimle çalışan Agent Provocateur, bu isimlerle şöhretine şöhret kattı.

  Agent Provocateur parfümün koleksiyonunda; Agent Provocateur, Agent Provocateur Eau Emotionnelle, Agent Provocateur Maitresse, DD Edition, Eau Provocateur, L’Agent, L’Agent Eau Provocateur, Maitresse Eau Provocateur, Petale Noir ve Strip olmak üzere 10 tane birbirinden baş döndürücü parfümü var. Ünlü markanın kokularının arkasındaki burunlar ise Christian Provenzano ve Azzi Glasser’e ait.

  Adı: agent provocateur parfüm 7.jpg
Görüntülemeler: 23569
Boyutu: 82.9 KB


  Agent Provocateur’un en beğenilen parfümleri

  Agent Provocateur For Women Bayan Parfümü: Christian Provenzano imzalı bu koku ünlü markanın parfüm dünyasında adını duyurduğu parfümü. Pembe, yumurta formundaki şişesiyle dokunma isteği yaratan Agent Provocateur For Women bayan parfümü; güçlü ve kalıcı bir koku. Parfümün üst notalarında safran ve kişniş bulunuyor. Orta notalarına gül, yasemin, manolya, ylang-ylang ve gardenyanın tatlı dokunuşuyla devam eden Agent Provocateur parfümün alt notalarında ise vetiver, amber ve miskin feminenliği mevcut.

  Agent Provocateur Maitresse Eau Provocateur Bayan Parfümü: ünlü iç çamaşırı markası Agent Provocateur Maitresse Eau Provocateur’un en etkileyici parfümlerinden biri olan Agent Provocateur Maitresse Eau Provocateur bayan parfümü 2011 yılından beri pek çok kadının vazgeçilmezi. Günlük kullanıma çok yakışan bu kokunun üst notalarında gül, yasemin ve iris var. Orta notalarında yeşil elma ve mimoza bulunan parfüm afrodizyak etkili yanını da buradan alıyor. Parfümün alt notalarında ise sandal ağacı, amber ve tonka fasulyesi bulunuyor.

  Adı: agent provocateur parfüm 9.jpg
Görüntülemeler: 17783
Boyutu: 99.5 KB

  Agent Provocateur çekiciliği parfumforum.com’da!

  Agent Provocateur’un baş döndüren, akılları başlardan alan parfümlerini yakından tanımak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Biz sizin için Agent Provocateur parfüm fiyatları başta olmak üzere; en iyi, en beğenilen, en etkileyici, en favori, en kaliteli ve en çok satan Agent Provocateur parfümlerini platformumuzda topladık. Agent Provocateur parfüm dışında yüzlerce parfüm markasını da forumumuzda bulabilirsiniz. Parfümlere dair aklınızı kurcalayan tüm sorulara cevap bulabileceğiniz parfumforum.com’da, indirimlerden haberdar olabilir, yorumlarınızı bizimle ve tüm parfüm tutkunlarıyla paylaşabilir, zaman zaman kullanıcılara sunulan parfüm setlerini de yakından takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler          


Agent Provocateur Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Agent Provocateur Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Agent Provocateur Parfüm Hakkında kullananlar.