En Güzel Koku, Annenin Kokusu...

Aldığımız ilk koku annemizin kokusudur ve belki de parfümlerde aradığımız duygu, anne kokusun verdiği tamlık, mükemmellik ve kimlik duygusudur.

Bize dünyadaki tüm güzel hisleri sunan annelerimiz için hediye parfüm seçmenize yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız parfüm önerileri listemizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.


ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 1: CALVIN KLEIN BEAUTY

Parfümü ilk kokladığınızda, aynen şu cümleyi kuruyorsunuz: “sanki başka bir parfüme benziyor”. Aslına bakarsanız bu benzerlik tamamen kompozisyonun oldukça basit öğelerden oluşmasından kaynaklanıyor. Sadece bir tek noktada diğerlerinden ayrılıyor, o da kehribarın özellikle orta notalarda tekrar başımızı döndürüyor olması.

Şişesi ise sanki bir kadına beyaz elbise giydirilmiş ve açık sarı saçlarıyla salınıyor havasını veriyor.

Calvin Klein Beauty Bayan Parfümü


ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 2: GIORGIO ARMANI IDOLE

Bakın bu güzel parfüm hakkında Giorgio Armani ne demiş:
''Zarafet, güzellik ve özgür ruhun birleşimi olan dişilik idealini hep taşımışımdır. Idole parfümü de bu kadınlara bir saygı duruşudur.''
Kadına övgü olarak piyasaya sunulan İdole, zengin ve çiçeksi kokusuyla tam annenize göre.

Giorgio Armani Idole D`armani Pour Femme Bayan Parfümü

ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 3: YVES SAINT LAURENT PARIS

Bir dönem fırtınalar estiren, sonrasında da parfüm klasikleri arasında yer edinen Paris bayan parfümü, aynı anda hem sevinci, hem umudu hem de masumiyeti hissettiren yoğun ve özel bir aroma karışımına sahip.

Yves Saint Laurent Paris Bayan Parfüm

ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 4: LANCOME O D'AZUR

Baharatlı ve odunsu notaları ile ön plana çıkan Lancome O d'Azur, gençlik enerjisini hiç kaybetmeyen anneler için tazeleyici, temiz ve canlandırıcı bir parfüm alternatifi. Özellkle yaz günleri için ideal...

Lancôme O d`Azur Bayan Parfümü

ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 5: BURBERRY CLASSIC

Klasikler vazgeçilmezdir, tıpkı annelerin olduğu gibi... Kaliteli bir parfüm arıyorsanız ve riske girmek istemiyorsanız Burberry Classic'i tercih edebilirsiniz. Hiçbir kadının hayır diyemeyeceği bu parfüm tam anlamıyla hediyelik.

Burberry Classic Women Bayan Parfümü


ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 6: CHRISTIAN DIOR JADORE

Altın rengi şişesi ile lüksü ve ihtişamı temsil eden Christian Dior Jadore, egzotik ve oryantal kokulardan hoşlanan anneler için oldukça sevindirici bir hediye olacaktır.

Dior J`adore Bayan Parfümü

ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 8: DKYN CASHMERE MIST

Kaşmirin sıcaklığını odunsu notaları ile dengeleyen DKYN Cashmere Mist, tenin kendi ısısı ile bütünleşerek kimsenin kaçamayacağı bir çekim alanı oluşturacaktır. Tıpkı anne sıcaklığı gibi...

Dkny Cashmere Mist Bayan Parfümü


ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 9: MARC JACOBS LOLA

Mor renkli şişesi ve çiçek formlu kapağıyla oldukça dikkat çekici olan ve zarafetini şişesinden belli eden bu parfüm, annenizin şıklığını tamamlayacak.

Marc Jacobs Lola Bayan Parfümü

ANNELER İÇİN HEDİYE PARFÜM ÖNERİLERİ - NUMARA 10: CACHAREL NOA

Fazla dikkat çekmesin ama ferahlık ve temizlik hissi versin diyen annelere Cacharel Noa'yı hediye edebilirsiniz. Dünyaya sevgi, barış ve mutluluk getirecek koku teması ile piyasaya sunulmuş olan kokunun dünya gibi yuvarlak şişesi ve içerisindeki büyük bir inci annenizin hoşuna gidecektir.

Cacharel Noa Bayan Parfümü