EN BABA PARFÜMLER - NUMARA 1


Babalara dominantlık yakışır...Grey Vetiver Tom Ford tüm Tom Ford kokuları arasında dominant bir aromayla ayrışıyor. Turuçgillerin şekerli ve hafif etkisini baharatlarla sabitleyen ve güçlendiren Grey Vetiver Tom Ford değerli ağaçların aromalarını tüm bu kokuların temeline yerleştirmiş. Özel tasarım şişesi Tom Ford’un kıymetli ve maskülen diye adlandırdığı bir ambalajlama biçimi...

Tom Ford Grey Vetiver Erkek Parfümü


EN BABA PARFÜMLER - NUMARA 2

Babalara tarz yakışır...Alman kalite anlayışını şıklıkla birleştiren Hugo Boss tarzının özü, Boss Bottled No: 6 aromasıyla bir şişe içerisine girmiş. Fresh ve meyveli kokular içeren üst notalar, çiçeksi ve baharatlı bir kalp ile eşsiz bir uyum içerisinde.

Boss Bottled No:6 Erkek Parfümü


EN BABA PARFÜMLER - NUMARA 3

Babalara klasikler yakışır...Klasik Burbbery desenli şişesi ile modern İngiliz ruhunun geleneksel olanla kaynaşmasını somutlaştıran Burberry Brit'in erkek kokusu, çekiciliğini zengin kültüründen almakta olan sofistike bayların kokusu!

Burberry Brit For Men Erkek Parfümü

EN BABA PARFÜMLER - NUMARA 4

Babalar lüks sever... Armani Code serisinin klasik Code parfümünün daha yoğun ve lüks versiyonu olarak lanse edilen Giorgio Armani Code Ultimate Homme, babanızın karizmasına layık. Biraz da seksi ama gereğinden fazla değil

Giorgio Armani Code Ultimate Homme Erkek Parfüm

EN BABA PARFÜMLER - NUMARA 5

Çam Ağacı, Çoban Armağanı... Pardon o laf öyle değildi galiba Ama Pino'nun çam ağacından esinlenen formunu görüp, kokusunu içinize çektiğinizde sizin de kafanız karışabilir.

Kendine özgü bir konsept ile 50'li yıllardan itibaren femonen olma konumu sürdüren Pino, kıvamı tam babalara göre parfümler sunuyor. Güçlü, kendini belli eden ve kalıcı. Fiyatları da oldukça makul.

Pino Parfüm Hakkında