Bellisima Parfüm Hakkında

 1. Bellisima Parfüm Hakkında

  Sezgilerinize güvenin: Bellissima

  Klasik ve bir o kadar da Türk kadınını yansıtacak bir koku arayışındaysanız, size tek bir önerimiz var: Bellissima parfüm.

  1980 yılından bu yana Aromel Kozmetik tarafından bayanlara sunulan Bellissima parfüm, gelenekselliği oryantal bir kokuyla bütünleştiriyor ve sizi bir nostalji yolculuğuna davet ediyor. Tamamen Türk kadınının kültürünü, geleneğini, tavrını yansıtan Bellissima parfüm klasik kokuları kendine yakın bulan bayanların en favori parfümlerinden biri olmaya devam ediyor.

  Bellissima parfüm zarif, kadınsı, çekici, şehvetli, duygusal ve tutkulu bayanlara hitap ediyor. Kokusuyla herkesi büyüleyen Bellissima parfüm, en beğenilen ve en etkiyici bayan parfümlerinden biri olmasının yanı sıra, en çok satan bayan parfümlerinden biri olma özelliği de taşıyor. Oryantal notaların cildinizle olan mükemmel uyumunu hissetmek istiyorsanız, aynı zamanda da kalıcı bir parfüm deneyimi yaşamak istiyorsanız; Bellissima parfüm uygun parfüm fiyatlarıyla da gönlünüze taht kuracak. 1980 yılından bu yana pek çok kendine güvenen, zarafeti ve çekiciliği ile ön planda olmak isteyen kadınların yanından ayırmadığı Bellissima parfüm şişe tasarımlarıyla tam anlamıyla klasik bir dokunuşu ve kadınsılığı simgeliyor.

  Adı: bellisima parfüm 2.jpg
Görüntülemeler: 17643
Boyutu: 71.4 KB


  Bellissima Klasik Bayan Parfümü: Üst notalarında bergamot, limon, ylang-ylang bulunduran Bellissima klasik bayan parfümünün orta notalarında gül, yasemin, vetiver; alt notalarında ise sandal ağacı ve misk var.

  Bellissima Dore Bayan Parfümü: Çiçek kokulu, oryantal ve baharatlı koku yönüyle öne çıkan Bellissima Dore bayan parfümü üst notalarında zencefil, gül, kakule ve mandalina var. Orta notalarında yasemin, tarçın, gardenya ve ylang-ylang bulunduran parfümün alt notalarında ise misk, amber, sandal ve sedir ağacı bulunuyor.

  Bellissima Miss Star Bayan Parfümü: Sahip olduğu notlarla klasik Bellissima kokularında ayrılan Bellissima Miss Star bayan parfümünün üst notalarında sümbül, neroli ve ylang-ylang var. Orta notalarına yasemin, müge ve şeftaliyle devam eden parfüm; alt notalarındaki vanilya, misk ve sedir ağacı ile son buluyor.

  Adı: bellisima parfüm.jpg
Görüntülemeler: 14355
Boyutu: 38.0 KB


  Klasik parfümler de parfumforum.com’da!

  En beğenilen, en çok satan ve en etkileyici parfüm markalarından biri olan Bellissima parfümü bizim gözümüzden inceleyin! Sizin için ve tüm parfüm tutkunları için oluşturduğumuz bu platformda Bellissima parfüm ve diğer tüm parfüm markalarına dair aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Tüm parfüm ve parfüm severlerin buluşma noktası olan parfumforum.com’da parfüm fiyatları başta olmak üzere, en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en pahalı, en iyi parfüm seçeneklerini bulabileceğiniz gibi; indirim ve fırsat haberlerini takip edebilir, zaman zaman piyasaya sürülen parfüm setlerinden de haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Bellissima Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Bellisima Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Bellisima Parfüm Hakkında kullananlar.