Benetton Parfüm Hakkında

 1. Benetton Parfüm Hakkında

  Rengarenk bir parfüm markası: Benetton

  Benetton parfüm de moda dünyasından, koku serüvenine geçiş yapmış bir parfüm markası. Ünlü İtalyan moda markası Benetton 1965 yılında kurulmuş olmasına rağmen, uzun süre parfüm dünyasına adım atmamış bir marka. Moda dünyasına getirdiği yeniliklerle tanınan ünlü marka, renkli tasarımlarıyla tüm dünyaya yayıldı.

  1987 yılında hem yetişkinler, hem de çocuklar için parfüm tasarlamaya başlayan Benetton, renkli tasarım anlayışını parfümlerine de taşıdı. Kokularıyla seçkin ve bir o kadar da canlı bir parfüm markasına dönüşen Benetton, hem bayan hem de erkek müşterilerine kaliteli bir parfüm deneyimi yaşatıyor. Moda alanında yakaladığı başarıyı, parfüm dünyasında da pekiştiren Benetton parfüm, her tarza uygun kokularıyla ön planda. Benetton parfüm şişe tasarımları, kalıcılık performansları ve fiyatlarıyla da fark yaratıyor.

  Adı: benetton parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 4363
Boyutu: 87.9 KB


  46 adet parfüme sahip olan Benetton parfüm Valerie Garnuch-Mentzel, Christophe Raynaud, Bernard Ellena, Ann Gottlieb, Alain Astori, Beatrice Piquet, Alexandra Kosinski, Richard Herpin, Annick Menardo ve Olivier Pescheux gibi parfümörlerle çalışıyor.

  Benetton dendiğinde akla gelen ilk şey şüphesiz ki toplumsal mesaj içeren reklamları. Bu sebeple Benetton reklamlarında da söz etmezsek olmaz. Özellikle kamu yararı göz önüne alınarak kurgulanmış reklam stratejileri ile bir adım önde olmayı başaran Benetton’un bir çok reklamı da ödüllü. Benetton Aids, çocuk ölümleri, savaşlar gibi pek çok olumsuz konuyu reklamlarında kullanarak, toplumda da bir farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

  Benetton Hot Bayan Parfümü: Oryantal koku yönüyle bayanlara sıcak bir feminenlik sağlayan Benetton Hot bayan parfümünün üst notalarında mandalina, bergamot, gül ağacı ve limon bulunuyor. Orta notalarında kayısı, iris, yasemin ve leylak ile devam eden parfüm alt notalarında ise sandal ağacı kehribar, misk, vanilya oakmoss ve sedir bulunduruyor. Parfüm 100 ml Eau de Parfume ve 100 ml Eau de Toilette formunda satın alabilirsiniz.

  Benetton Cold For Men Erkek Parfümü: beylere ferah, temiz ve serinletici bir koku deneyimi sunan Benetton Cold For Men’in üst notaları bergamot, kimyon ve argehit ile açılıyor. Orta notalarına kişniş, lavanta ve sardunya ile devam eden parfümün alt notalarında ise silhat, vetiver ve beyaz misk bulunuyor. Parfümü 100 ml Eau de Toilette ambalaj seçeneği ile bulabilirsiniz.  Adı: benetton_parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 3085
Boyutu: 91.7 KB


  Parfumforum.com’da neler var?

  Benetton parfümü sizin için araştırdık. Benetton parfüme dair her şeyi bu platformda bulabilirsiniz. Tüm parfüm markalarının buluştuğu adres parfumforum.com’da Benetton parfüm fiyatları başta olmak üzere, en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en pahalı, en iyi parfüm seçeneklerini bulabileceğiniz gibi; indirim ve fırsat haberlerini takip edebilir, zaman zaman piyasaya sürülen parfüm setlerinden de haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Benetton Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Benetton Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Benetton Parfüm Hakkında kullananlar.