Beyonce Heat Bayan Parfümü

 1. Beyonce Heat Bayan Parfümü

  Kırmızının Yakıcılığı ve Heat Bayan Parfümü

  Dünyaca ünlü pop yıldızı Beyoncé Knowles, müzikal başarılarının yanı sıra ismini parfüm tasarımları konusunda da üst sıralara taşıyacağa benziyor. 2010 yılında kendi adı altında tasarımlara başayalan Beyoncé Knowles, yine aynı yıl içinde ilk parfümünü beğeniye sunuyor. Daha şimdiden koku ailesinde 7 tane parfüm bulunduran ünlü yıldız, parfüm tasarımları ve kompozisyonları için Claude Dir, Olivier Gillotin, Honorine Blanc, Bruno Jovanovic ve Carlos Vinals gibi ünlü isimlerle çalışıyor.

  Beyoncé Knowles parfüm dünyasına adım atarken, nasıl bir perspektife sahip olduğunu da açıklıyor. Ünlü yıldız, kadınların daha seksi, daha güçlü ve karşılarına çıkan her şeyi fethedecek yeteneğe sahip olduklarına inanmalarını sağlayan tasarımlar yapmak istediğini belirtiyor. Ona göre tasarladığı parfümler öyle bir etki yaratmalı ki parfümü kullanan kadın etrafında bulunan herkes üzerinde kalıcı ve güçlü bir etki bırakabilsin.

  Adı: beyonce heat parfüm.jpg
Görüntülemeler: 12002
Boyutu: 54.1 KB


  Beyoncé bu fikirlerle ilk parfümü olan Heat’i 2010 yılında beğeniye sunuyor. Ünlü yıldızın tur ve sahne performanslarından esinlenerek isim verdiği koku, yine ünlü yıldızın en sevdiği renk olan kırmızı ile bütünleşiyor. Cladue Dir ve Olivier Gillotin tarafından kompozisyonu oluşturulan koku, ateşli ve seksi nüanslarla kullananları anında kuşatıyor. Antik cam şişe tasarımıyla da göz boyayan parfüm kırmızı rengiyle alevlerin yakıcı bir turuncuya dönüşmesini anımsatıyor. Bu eşsiz parfümün reklam yüzü ise tabi ki tartışmasız Beyoncé Knowles!
  Her ne kadar ünlü yıldız Tommy Hilfiger ve Armani gibi markaların ürettiği parfümlerin yüzü olsa da, ilk parfümünün reklam kampanyasında oynamayı tercih ediyor. Çünkü ona göre Heat kendi ismi altında çıkan ilk parfüm olmasının dışında onun kişiliğini de temsil ediyor.

  Kullanıcılar ise Heat bayan parfümünü ünlü isimlerin çıkarmış olduğu parfümler arasında en iyi çalışma olarak görüyor. Kadın kullanıcıların eşsiz, kalıcı ve seksi bir koku olarak tanımladığı Heat, Beyonce farkını ortaya koyuyor.

  Adı: beyonce heat parfümü.jpg
Görüntülemeler: 12499
Boyutu: 52.0 KB


  Ünlü pop yıldızı Beyoncé Knowles, kendi adını taşıyan en iddialı ve en etkili parfümleri ile forumumuzda yer alıyor. Heat bayan parfüm ya da diğer Beyonce parfümleri hakkında merak ettiğiniz her şey forumumuzda mevcuttur. Her türlü kampanya ve indirim bilgilerini parfumforum.com’dan takip edebilirsiniz.

  Beyonce Heat Bayan Parfümü içinde canlı bir ateşi ortaya çıkaran büyüleyici bir kokudur. Seksi, şık ve gizem dolu bir dişiliği vurgulayan bu koku, kadın çekiciliğinin benzersiz bir dışavurumu ve ifadesidir. İddialı şişe dizaynı ile bu eşsiz parfüm arzulamaktan ve arzulanmaktan korkmayan, özgüvenli kadını yansıtmaktadır.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Kırmızı Vanilya
  • Orkide
  • Neroli
  • Şeftali


  Parfümün Orta Notaları:
  • Misk
  • Hanımeli
  • Acıbadem


  Parfümün Alt Notaları:
  • Tonka fasulyesi
  • Amber  Adı: beyonce-heat parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 11531
Boyutu: 66.3 KB


  Ambalaj Seçenekleri:
  • 15 ml Eau de Parfum
  • 30 ml Eau de Parfum
  • 50 ml Eau de Parfum
  • 100 ml Eau de Parfum
  • 200 ml Body Lotion
  • 125 ml Body Mist


  Son yılların en başarılı yıldızlarından biri olan Beyonce, büyülü, ilgi çekici ve gizemli kokularıyla sizi daha farklı kılmaktadır. Seksi ve cesur kadınlara uygun olan bu parfüm hakkında merak ettiğiniz her şey, tüm yorumlar ve ürün indirimleri ile ilgili bilgiler bu forumda!
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Beyonce Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Beyonce Heat Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Beyonce Heat Bayan Parfümü kullananlar.