Black Magic Erkek Parfümü

 1. Black Magic Erkek Parfümü

  Adı: Jagler-Black-Magic-Erkek-Parfumu.jpg
Görüntülemeler: 7592
Boyutu: 8.5 KB

  Black Magic Erkek Parfümü

  Hunca Kozmetik parfüm evi tarafından Jagler serisinde üretilen Black Magic erkek parfümü, gerek şişesiyle gerekse isminden aldığı sihriyle ülkemiz parfüm piyasasında en çok satan parfümlerden birisidir. Parfümler bildiğiniz üzere dünyada lüks moda evlerinin tekelinde ve oldukça pahalı fiyatlara satılırken, Türk menşeili bir firma olan Hunca kozmetiğin parfümleri ile gerek bütçemizi rahatlatıyor, gerekse ciddi anlamda kalıcı ve güzel aromalarla tanışıyoruz. İşte Jagler’de serisindeki diğer parfüm ve deodorantlarıyla güzümüzü güldürmeye devam ediyor. Black Magic erkek parfümü, 1998 senesinde piyasaya sürüldü ve bugün kullanıcı anketlerine baktığımızda, adından en çok bahsettiren kokular arasında yer alıyor.

  Black Magic’le Büyülen

  Siyah büyü, kara büyü ya da siyah sihir olarak dilimize çevirebileceğimiz parfümün ismi, her kültürde farklı manaya gelse de, hemen hemen hepsinde gücü ve erkeksi tavırları simgeliyor. Black Magic marka ismi o denli kuvvetli ve sert bir vurguya sahip ki, zaten içinden çıkan kokunun pudralı ve ya çiçeksi bir aromaya sahip olduğunu düşünemiyoruz bile. Evet, Black Magic tam bir baharat ve odunsu aromalara sahip bir kokudur. Parfümün resmi internet sitesine baktığımızda içinde doğuya özgü aromaların, erkeğin asaletine uygun notalarla birleştirildiği ifadesini görüyoruz. Doğuya özgü aromaların en başını kehribar çekiyor. Black Magic erkek parfümünün ilk açılışı, yoğun bir kehribar notasıyla yapılıyor. Biraz ilerleyince güçlü sedir ağacının yumuşak geçişli esansını duymaya başlıyoruz. orta notalara geldiğimizde pembe biberin ve paçulinin olağan üstü birleşmesine şahit oluyor ve en sonunda muhteşem bir misk aromasıyla kapanışı yapıyoruz.
  Eğer doğayı seviyor ve bir erkeğin asaletli ve zarif olması gerektiğini düşünenlerdenseniz ve ayrıca kendinizi bu sıfatlarla tamamlayacak bir koku arıyorsanız Black Magic erkek parfümü tam size göre bir seçim olabilir.

  Black Magic erkek parfümünün 2005 yılında değişen logosu ve ambalajında adı gibi simsiyah bir şişeyi görüyoruz. Sportif bir şişe, pürüzleri, kenarları ya da aşırı gösteriş meraklısı değil. Açık ve net hatlara sahip. Siyah uzun şişesinin üzerinde büyük harflerle tasarlanmış marka adını ying yang gibi iç içe sarmalanmış şekilde görüyoruz. Şişesinin hemen alt kısmında dore renginde ait olduğu Jagler serisinin etiketi ve en üst kapağının altında da Hunca kozmetiğin logosu bulunuyor.

  Adı: black magic erkek parfüm seti.jpg
Görüntülemeler: 7914
Boyutu: 18.3 KB


  Hunca Kozmetik’e yolculuk

  Ülkemizin sentetik koku piyasasında köklü bir geçmişe sahip olan Hunca Kozmetik, 1957 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. İlk olarak 1978 yılında ülkemizin ilk yerli erkek parfüm seti olan Madigan ile ünlenen parfüm evinin, ürün segmentinde bugün 50’den fazla kokusu bulunuyor. Ucuz parfüm, kalitesiz ve kalıcı olmayan bir kokudur tabularını yıkarak, ortalama bütçeye sahip herkesin alabileceği fiyatlarda parfümlerini sunuyorlar. Bu rekabetçi parfüm piyasasında en uygun fiyatlı kokuları üretiyor olmalarının altındaki sebepse, lüks tüketim malları arasına giren parfümlerin üzerine bir de ithal vergisinin eklenmemesinden kaynaklanıyor. Ayrıca transfer ücretlerinin de ülke içi bir kuruluş olmasından ötürü az olması, yine Hunca parfümlerini en uygun fiyata almamıza vesile oluyor. 1998 yılında Black Magic erkek parfümünü de piyasaya süren Hunca Kozmetik, 2005’de Jagler serisini piyasaya sürerek daha yoğun aromalara sahip kokular üretmeye başladı. Bu sayede Black Magic erkek parfümünü Jagler serisi içerisine dahil ettiler ve Black Magic 2005 yılında sadece ambalajında ve logo tasarımında değişikliğe uğradı. Bugün ürünleri 1400 e yakın ürün segmentiyle dünya çapında ihracat yapan Hunca Kozmetik, başta Ortadoğu olmak üzere, kokularını, Afrika, Avrupa, Rusya ve Uzak doğu ya kadar ulaştırıyor.

  Black Magic Erkek parfümü detayları

  Black Magic erkek parfümü 125 ml Eau de toilette şeklinde piyasada bulabiliyorsunuz. Ayrıca kokunun tamamlayıcı ürünleri de mevcut. Deodorantı ve kol altı roll-on olarak sürdüğünüzde çok iyi bir kalıcılığı bulunuyor. Hunca kozmetik aynı zaman da zaten en uygun fiyata sahip olan bu kokusunu parfüm setleri şeklinde, özel günlerde satışa çıkarıyor. Böylece şık bir kartonet içerisinde deodorantını, roll-on şişesini ve parfümünü 3’lü set şeklinde alarak daha da uygun fiyata almanız mümkün oluyor. Black Magic erkek parfümü özellikle babalar gününde ve sevgililer gününde en çok satan parfümler arasında yer alıyor. Ortalama olarak 4 ila 6 saat arasında aromasını muhafaza ediyor.
  • Olfaktör Grup: odunsu baharatlı
  • Erkekler İçin
  • Tanıtım yılı: 1998
  • Parfümcü: Hunca Kozmetik
  • Önerilen Giyim: spor şık
  • Önerilen Kullanım Yeri: Gündüz ve gece

  Parfümün Üst Notaları:

  • Oryantal Notalar


  Parfümün Orta Notaları:

  • Baharat Notaları


  Parfümün Alt Notaları:

  • Amber


  Ambalaj Seçenekleri:

  • 125 ml Eau de Toilette
  • 150 ml Deodorant


  Parfumforum.com’da Jagler Black Magic Erkek Parfümü

  Hunca Kozmetik, Jagler serisi Black Magic erkek parfümü bizlere sportif, zeki, kibar, esrarengiz ve güçlü bir koku vaat ediyor. Güçlü bir kehribar aroması istiyor ve en uygun fiyatlı bir parfüm olsun, bir de erkek kokusu olsun istiyorsanız Black Magic erkek parfümünü deneyebilirsiniz. Güçlü bir aroma ve şişe tasarımı var karşımızda ve biz bunu hep beraber en ince ayrıntısına kadar inceledik. Sadece Black Magic erkek parfümü değil, parfumforum.com’da aklınıza gelecek her türlü parfümü detaylandırıyoruz. Jagler serisinin diğer parfümlerinin aromalarına, notalarına ve Hunca Kozmetik’e dair bilgileri paylaşıyoruz. Sitemizde en sevilen, en beğenilen parfümleri bulabileceğiniz gibi, en ucuz parfüm kampanyalarından ve parfüm setlerinden yine sitemiz vasıtasıyla haberdar olabilirsiniz. Lütfen bizimle kalın ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaşın.

  1998 yılında Hunca koku ailesine katılan Black Magic Erkek Parfümü, batının modern çizgileri ile doğunun gizemli geleneklerini harmanlıyor. Doğu ve batının birlikteliği olan bu parfüm siz erkeklere içten ve derin bir etki kazandırıyor.

  Hunca hem spor hem klasik nüanslarıyla sizi farklı kılıyor. Modern ve gizemli kokulardan hoşlanan erkekler için uygun olan bu parfüm hakkında merak ettiğiniz her şey, tüm yorumlar ve ürün indirimleri ile ilgili bilgiler bu forumda!
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Black Magic Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Black Magic Erkek Parfümü online alışveriş'de bulun. Black Magic Erkek Parfümü kullananlar.