Britney Spears Parfüm Hakkında

 1. Britney Spears Parfüm Hakkında

  Britney Spears gibi kokmak…

  Duygusal, feminen ve bir o kadar “celebrity” bir koku deneyimi yaşamak istiyorsanız, favori parfümlerinizden biri olabilecek bir önerimiz var: Britney Spears parfüm.

  21. yüzyılda pop müziğe yeni bir soluk getiren ve popun idolü olan Britney Spears’ı hepimiz hem müzik dünyasından hem de sansasyon yaratan magazin haberlerinden tanıyoruz. Britney Spears müzik dünyasına birçok başarının altına adını yazdıktan sonra, 2004 yılında Elizabeth Arden ile birlikte parfüm dünyasının büyüleyici dünyasına da imzasını attı. Ünlü star 2004 yılında çıkarttığı ilk parfümü olan Britney Spears Curious bayan parfümü ile en çok satan parfümler listesine ilk sıradan girdi. Britney Spears, 2013 yılına kadar çıkardığı Fantasy, Curious in Control, Midnight Fantasy, Believe, Curious Heart, Hidden Fantasy, Circus Fantasy, Radiance ve Cosmic Radiance parfümleri ile de 1 milyar şişeden fazla satışa imza atarak piyasada bulunan diğer celebirty parfümlerinin arasından kolayca sıyrıldı.

  Adı: Birtney Spears Parfüm 9.jpg
Görüntülemeler: 4848
Boyutu: 84.3 KB


  Britney Spears parfüm canlı, dinamik ve rengârenk görünümüyle özellikle genç kızları hedef kitle olarak belirlese de; sıcak, çekici, sihirli, cazibeli ve baş döndüren notalarıyla birçok kadının en çok beğenilen ve kullanılan parfümleri arasında. Yarattığı popüler parfümlerle bir marka haline gelen Britney Spears parfüm hala, piyasadaki en kaliteli ve başarılı parfüm markasından biri olma yolunda emin adımlar atıyor. Parfümlerine hayat veren notaların mükemmel uyumuyla fark yaratan Britney Spears parfüm, şık şişe tasarımlarıyla da adından söz ettirmeyi başaran parfüm markalarından biri. Kalıcılık konusunda da beklenen performansı gösteren Britney Spears parfüm, tamamen doğal kokunuzla bütünleştiği için en iyi parfüm seçeneklerinden.

  Ünlü pop yıldızının parfüm dünyasındaki başarısında şöhretinin getirmiş olduğu bir pay olsa da, Britney Spears parfüm çatısı altında toplanan birçok dünyaca ünlü parfümörün de hakkını yemeyelim. Claude Dir, James Krivda, Rodrigo Flores-Roux, Caroline Sabas, Honorine Blanc ve Harry Fremont ile çalışan Britney Spears’ın koleksiyonun da 11 adet parfüm bulunuyo

  Adı: Birtney Spears Parfüm 13.jpg
Görüntülemeler: 4750
Boyutu: 94.6 KB


  Fenomen Britney Spears parfümleri

  Britney Spears Curious Bayan Parfümü: Britney Spears imzasıyla piyasaya sürülen ilk parfüm olan Britney Spears Curious bayan parfümü çiçekli kokusuna meyvemsi notaları da ekleyerek bir ışıltı vaat ediyor. Romantik, duygusal ve seksi bayanlara hitap eden bu parfümün üst notalarında manolya, lotus ve armut var. Parfümün orta notalarında da sümbül, siklamen ve yasemini bulunduran Britney Spears Curious bayan parfümünün alt notalarında ise; sandal ağacı, vanilya, beyaz odun ve misk bulunuyor.

  Britney Spears Midnight Fantasy Bayan Parfümü: Britney Spears’ın dördüncü kokusu olan bu parfüm koyu mavi şişesi ve Swarowski taşlarıyla gizemli ve heyecanlı bir yolculuğu davetiye çıkartıyor. Gece çiçekleri ve meyve notalarıyla bezenmiş Britney Spears Midnight Fantasy bayan parfümü, üst notalarında vişne ve erik bulunduruyor. Orta notalarında frezya, orkide ve iris olan parfümün alt notalarında ise; vanilya, misk ve amberin sıcak dokunuşu var.

  Britney Spears Hidden Fantasy Bayan Parfümü: 2008 yılında Rodrigo Flores-Roux imzasıyla piyasaya sürülen Britney Spears Hidden Fantasy bayan parfümü dişiliğin bir numaralı temsilcisi. Üst notalarındaki portakal, mine çiçeği ve neroli ile açılışı yapan parfüm orta notalarında ise leylak, yasemin, şeker ve karafil bulunduruyor. Britney Spears Hidden Fantasy bayan parfümünün alt notaları ise vanilya, amber ve sandal ağacının birlikteliğinden meydana geliyor.

  Adı: Birtney Spears Parfüm 2 .jpg
Görüntülemeler: 4898
Boyutu: 60.4 KB


  Britney Spears da parfumforum.com’da!

  Dünyaca ünlü yıldız Britney Spears’ın romantik, neşeli ve feminen parfümlerini merak ediyorsanız, parfumforum.com’a hoş geldiniz! Parfüm tutkunları için oluşturduğumuz bu platformda yüzü geçkin parfüm ve Britney Spears parfümleri sizleri bekliyor. İster klasik, ister modern olsun aklınıza gelebilecek tüm parfüm markalarına ulaşabileceğiniz parfumforum.com’da, Britney Spears parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi parfüm seçeneklerini de bulabilirsiniz. Üstelik Britney Spears ve diğer tüm parfüm markalarının sayfalarını ziyaret ederek, kullanıcı yorumlarını okuyabilir hatta kendi görüş ve deneyimlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca parfumforum.com’u takip ederek, kofre tarzında sunulan parfüm setlerinden, indirim ve fırsatlarından da haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler           


Britney Spears Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Britney Spears Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Britney Spears Parfüm Hakkında kullananlar.