Bvlgari Man Erkek Parfümü

 1. Bvlgari Man Erkek Parfümü

  Şövalyelik Bvlgari’nin ruhunda var..

  Bvlgari Man sert hatları, sade ve maskülen şişe tasarımı, oryantal aromaları ve son yılların en erkeksi görünen aktörlerinden biri olan marka yüzüyle birlikte modern zamanların şövalyelerine atfedilmiş bir koku. Arkasında Bvlgari markasının parfüm deneyiminin olması da cabası. Erkekler, bu sözümüz size. Eğer “şövalyelik ölmedi, yüreğimde yaşıyor” diyorsanız, nerde başı derde giren bir kadın görseniz, içinizden onu kurtarmak geliyorsa size en uygun kokuyu şu anda bulmuş olabilirsiniz.


  Adı: bvlgari-man-erkek parfümü lansman.jpg
Görüntülemeler: 8298
Boyutu: 30.6 KB  Bvlgari’nin kurucusu Sotirio Voulgaris aslen bir Yunan. Çok genç yaşta cebindeki 18 cent’i ve tam bir şövalye ruhuyla İtalya’ya göz ediyor. Değerli metalleri işlemek ve onların değerini 10 katına çıkaracak tasarımlar yapmak gibi benzersiz bir yeteneğe sahip olan Sotirio Voulgaris aksesuar ve mücevher tasarımı konusunda akıl almaz başarılar elde ettikten sonra Bvlgari markasını kurmuş. Sonra şövalyeliği tamamen markasına devretmiş ve tasarımlarıyla hem kadınların hem de erkeklerin gönlünü fethetmiş. Bvlgari o kadar canlı, o kadar etkiliymiş ki, soyadını bile değiştirerek Bvlgari yapmış.


  Seksi kokular, mücevher gibi tasarlanan şişeler...

  Bvlgari parfümlerin hayata geçmesi 90’lı yıllara rastlıyor. 1992 yılında yeşil çay temelli ilk unisex koku Eau Parfumêe’in ardından 1994 yılında Bvlgari Pour Femme ve hemen ardından 1995 yılında Bvlgari Pour Homme geliyor art arda. Bvlgari markalı parfümler kokularından önce şişe tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar ve bir anda ilgi odağı oluyorlar. İlk kokusunu 1992 yılında çıkaran Bvlgari’nin son kokusu 2013 yılında piyasaya sürülen Bvlgari Men Extreme, kısa sürede kabul gören kokular arasında yerini alıyor. Bugüne kadar 50’ye yakın kokuda büyük başarı yakalayan Bvlgari için tasarım yapan isimlerin başlıcaları Annick Menardo, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Jean-Claude Ellena, Sophia Grojsman, Beatrice Piquet, Olivier Polge, Carlos Benaim, Sophie Labbe ve Nathalie Lorson. Alberto Morillas en çok Bvlgari kokusuna imza atan isim ve bizim sizlere tanıtmak istediğimiz Bvlgari Man’in de yaratıcısı.

  Adı: bvlgari-man-erkek parfümü reklam.jpg
Görüntülemeler: 9558
Boyutu: 69.3 KB  Modern zamanlarda şövalye yok sanmayın!

  En azından Bvlgari Man kullanan erkeklerin böyle bir iddiası var. 2010 yılında yaratılan kokunun yaratıcısı Alberto Morillas ve o da tam bir şövalye kokusu yarattığını düşünüyor. Parfümün reklamlarında ya da ambalajında buna dair bir gönderme yok, gerek de görmemişler. Ancak bir parfüm dehası olan Alberto Morillas erkekler için kesinlikle sıra dışı bir koku yarattığı konusunda son derece iddialı.

  Biz bu konuda onun sözüne güveniriz çünkü pek çok Bvlgari kokusu da dahil olmak üzere dünyanın en popüler kokularının çoğunun arkasında Alberto’nun imzasını görüyoruz. Acqua di Parma, Ana Salaza, Angel Schlesser, Avon, Azzaro, Cacharel, Calvin Klein, Carita, Carolina Herrera, Cartier, Donna Karan, Estee Lauder, Ferrari, Givenchy, İssey Miyake, Kenzo, Lancome, Rochas ve buraya yazmaya üşediğimiz diğerleri hep aynı imzayı taşıyor.

  Adı: bvlgari-man-erkek parfümü reklamı.jpg
Görüntülemeler: 9192
Boyutu: 47.5 KB


  Bvlgari Man tam olarak nasıl bir koku?

  Önce içinde neler var, ona bir bakalım. Parfümün üst notalarında lotus çiçeği, bergamot, menekşe yaprağı ve beyaz armut var. Bu kokunun size nazikçe karşılamasını sağlıyor. Orta notalarda bir şövalyede nezaketin yanı sıra bulunması gereken, kucaklayan, güven veren etkiyi sağlayacak olan oryantel aromalar var. Kabe samanı, ağaç aromaları, sandal ağacı, misk, ipek ağacı aroması, servi ağacı yağı gibi. Parfümün alt notalarında ise kaşımıza benzoin, beyas misk otu, tonka fasulyesi ve şaşırtıcı şekilde bal çıkıyor.

  Ünlü parfüm tasarımcısı Alberto Morillas imzasını gördüğümüz parfüm, oryantal ve odunsu notalara sahiptir. Kaşmirin büyülü aroması benzersiz odunsu notalarla birleşince, ortaya oldukça oryantal ve keskin bir erkek kokusu çıkarmış. Mükemmellik ve seksilik arıyorsanız, Bvlgari Man parfümünü denemelisiniz.

  Parfümün Üst Notaları:

  • Lotus
  • Bergamot
  • Menekşe
  • Beyaz armut


  Parfümün Orta Notaları:

  • Vetiver
  • Sandal ağacı
  • Kehribar
  • Kaşmir
  • Cypriol yağı
  • Nagarmotha


  Parfümün Alt Notaları:

  • Benzoin
  • Misk
  • Tonka fasulyesi
  • Beyaz bal  • Bvlgari Man Erkek Parfümü Seçenekleri:
  • 100 ml Eau de toilette
  • 150 ml Eau de toilette

  Adı: bvlgari-man-erkek parfümü.jpg
Görüntülemeler: 8186
Boyutu: 85.2 KB


  Seksi ve erkeksi... Clive Owen...

  Bvgari Man reklam yüzü olarak Clive Owen’ı seçmiş ve bize göre çok da isaetli bir karar vermiş. Son dönemlerin en beğenilen aktörlerinden biri olan ve hangi role girerse girsin o seksi ve erkeksi kimliği hiçbir zaman arka plana düşmeyen aktör, markanın reklam filminde de bunun için fazlaca bir şey yapmamış. Öylece durmuş ve kendi olmuş. Reklam filmi Bvlgari Man şişesinin görüntüleri, gölgeleri ve tüm erkeksiliği ile Clive Owen’dan ibaret. Neredeyse tanımlanmış bir mekan bile yok.


  Eğer, kendinize ya da erkek arkadaşınıza özel bir koku arıyorsanız, Bvlgari Man mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenek. Bvlgari parfüm kadın ve Bvlgari parfüm erkek çeşitleri için sitemize bir göz atmanızı tavsiye ediriz. Ayrıca Bvlgari parfüm fiyat aralıkları, Bvlgari parfüm yorumları, avantajlar, en iyi, en favori, en çok satan, en beğenilen Bvlgari parfümleri için de forumlarımızdan yardım alabilirsiniz.
  Adı: bvlgari-man-erkek parfümü şişe.jpg
Görüntülemeler: 8068
Boyutu: 54.5 KB


  Bvlgari Man Erkek Parfümü ve forum sayfamıza farklı birçok parfümün içeriklerine ait bilgiler bulunuyor. Bu parfüm ile ilgili yorumları, indirim duyurularını ve parfüme ait diğer bilgileri forumdan takip edebilirsiniz lütfen siz de bize katılın ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaşın.

  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Bvlgari Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Bvlgari Man Erkek Parfümü online alışveriş'de bulun. Bvlgari Man Erkek Parfümü kullananlar.