Bvlgari Omnia Crystalline Bayan Parfümü

 1. Bvlgari Omnia Crystalline Bayan Parfümü

  Mücevher değerinde bir koku…

  Bvlgari mücevherleriyle yakaladığı şöhreti, parfümleriyle pekiştiren markalardan. 1992 yılından bu yana tüm ihtişamını, gösterişini ve ışıltısını parfümlerine de yansıtan Bvlgari, en çok satan parfümlere de imzasını attı. Pek çok ünlü parfümörü çatısı altında toplayan Bvlgari’nin büyük şöhret yakalayan parfümlerinden biri de Bvlgari Omnia Crystalline. Bvlgari Omnia Crystalline parfüm dünyasına bomba gibi düşen, pek çok beğenin en favori parfümü olmayı başaran Bvlgari kokularından biri. 2005 yılında parfüm tutkunlarıyla buluşan Bvlgari Omnia Crystalline’nin arkasındaki burun Bvlgari Omnia serisinin yaratıcısı Alberto Morillas’a ait.

  Kristal ışıltısından yola çıkılarak tasarlanan Bvlgari Omnia Crystalline parfüm, çiçek yapraklarının dokunuşunu ve pırıltılı bir dünyanın kokusunu sizlere sunuyor. Berraklığın ve saflığın birebir yansıtıldığı Bvlgari Omnia Crystalline, adeta büyülü bir kompozisyonun içine yapacağınız yolculuk için vize veriyor. Çiçek kokularının meyveli notalarla buluştuğu Bvlgari Omnia Crystalline, odunsu nüanslarla harmanlanıp şeffaflığa bürünüyor. Ferah bir kokunun yanı sıra, çekicilik, şehvet ve seksapalite vaat eden bu parfüm, kendine güvenen ve iddialı bayanların vazgeçilmezi. Hem gündüz, hem de gece kullanımına uygun olan Bvlgari’nin bu kokusu, bahar esintisini gün boyu üzerinizde taşıma imkânı veriyor. Şişe tasarımıyla da farkını bu parfümde de ortaya koyan Bvlgari, iç içe geçmiş iki halkadan yola çıkarak tasarladığı ve metal detaylarla vurguladığı Bvlgari Omnia Crystalline parfümün şişesi tamamen kristal bir görünüme sahip. Kristalin saflığını ve çekiciliğini parfümünde olduğu gibi şişe tasarımıyla da yansıtan Bvlgari Omnia Crystalline, çekici ve gizemli bir havayı içinize çekmenizi sağlıyor. Gösterişli bir mücevher, parfüm olsaydı nasıl kokardı sorusuna en çok yakışan cevap olan Bvlgari Omnia Crystalline; en beğenilen parfümlerden biri olmasının hakkını tamamen veriyor.

  Adı: bvlgari-omnia-crystalline parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 16972
Boyutu: 63.7 KB


  Bvlgari Omnia Crystalline bayan parfümü detayları

  Bvlgari Omnia Crystalline parfümü 65 ml ve 40 ml olarak EDT formunda tercih edebileceğiniz gibi; 200 ml ya da 100 ml vücut losyonu ve 200 ml duş jeli tamamlayıcı ürünleriyle birlikte satın alabilirsiniz. Bvlgari Omnia Crystalline, ortalama 10 ila 12 saat arasında kalıcılık performansı gösteriyor.
  Olfaktör Grup: Çiçeksi ve odunsu
  Kadınlar için
  Tanıtım Yılı: 2005
  Parfüm Tasarımcısı: Alberto Morillas
  Önerilen Giyim: Günlük
  Önerilen Kullanım: Gündüz ve gece

  Bvlgari parfümlerinin çekici kokularını siz de merak ediyor ve incelemek istiyorsanız; parfumfotum.com tam da ihtiyacınız olan adres. Bvlgari Omnia Crystalline başta olmak üzere Bvlgari parfümlerine dair her şeyi forumumuzda bulabilir, yorumları inceleyebilir, kendi yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve indirim haberlerini takip edebilirsiniz.

  Adı: bvlgari-omnia-crystalline parfüm.jpg
Görüntülemeler: 15944
Boyutu: 79.2 KB


  Bvlgari Omnia Crystalline Bayan Parfümü, kristalin mükemmel dokusundan ve parlaklığından esinlenerek Alberto Morillas tarafından 2005 yılında tasarlanmıştır. Hassas çiçek yaprakları gibi yumuşak olan notaları, buzlu çiçeklerin büyüleyici aromalarını anımsatıyor. Odunsu notaların ve zarif nilüfer çiçeğinin amberiyle birleştirilen Omnia Crystalline, feminen ve zarif kokmak isteyen kadınların ilk tercihidir.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Bambu
  • Armut


  Parfümün Orta Notaları:
  • Bambu
  • Sinameki
  • Nilüfer


  Parfümün Alt Notaları:
  • Misk
  • Meşe yosunu
  • Guaiac


  Bvlgari Omnia Crystalline Kadın Parfümü Seçenekleri:
  • 40 ml Eau de toilette
  • 65 ml Eau de toilette

  Adı: bvlgari-omnia-crystalline bayan parfüm.jpg
Görüntülemeler: 18564
Boyutu: 67.2 KB


  Bvlgari Omnia Crystalline Kadın Parfümü ile ilgili yorumları, indirim duyurularını ve parfüme ait diğer bilgileri forumdan takip edebilirsiniz. Ayrıca forum sayfamıza farklı birçok parfüm ve içeriklerine ait bilgiler bulunuyor, lütfen siz de bize katılın ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaşın.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     

 2. bu kokuda çok hoş.


Bvlgari Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Bvlgari Omnia Crystalline Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Bvlgari Omnia Crystalline Bayan Parfümü kullananlar.