Cacharel Parfüm Hakkında

 1. Cacharel Parfüm Hakkında

  Hem ağırbaşlı hem ateşli: Cacharel

  Cacharel; parfüm dünyasına, moda dünyasından geçiş yapmış ünlü bir Fransız koku evi. Parfümleriyle de büyük bir popülarite yakalamış olan Cacharel, 1962 yılında tasarımcı Jean Bousquet tarafından Fransa’da küçük bir butik olarak hayatına başladı. Tasarımlarıyla kısa sürede Fransız bayanlar arasında yayılmaya başlayan Cacharel, asıl patlamasını ise 1963 yılında dönemin ünlü moda dergisi Elle’nin kapağında yer almasıyla yaşadı. 1970 yılına kadar hızla dünyaya yayılan Cacharel, kadın modasına da farklı bir bakış açısı getirerek büyük beğeni topladı.

  Adı: Cacharel parfüm LouLouBlue.jpg
Görüntülemeler: 2332
Boyutu: 96.3 KB


  Resmi olarak parfüm dünyasına girişini 1978 yılında Anais Anais ile yapan Cacharel parfümün, kadınsı bir temayla oluşturduğu bu kokusu bugün hala en çok satan parfümlerin başında geliyor. Anais Anais ile hızlı bir çıkış yakalan Cacharel parfüm pek çok kadının en favori parfümü olarak, ilerleyen yıllarda da hem kadın hem de erkekler için ürettiği parfümlerle gündemde kaldı. Kendine güvenen, iddialı, tercihini klasik parfümden yana kullanan, tutkulu, çekici ve feminen bayanları şehvetli bir yolculuğa davet eden Cacharel parfüm, yaratıcı ve şık şişe tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Kalıcılık performansı da oldukça yüksek olan Cacharel parfümün deneyimi ve tarihinden dolayı fiyatları sizi korkutmasın. Zira Cacharel parfümler kaliteyi ve elegantlığı bir araya getirdiği düşünüldüğünde, piyasada bulunan birçok parfüme göre oldukça uygun fiyatlara sahip. Cacharel parfüm kalitesini reklamlarıyla da belli ediyor. Zira Cacharel parfümlerinin reklam filmlerini Gisele Bünchen ve Diana Moldovan gibi ünlü ve çekici güzeller üstlenmiş.

  Cacharel’in koku koleksiyonunda ilki 1978 tarihli ve sonuncusu da 2013 tarihli olmak üzere toplam 41 adet parfümü var. Cacharel parfüm, Laurent Bruyere, Dominique Ropion, Honorine Blanc, Sophie Labbe, Pierre Wargnye, Roger Pellegrino, Robert Gonnon, Paul Leger, Raymond Chaillan, Gerard Goupy, Jean Guichard, Olivier Cresp, Domitille Bertier, Olivier Polge Jean-Pierre Bethouart, Carlos Benaim ve Alberto Morillas gibi birçok ünlü parfümörün imzasını taşıyor.

  Adı: cacharel parfüm3.jpg
Görüntülemeler: 2488
Boyutu: 72.0 KB


  Ünlü Cacharel parfümleri ve notaları

  Cacharel Anais Anais Bayan Parfümü: Parfüm dünyasının kültlerinden biri olan Cacharel Anais Anais bayan parfümü, ünlü markanın 1978 yılından günümüze dek piyasada kalmayı başabilmiş ilk parfümü. Çiçeksi koku yönüyle baş döndürücü bir etki uyandıran parfümün üst notalarında beyaz leylak, lavanta, limon, bergamot, portakal çiçeği, sümbül ve hanımeli var. Çiçek bahçelerini gün boyu size sunan Cacharel Anais Anais bayan parfümün orta notalarında gül, hanımeli, zambak, iris, yasemin, leylak, narçiçeği, karanfil, ylang-ylang ve sümbülteber varken alt notalarında ise; sedir, misk, paçuli, amber, deri, meşe yosunu, vetiver, tütsü ve sandal ağacı var.

  Cacharel Noa Bayan Parfümü: Cacharel’in en favori kokularından biri olan Cacharel Noa bayan parfümü, ünlü parfümör Oliver Cresp imzası taşıyor. Temizlik, masumiyet ve saflığın simgesi olan bu koku 1998 yılından beri pek çok kadının da vazgeçilmez kokusu. Cacharel Noa bayan parfümünün üst notalarında erik, frezya, yeşil notalar, şeftali, armut, beyaz misk; orta notalarında zambak, leylak, gül, ylang-ylang, yasemin, yeşil çimen; alt notalarında ise kahve, vanilya, tonka fasulyesi, sandal ağacı, sedir, tütsü ve kişniş bulunuyor.

  Adı: cacharel parfüm5.jpg
Görüntülemeler: 2251
Boyutu: 23.4 KB


  Kült parfümler de parfumforum.com’da!

  Cacharel’in parfüm dünyasına sunduğu gizemli ve muhteşem yolculuğa davetiye almak istiyorsanız, parfumforum.com tam da ihtiyacınız olan adres. Eğer Cacharel parfümü denemek istiyorsanız, biz sizin için Cacharel parfüm ile alakalı her şeye sitemizde yer verdik. Parfüm severlerin yakından takip ettiği parfumforum.com’da Cacharel parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi Cacharel parfüm seçeneklerinin dışında; yüzlerce parfüm markasına da sitemizden ulaşabilirsiniz. Cacharel parfümlerinin şişe tasarımlarına, notalarına ve arkasında bulunan tasarımcılarına dair her şeyi paylaştığımız parfumforum.com’da, kendi fikir ve görüşlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz de bizimle bu eğlenceli ve güzel yolculuğa katılarak parfüm kampanyalarından, indirimlerden, parfüm setlerinden haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler            


Cacharel Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Cacharel Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Cacharel Parfüm Hakkında kullananlar.