Calvin Klein Beauty Bayan Parfümü

 1. Calvin Klein Beauty Bayan Parfümü

  Calvin Klein'dan Güzelliğin Manifestosu

  Adı: ck beauty parfümler.jpg
Görüntülemeler: 20064
Boyutu: 17.2 KB  Calvin Klein’ı bilirsiniz, markayı ilk düşündüğümüzde aklımıza kotları, üzerine rengarenk tasarlanmış tshirtleri gelir. Hep gençtir, aktiftir, reklam kampanyalarında her zaman bu dinamizmi savunur. Her ne kadar genç giyim tasarımları üretiyor, kotlarıyla pek çok kullanıcının gönlünü fethediyor olursa olsun, sanıyoruz 2004 yılında yeni yaratıcı yönetmenleri Francisco Costa sayesinde artık azıcık yaşlanmaya karar verdiler. Elbette bunu sadece parfüm hattında, Calvin Klein Beauty’de denediler. Zira Calvin Klein koleksiyonları her zaman genç kitlelere hitap etmeye devam ediyor. Parfümler için bir yaş aralığı vermek ne kadar doğrudur bilemiyoruz ama Calvin Klein resmi web sitelerinde cömertçe açıklamada bulunup” Calvin Klein Beauty 30 yaş üstü bayanlara armağanımızdır” ifadesini kullanıyor. “ 1968’den beri hayatınızın içindeyiz. Bizimle büyüyen pek çok bayan bugün 40’lı yaşları geçiyorlar, hala bizim kotlarımızı, tasarımlarımızı tercih ettiklerini bilerek, parfüm koleksiyonumuzla da onları yalnız bırakmadık, Calvin Klein Beauty, genç kalmaya devam eden 30 yaş üstü kadınlarımıza armağanımız olsun”.

  Ne kadar düşünceliler görüyorsunuz, şimdi bu kokuyla farklı bir hedef kitleyi yakalamaya çalışan Calvin Klein Beauty’nin dünyasına girelim. Seri ilk olarak 2010 senesinde piyasaya sürülmüş. İlk parfüm Calvin Klein Beauty, ikinci parfümse Calvin Klein Sheer Beauty’dir.

  Calvin Klein Beauty, Aşkın Sadeliği

  Calvin Klein parfüm evi, 2005 yılında çıkardıkları Euphoira kadın parfümünden sonra çok fazla başarı gösterememişler, hatta çoğu çevreler tarafından parfüm evinin artık yeni koku üretemediği dedikodusu dönmeye başlamıştı. Hal böyle olunca Calvin Klein muhteşem bir basın toplantısıyla yeni parfümleri Beauty ile pazara hızlı bir giriş yaptı. Elbette bu reklam kampanyasında bir ünlünün kullanılması farz olmuştu ve hedef kitlelerine uyan Diane Kruger’ı kokunun yüzü olarak kullandılar.
  Reklam kampanyasının yönetmenliğini Craig McDean üstlendi ve 2010 yılının Şubat ayında reklam filmleri, yazılı ve görsel broşürleri her yerde görülmeye başlandı. Diane Kruger oldukça sade görüntüsü, makyajsız ve olgun, zarif tavırlarıyla beyaz bir fonun ününe çıplak ayaklarıyla oturmuş, parfümü anlatıyor. Daha doğrusu parfümün onda ne tarz hisler oluşturduğundan bahsediyor. “ Bu göremediğiniz bir şey, güven, saf, bilgili, kutsal bir varlık. Beni güldürüyor, bazen beni ağlatıyor. O her şeye dokunuyor, Beauty Calvin Klein’ın yeni parfümü” diyor ve bu sadelik ve temizlik hissi birden ekrandan fırlayıp yakanıza yapışıyor sanki.

  Adı: ck beauty parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 18786
Boyutu: 28.2 KB


  Sanki başka bir parfüme benziyor!

  Parfümü ilk kokladığınızda, aynen şu cümleyi kuruyorsunuz: “sanki başka bir parfüme benziyor”. Calvin Klein Beauty bayan parfümünün kullanıcı yorumlarına da baktığımızda görüyoruz ki, hemen hemen herkes başka bir parfüme benzettiklerini yazmış.
  Aslına bakarsanız bu benzerlik tamamen kompozisyonun oldukça basit öğelerden oluşmasından kaynaklanıyor. Sadece bir tek noktada diğerlerinden ayrılıyor, o da kehribarın özellikle orta notalarda tekrar başımızı döndürüyor olması. Başlangıçta yoğun bir kehribar aromasıyla açılan koku, orta notalara doğru, sedirle yaseminin klasik birleşmesine bırakıyor kendini. Hemen sonrasında tekrar kehribar kokusu almak, insanı heyecanlandırıyor. Kokunun son notalarına geldiğimizde ise, beyaz çiçeklerle bezenmiş ve baskın yasemin aromalarını görüyoruz. İşte bu yasemin kompozisyonu Beauty’nin temel karakterini oluşturuyor.
  Calvin Klein Beauty, ünlü parfüm tasarımcısı Sophie Labbe tarafından oluşturuldu. Sophie Labbe Beauty için bakın neler söylüyor: Bana hedef kitlesi ve yaş aralığı verilen bir koku tasarımı ile gelindiğinde ilk etapta yaşıtım kadınların, benden ne isteyeceğini düşündüm. Gerçekten günlük kullanabileceğiniz, kokusuyla hayatınıza eşlik edebilecek bir koku arasanız, afrodizyak etkili ya da odunsu, baharatlı aromalardan kaçınırsınız. Benim aklıma da işte tek seferde çiçekler geldi. 30 yaş üstü bayanlar onca işin gücün arasında kendisine ufak molalar vermek için, bu güzel aromayla enerji depolayabileceği ve belki o anki ruh haline arkadaşlık edebilecek bir koku arıyorlar. Sonuç olarak bütün bu tasvirlerin sonrasında Calvin Klein Beauty çıktı”.
  Şişesi sanki bir kadına beyaz elbise giydirilmiş ve açık sarı saçlarıyla salınıyor havasını veriyor. Oldukça minimalist stoperi, metalik çizgisi de yine kadınsı havayı destekliyor.

  Adı: ck beauty parfüm .jpg
Görüntülemeler: 19471
Boyutu: 27.6 KB


  Calvin Klein Beauty Kadın Parfümü Deteyları

  Calvin Klein Beauty 30, 50 ve 100 ml Eau de Parfum şeklinde satılıyor. Ayrıca tamamlayıcı ürünlerini ve parfüm setlerini 200 ml Parfümlü Vücut Losyonu, 200 ml Parfümlü Banyo ve Duş Kremi şeklinde bulabilirsiniz. Kokunun ömrü maalesef ortalamanın altında, 1 ila 5 saat arasında değişen bir kalıcılığı var.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Amber tohumu


  Parfümün Orta Notaları:
  • Yasemin


  Parfümün Alt Notaları:
  • Virginia Sediri


  Calvin Klein Beauty Bayan Parfümü Seçenekleri:
  • 50 ml Eau De Perfume
  • 100 ml Eau De Perfume
  • Vucüt losyonu
  • Duş Jeli


  Calvin Klein Sheer Beauty Şeffaf Güzelim Ben

  Calvin Klein dayanamadı ve Beauty serinin ilk parfümünde yükselttiği yaş ortalamasını düşürerek, yeni kokusuyla tekrar genç kesimin seveceği bir koku tasarladı. 2012 senesinin başlarında piyasaya sürülen Calvin Klein Sheer Beauty, tekrar genç kadınların sevdiğini kazanmak amacıyla, kendine güveni ve cazibeyi vurgularken, özgün zamansız güzelliği ve zarafeti çağrıştırıyor. Markanın resmi web sitesinde bu yeni koku için şu ifadelere yer verilmiş: “Calvin Klein Sheer Beauty pırıl pırıl, saf, seksi, güvenilir ve kayıtsızdır. Bu parfümle bedeninizdeki aydınlığı ve sıcaklığı, duygusallık ve incelik barındıran notalarıyla açığa çıkaracaksınız.”

  Kokunun notalarına baktığımızda ise, çiçeksi ve meyveli aromaların barındığını görüyoruz. Çiçek kompozisyonlarıyla açılışı yapılan koku, bergamot, kırmızı meyveler ve şeftali aromalarıyla devam ediyor. Orta notalarda karşımıza şakayık, pembe zambak ve yasemin çiçeklerini görüyoruz. En sonunda da sandal ağacı, misk ve kadifemsi vanilyanın duruluğuna bırakıyor kokusunu.
  Şişesi orijinal Calvin Klein Beauty formunu anımsatıyor. Sedefli tonlarda ve yine genç bir kadın kimliğini vurgulayacak formda kapağı var. Calvin Klein Sheer Beauty reklam kampanyalarında sevimli ve muzip güzelliğe sahip manken Daphne Groeneveld kullanılmış.

  Adı: ck shee beauty parfüm.jpg
Görüntülemeler: 19025
Boyutu: 28.0 KB


  Calvin Klein Sheer Beauty Kadın Parfümü Detayları

  Parfüm, 30, 50 ve 100 Eau de Toilette şeklinde satılıyor. Orijinal seri gibi kalıcılığı ortalamanın çok altında, sadece 1 ila 5 saat arasında kokusunu duyabiliyoruz. Günlük hatta sportif kıyafetlere bile eşlik edebilen oldukça saf bir aroması bulunuyor. Kokunun özel günlerde kullanılabilecek parfüm setleri de bulunuyor. Sınırlı üretimi yapılan bu parfüm setlerinden, sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz.

  Calvin Klein Sheer Beuaty Notaları ve reklam filmi için: Calvin Klein Sheer Beauty Bayan Parfümü

  Calvin Klein Beauty Kadın ParfümüTasarımcısı Sophie Labbe

  Sophie Labbe okullu bir parfümcü, ISIPCA parfüm okulundan mezun olduktan sonra Givaudan’da çalışmaya başlamış. Tüm hayatını parfüme, kokulara ve aromalarla ilgili çalışmalara adamış bir kadın. 2005 yılına ait François Coty ödülü bile var. Yukarıda da yazdığımız gibi her iki parfümü de kendini ve bir parfümden beklediği aromaları inşa ederek her iki kokuyu da tasarladığından bahsediyor.

  2010 yılında lanse edilen Beauty parfümü, Calvin Klein'ın aynı adlı moda serisinin de bir parçası. Elegan, sofistike ve zamanı aşan bir güzellik kompozisyonu olan Calvin Klein Beauty, özellikle 40 yaş ve üzerindeki bayanlar için ideal bir parfüm.
  Hayat deneyimi, yüksek özgüven ve yıllara meydan okuyan güzellikleri ile taçlandıran bayanlar, bu parfümü henüz keşfetmediyseniz, mutlaka en azından bir kere denemelisiniz.
  Diane Kruger'ın beyaz elbisesi ile feminenliğin en üst noktasını yansıttığı reklam filmini de kapsayan geniş bir kampanya ile lanse edilen bu güçlü parfümü mutlaka hayatınıza sokmalısınız.  Parfumforum.com’da Calvin Klein Beauty Kadın Parfümü

  Efsane parfümlerin üreticisi Calvin Klein, parfüm dünyasında trendleri belirlemeye devam ediyor. Genç ve yeniliklerin moda evi olarak bilinen Calvin Klein Beauty serinin ilk parfümüyle bizleri şaşırtarak, yaş ortalamasını yükseltse de, serinin ikinci Sheer Beauty parfümünde tekrar gençlere hitap ederek gönlümüzü kazanıyor. Eğer siz de Calvin Klein Beauty Kadın parfümü dünyasına göz atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. CK parfümlerinin aromalarına, notalarına ve arkasında bulunan tasarımcılarına dair bilgileri paylaşıyoruz. En sevilen, en beğenilen parfümleri bulabileceğiniz gibi, en ucuz parfüm kampanyalarından ve parfüm setlerinden yine sitemiz vasıtasıyla haberdar olabilirsiniz. Lütfen bizimle kalın ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaşın.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   

 2. bEAUTY'den ''Dalin'' bebek şampuanı kokusu alan bir tek ben miyim..?


Calvin Klein Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Calvin Klein Beauty Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Calvin Klein Beauty Bayan Parfümü kullananlar.