Calvin Klein Encounter Erkek Parfüm

 1. Calvin Klein Encounter Erkek Parfüm

  Şıklığın Parfüm Adresi Calvin Klein!

  Minimalist ve klasik tarzı ile Calvin Klein, Amerikan tasarımcı Calvin Klein tarafından New York’ta bir moda markası olarak kurulmuştur. 1968 yılında ilk tasarımıyla büyük etki yaratan marka, 1971 yılında hem spor hem klasik, kadın ve erkek koleksiyonlarıyla ürün çeşitliliğini arttırmıştır. 1970’li yıllarda ekonomik bir krizin eşiğinden dönmüş olsa da yine aynı yıllarda parfüm ve kozmetik alanında da çalışmaya başlamıştır. Calvin Klein Cosemetics Company tarafından yürütülen kozmetik ve parfüm üretim çalışmaları daha sonra sırasıyla Unilever ve Coty Inc. tarafından idare edilmiştir.

  1980-1985 yılları arasında iç çamaşırı alanında da tasarımlar yaparak yine adını altın harflerle yazan Calvin Klein, jean ya da klasik tasarımlarında bile her zaman gençlik ruhunu yansıtmıştır. Zaten marka bu yönüyle moda dünyasında bir farklılık yaratmıştır.

  Adı: Encounter Calvin Klein erkek parfüm.jpg
Görüntülemeler: 2518
Boyutu: 92.9 KB


  Parfüm Dünyasında Encounter Farkı…

  Calvin Klein birbirinden değişik ve farklı tasarımlara sahip kokularıyla ünlüdür. Koku ailesinde ise toplam 92 tane parfüm bulunuyor. 1981 yılında ilk parfüm çalışmalarına başlayan Calvin Klein parfümlerden dikkat çekici bir ürün de Encounter Calvin Klein erkek parfümüdür. Bu eşsiz kokuyu isterseniz daha yakından tanıyalım.

  Encounter Calvin Klein erkek parfümü, gizemli, baştan çıkarıcı ve maskülen erkekler için Eylül 2012’de çıkarılıyor. Kompozisyonu Honorine Blanc ve Pierre Negrin tarafından tasarlanan koku, şıklığını ve cazibesini zaten keskin çizgilere sahip, sade ve büyüleyici bir mavi rengin hakim olduğu şişe tasarımında saklıyor diyebiliriz. Gerçekten kendine has odunsu aromaları, çekiciliğin ve bağımlılık yaratan erkeksiliğin bir dışavurumu gibi karşımıza çıkıyor.

  ‘True Blood’ isimli televizyon dizisinde bir vampiri canlandıran Aleksander Skasgard ve model Lara Stone gibi ünlü isimlerin reklam filminde yer aldığı koku, vermek istediği mesajı doğru bir şekilde veriyor. Reklam bir erkek ve bir kadın arasında gerçekleşen gerilim ve arzu hikâyesini kısaca fotoğraflanmasından oluşuyor. Bir gece yarısı, fırtınalı bir tepede karşı karşıya gelen bir kadın ve bir erkek… Bu karşı koyulamaz ve tehlikeli buluşma, parfümün yarattığı çekici etkinin film noir tadında gizemli bir ifadesini meydana getiriyor.
  Calvin Klein parfümleri hakkında merak ettiğiniz her şey forumumuzda mevcuttur. Her türlü kampanya ve indirim bilgilerini parfumforum.com’dan takip edebilirsiniz.

  Adı: Encounter Calvin Klein erkek parfümü.jpg
Görüntülemeler: 2685
Boyutu: 64.0 KB


  Erkeksi, erkeksi ve erkesi...Calvin Klein Encounter'ı en iyi tanımlayacak 3 kelime; erkeksi, seksi ve gizemli...
  2012 yılında piyasaya çıkarılan bu güçlü erkek parfümü, baştan çıkarma sanatının inceliklerini bilen, erkek olmanın tüm boyutlarını yoğun bir şekilde yaşayan erkeklerin rağbet ettiği bir parfüm.

  TV dizisi "True Blood" 'daki vampir Eric rolüyle tanınan aktör Alexander Skarsgard'ın yüzü olduğu bir reklam kampanyası ile 2012 yılında lanse edilen parfümün reklam filminde bir erkek ve bir kadın arasındaki gerginlik ve arzu hakkında yoruma açık bir kısa hikaye görüntülenerek parfümün tüm ruhu ortaya konuyor.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Kakule
  • Mandalina
  • Rom


  Parfümün Orta Notaları:
  • Silhat
  • Yasemin
  • Biber
  • Konyak


  Parfümün Alt Notaları:
  • Sedir
  • Misk
  • Ağar ağacı


  Calvin Klein Encounter Erkek Parfümü Seçenekleri:
  • 30 ml Eau De Toilette
  • 50 ml Eau De Toilette
  • 100 ml Eau De Toilette


  Adı: Encounter Calvin Klein erkek parfüm şişesi.jpg
Görüntülemeler: 3429
Boyutu: 54.9 KB  Efsane parfümlerin üreticisi Calvin Klein, parfüm dünyasında trendleri belirlemeye devam ediyor. Calvin Klein Encounter Erkek Parfüm hakkındaki tüm yorumlara ulaşmak ve avantajlı fiyatları takip etmek için izlemeniz gereken forum.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Calvin Klein Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Calvin Klein Encounter Erkek Parfüm online alışveriş'de bulun. Calvin Klein Encounter Erkek Parfüm kullananlar.