Davidoff Adventure Erkek Parfümü

 1. Davidoff Adventure Erkek Parfümü

  Maceranın Kokusunu Alın: Davidoff Adventure Erkek Parfümü

  Davidoff Adventure kullandığı parfümün bir felsefesi, bir ruhu olsun isteyen erkeklere göre tasarlanmış. Elbette bu ruhu biraz da tarif etmek gerekiyor. Her ne kadar ismindeki adventure kelimesi bize Davidoff Adventure’ın maceraperest insanlara göre tasarlandığı yönünde bir ipucu oluştursa da, kokunun yaratılış felsefesini yakından tanımakta yarar var. Ancak dilerseniz önce Davidoff ruhuna bir göz atalım.

  Adı: davidoff adventure erkek parfümü.jpg
Görüntülemeler: 3028
Boyutu: 62.2 KB


  Topraktan gelen marka: Davidoff

  Davidoff Henri Davidof tarafından kurulan bir tütün markasının ismi aslında. 20. yüzyılın başlarında politik sebeplerle İsveçre’ye gelen Davidoff ailesi ilk tütün dükkanlarını 1912 yılında Geneva’da açıyorlar. 1920’ler orta ve güney Amerika’nın tütün işleme sanatını geliştirmeye başladığı dönemlere denk geliyor ve Davidoff ailesi 30’lu ve 40’lı yıllarda bu alanda en başarılı isim haline geliyor.

  1980’lerde aile aniden parfüm alanında faaliyet göstermeye başlıyor ve tütün işlemedeki başarısını bu alanda da yakalıyor. 1984 yılında piyasaya çıkan Davidoff fon Men ve ardından tüm dünyaya hızla yayılacak olan ve bugün hâlâ en çok satanlar listesinden inmeyen Cool Water serisi hepimiz tarafından tanınır.

  50’nin üzerinde koku üreten Davidoff son dönemlerde en büyük atağını Davidoff Adventure ve reklam yüzü Evan McGregor’la yaptı. Şimdi Davidoff Adventure’ı mercek altına alıp, nasıl bir koku olduğuna bakalım...

  Adı: davidoff adventure parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 2914
Boyutu: 15.5 KB


  Vahşi doğaya yapılan, macera dolu bir yolculuk...

  Yaratıcısı Antonie Lie Davidoff Adventure’ı yaratırken vahşi doğanın kendisinden esinlendiğini söylüyor. Ağaç aromalarının ve baharatların mükemmel dengesiyle hazırlanan Davidoff Adventure 2008 yılında yaratılmış. Parfüm sizi tatlı ve tazeleyen aromalarla karşılıyor çünkü üst notalarında çay yaprağı, mandalina, bergamot, karabiber, limon ve parfüm aromaları arasında görmeye pek alışık olmadığımız Paraguay çayı var. Parfümün orta notalarında ise kırmızı biber ve yine kokuların içinde az rastladığımız susam var. Parfümün alt notaları da sedir ağacı, Kabe samanı ve beyaz misk otundan oluşuyor.

  Davidoff Adverture ve Evan McGregor buluşması...

  Kült filmler arasında yerini alan Transpotting, Star Wars, Moulin Rouge, The Big Fish ve pek çok popüler filmde, önemli rollerin altından başarıyla kalkan Evan McGregor Davidoff Adventure’ın yalnızca reklamında oynamakla kalmamış, kokuyla kendi arasında bir bağ kurmuş. Reklam kampanyasında rol alırken hiç de yabancılık çekmediğini söyleyer Evan McGregor, kendisi de günlük hayatında motor kullandığı ve bir doğa tutkunu olduğu için rolünü çok benimsemiş.

  Reklam filminde motoruna atlayarak vahşi doğanın içine doğru bir yolculuğa çıkan Evan McGregor, film boyunca yolculuğun ona kendini nasıl hissettirdiğini, neler yaşadığını anlatıyor. Yepyeni şeyler keşfediyor, gördükleri karşısında kimi zaman nutku tutuluyor ve karşılaştığı şeylere bakarak mevcut yaşamını yeniden yorumluyor. Davidoff Adventure da aslında böyle bir keşif. Size yepyeni aromalar ve yepyeni duygular sunuyor ve bugüne kadar kullandığınız kokuları geride bırakıp, kimliğinizi yeniden şekillendirmenizi öneriyor.

  Kampanyanın fotoğraf çekimi ünlü fotoğrafçı Stephan Klein gerçekleştirmiş ve bu çekimler için bir süre Breziyla ormanlarında kamp kurulmuş.

  Adı: davidoff adventure parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 2770
Boyutu: 11.7 KB


  Erkeksen, biraz da vahşisin demektir...

  Aslına bakarsanız erkeğin vahşi doğaya yatkınlığı Davidoff Adventure gibi bir kokunun başarısındaki en etkili unsur olabilir. Bunu hem kokusuyla, hem yaratılışıyla, hem de reklam kampanyasıyla çok işi şekilde yansıtan Davidoff Adventure bu yüzden son 5 yılın en popüler erkek kokuları arasında yer alıyor. 50 ml ve 100 ml’lik şişelerde satışa sunulan Davidoff Adventure’ın aynı zamanda 100 ml’lik tıraş losyonu, şampuanı ve deodorantı da bulunuyor.


  Davidoff parfüm kadın ve Davidoff parfüm erkek çeşitleri her dönem popülerliğini koruyor. İsterseniz diğer çeşitlerini ve Davidoff parfüm yorumlarını inceleyerek size en uygun olanını bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizden Davidoff parfüm fiyat aralıklarını, en beğenilen, en çok satan, en çekici Davidoff çeşitlerini öğrenebilir, avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.


  Adı: davidoff adventure parfüm şişesi.jpg
Görüntülemeler: 3618
Boyutu: 42.7 KB  Odunsu ve baharatlı notalarıyla doğanın evcilleştirilemezliğini bilinçaltına adeta kazımış olan parfüm, macera ve tutkuyu harekete geçiren bir koku olarak iddialıdır. Davidoff Adventure ile kendinizi çamurlu ücra yollarda motosikletiniz üzerinde hissetmeye ne dersiniz?

  Parfümün Üst Notaları:
  • Çay yaprağı
  • Mandalina
  • Bergamut
  • Biber
  • Limon


  Parfümün Orta Notaları:
  • Tatlı kırmızı biber (yenibahar)
  • Susam


  Parfümün Alt Notaları:
  • Sedir ağacı
  • Güve otu
  • Beyaz misk


  Davidoff Adventure Erkek Parfümü Seçenekleri:
  • Davidoff Adventure Erkek Parfümü EDT 100 ml
  • Davidoff Adventure Erkek Parfümü EDT 50 ml
  • Davidoff Adventure Erkek Parfümü After Shave 100 ml


  Davidoff Adventure Eau Fraiche Erkek Parfümü Hakkında Detaylı Bilgi İçin:

  Davidoff Adventure Eau Fraiche For Men Erkek Parfümü

  İsmini ünlü İsviçre markası Davidoff’tan alan parfümler bugün piyasanın vazgeçilmezi halindedir. Davidoff Adventure Erkek Parfümü hakkındaki deneyimlerinizi paylaşmak ve indirimli Davidoff parfümlerini yakalamak için takip edeceğiniz en geniş forum.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Davidoff Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Davidoff Adventure Erkek Parfümü online alışveriş'de bulun. Davidoff Adventure Erkek Parfümü kullananlar.