Davidoff Parfüm Hakkında

 1. Davidoff Parfüm Hakkında

  Davidoff’un gücü sizinle olsun!

  Davidoff da pek çok parfüm markası gibi markalaştığı ilk andan beri parfüm üretmiyor. Davidoff her ne kadar parfümleriyle anılıp, koku dünyasında iyi bir yer edinmiş olsa da il çıkışını tütün ürünleriyle yakaladı. Henri Davidoff’un 20. yüzyılın başında kurduğu Davidoff tütün evinin ilk mağazası 1912 yılında Cenevre’de açıldı. Yıllar sonra Henri Davidoff’un oğlu Zino Davidoff’un başına geçtiği ünlü marka önündeki yıllarda da büyümeye devam ederek, tütün ürünlerinin yanına aksesuar ve parfümlerini de ekledi.
  Markalaştığı yıldan bu yana büyük bir başarı yakalayan Davidoff, ilk parfümünü ise 1984 yılında erkek için üretti. Parfümü piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra büyük bir heyecan ve beğeniyle karşılaşan ünlü tütün markası bu başarısının hemen ardından Davidoff Cool Water erkek parfümünü piyasaya sürerek, koku dünyasında yeni bir devrin açılmasını sağladı. Davidoff Cool Water erkek parfümü ile aromatik parfüm kategorisinde birinciliği yakalayan Davidoff, kadınlar için de parfüm üretmeye başladı. Davidoff parfümleriyle kendine güvenen, girdiği ortamda kalitesini belli eden, karizmasıyla bir adım önde olmak isteyen beylere ferah ve çekici kokular vaat ederken; bayanlara da iddialı, şehvetli, cesaret isteyen ve bir o kadar da feminen bir koku deneyimi yaşatıyor. Kokularının elegantlığı ve sıra dışılığıyla fark yaratan Davidoff’un başarılı şişe tasarımları da, kullanıcılarının gönlünde taht kuruyor. Toplumun her kesimine hitap eden parfümler üreten Davidoff parfüm, pek çok ünlünün de en favori gördüğü kokuların sahibi. Reklam konusunda da piyasada bulunan pek çok erkek parfüm markasının arasından kolayca sıyrılan Davidoff erkek parfüm; Josh Holloway, Tyler Wood ve Ewav Mc Gegor gibi ünlü isimle çalışıyor.

  Adı: Davidoff parfüm2.jpg
Görüntülemeler: 3652
Boyutu: 90.8 KB  Davidoff parfüm çatısı altında 50 adet parfüm bulunuyor. Bu 50 muhteşem kokunun arkasındaki burunlar ise; Antoine Lie, Aurelien Guichard, Pierre Bourdon, Nathalie Lorson, Philippe Bousseton, Beatrice Piquet, Pierre Wargnye, Benoist Lapouza, Edouard Flechier, Alain Astori, Francoise Caron, Francis Kurkdjian, Jean Jacques ve Bernard Ellena gibi ünlü parfümörlere ait.

  Baştan çıkaran Davidoff kokularından sizin için seçtiklerimiz

  Davidoff Cool Water Man Erkek Parfümü: Josh Holloway’in reklam yüzü olduğu Davidoff Cool Water Man erkek parfümü, okyanusun ferah havasını ve güçlü duruşunu simgeliyor. Parfümün üst notalarında deniz suyu, nane, yeşil notalar, lavanta, kişniş, biberiye, kavun esansı; orta notalarında sandal ağacı, yasemin, portakal çiçeği esansı, sardunya; alt notalarında da misk, meşe yosunu, sedir ağacı, tütün ve amber bulunuyor.

  Davidoff Champion For Men Erkek Parfümü: Reklam yüzü olarak Tyler Wood’un kullanıldığı Davidoff Champion For Men erkek parfümü ilginç şişe tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Enerjik ve maskülen tarzı yansıtan bu koku en etkileyici erkek parfümlerinden biri. Parfümün üst notalarında bergamot, limon; orta notalarında kasnı, adaçayı; alt notalarında ise meşe yosunu ve sedir ağacı bulunuyor.

  Davidoff Cool Water Woman Bayan Parfümü: 1988 yılından bu yana pek çok iddialı bayanın vazgeçilmez kokusu. Mavi renkli şişesiyle ferah bir kokuyu simgeleyen Davidoff Cool Water Woman bayan parfümünün üst notalarında turunçgil, ayva, üzüm, ananas, kavun, nilüfer; orta notalarında gül, yasemin, müge; alt notalarında ise odunsu ve meyve notaları bulunuyor.

  Adı: Davidoff parfüm3.jpg
Görüntülemeler: 3662
Boyutu: 79.6 KB


  Davidoff parfümü parfumforum.com’da inceleyin!

  Bu adres Davidoff parfümlerini inceleyebileceğiniz, hakkında yapılan yorumları okuyabileceğiniz ve yorumlarınızı bizimle paylaşabileceğiniz en büyük forum. Sitemizde daha pek çok ünlü parfüm markası sizi bekliyor. Parfumforum.com’da parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi parfüm seçeneklerini ve parfüm yorumlarını da bulabilirsiniz. Üstelik parfumforum.com’u takip ederek Davidoff ve diğer tüm parfüm markalarına dair her şeyden, kofre tarzında sunulan parfüm setlerinden, indirim ve fırsatlardan da haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler            


Davidoff Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Davidoff Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Davidoff Parfüm Hakkında kullananlar.