Diesel Only The Brave Tattoo Erkek Parfümü

 1. Diesel Only The Brave Tattoo Erkek Parfümü

  Parfümde İtalyan Farkı: Diesel Only The Brave Tattoo

  İtalyan giyim markası olan Diesel, Renzo Rosso tarafından 1978 yılında kurulmuştur. Daha çok kot tasarımlarıyla bilinen marka sıradışı ve yenilikçi kıyafet tasarımları ile 18 - 35 yaş arası, bay ve bayanlara hitap etmektedir.. Zamanla farklı tasarımlar ve aksesuar tasarımları da yapan marka sektördeki yenilikçi tarzıyla tanınmaya başlamıştır.

  Diesel, 1996 yılından itibaren parfüm üretimine geçerek ilk kokusu olan ve unisex bir tarzı olan parfüm Diesel’i beğeniye sunmuştur. Kıyafet tasarımlarında olduğu gibi parfümlerin kompozisyonu oluşturulurken de genç bir kitleyi kendine hedef seçmiştir.

  Bugün Diesel markası altında toplam 30 tane farklı parfüm bulunmaktadır. Parfüm tasarımları için marka, Geza Schoen, Annick Menardo, Jacques Cavallier, Thierry Wasser, Harry Fremont, Olivier Cresp, Landi Arturetto, Fabrice Pellegrin, Alienor Massenet, Olivier Polge ve Pierre Wargnye gibi tasarımcılarla çalışmıştır.

  Adı: diesel_only_the_brave_tattoo_parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 14583
Boyutu: 85.8 KB


  Diesel Only The Brave Tattoo…Gelecekle Yüzleşin

  Diesel'İn Only The Brave parfüm serisinden Tattoo, 2012 yılında satışa sunulmuş olan bir parfüm. Only The Brave'in yumruk şeklindeki karakteristik şişesi bu defa graffitti desenleri ile yapılmış bir dövme deseni ile karşımıza çıkıyor.

  Diesel'in sahibi Rosso, kendi 50. yaş günü şerefine bileğine yaptırdığı RR (isminin baş harfleri) dövmesinden esinlenerek Only The Brave serisini piyasaya sürmüştü. ''Dünyaya vucüdumuzda herhangi bir iz olmadan geliyoruz ve gitmeden bir iz bırakmanın önemli olduğuna inanıyorum,'' diyerek bu çekici parfümün çıkış noktasını bize aktarıyor.
  Meyve ve odunsu notaların birleşimi olan bu koku, hem cesur hem iz bırakmayı seven sıradışı erkekler için....

  Markanın yeni ürünlerinden biri olan Diesel Only The Brave Tattoo erkek parfümü ise Diesel’in en etkili ve en favori ürünlerinden biri olarak piyasada yer almaktadır. Şişesi, Mr. Cartoon olarak tanınan Los Angeles’lı dövme artisti Mark Machado tarafından tasarlanmıştır. Cesur ve çekici aromaları ile güçlü ve erkeksi şişe tasarımının maskülen bir atmosfer yarattığı parfümün lansmanı 2012 yılında yapılmıştır. Koku elmanın ve tütünün klasik bir kombinasyonu olmakla beraber seksi, tatlı ve yaratıcı bir etki bırakmaktadır. Kullanıcılar tarafından kalıcı ve eşsiz bir kompozisyonu olduğu belirtilen parfümün, üst notalarındaki meyve aromalarının ve şeker nüanslarının alt notalardaki odunsu aromalarla birleşimi gerçekten beğeni kazanmıştır.

  Adı: diesel_only_the_brave_tattoo_parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 12090
Boyutu: 92.7 KB


  Yapılan reklam kampanyasında parfümün yüzleri olarak ünlü modeller Lucas Kerr ve Sam Webb seçilmiştir. Bilinmeyen gelecekle yüzleşmek gibi temel bir fikri barındıran reklam filmi Fred&Fraid ajansın yönetiminde Paul Guesebroek tarafından çekilmiştir. Sizzer Amsterdam tarafından yapılan müzikler de cesur, genç ve çekici erkeklerin güçlü ve engel tanımaz doğasını ortaya koymakta oldukça iyi bir başarı göstermiştir

  İtalyan moda markası Diesel parfümleri hakkında merak ettiğiniz her şey forumumuzda mevcuttur. Her türlü kampanya ve indirim bilgilerini parfumforum.com’dan takip edebilirsiniz.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Elma
  • Mandalina


  Parfümün Orta Notaları:
  • Adaçayı
  • Biber


  Parfümün Alt Notaları:
  • Tütün
  • Odunsu Notalar
  • Benzoin
  • Paçuli


  Diesel Only The Brave Tattoo Erkek Parfümü Seçenekleri:
  • 50 ml Eau De Taoilette
  • 75 ml Eau De Taoilette
  • 125 ml Eau De Taoilette
  İtalyan moda markası Diesel'in parfüm çeşitleri hem kokuları hem sıradışı paketleri ile ilgili çekiyor.
  Diesel parfüm kullananlardan Diesel Only The Brave Tattoo Erkek Parfümü hakkında en son trendleri ve yorumları takip edebilirsiniz...
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Diesel Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Diesel Only The Brave Tattoo Erkek Parfümü online alışveriş'de bulun. Diesel Only The Brave Tattoo Erkek Parfümü kullananlar.