Emotion Parfüm Hakkında

 1. Emotion Parfüm Hakkında

  Aşkı Kadınlara Getiren Parfüm Markası Emotion

  Kadınlar için tasarlanmış, farklı duyguları sembolleştirerek bir çeşitlilik sağlayan Emotion 1994 yılından beri tüketicilerine rengarenk bir dünya sunmaktadır. İlhamını doğadaki renklerden, çiçeklerden, güzel ve doğal kokulardan alan Emotion mutluluk ve pozitif enerjiyle dolu dünyası ile sizlere seslenmektedir.

  Emotion, 1976 yılında kurulmuş olan Aromel Kozmetik’in deneyimli bir markası olarak faaliyet göstermektedir. 37 yıldır sektörün öncü bir firması olarak hizmet veren Aromel Kozmetik, katı sabun hariç diğer tüm kozmetik ürünlerini İzmir’deki fabrikasında yüksek teknolojiyle üretmektedir.

  Blade, Bellisima, Privacy ve First Class gibi bilinirliği yüksek marka ve parfüm serilerini de üretim listesinde bulunduran Aromel Kozmetik, 2009 yılında son olarak Privacy Let’s Party ve Blade markalarını da listesine eklemiştir. Ürünlerinin başarısının dışında şişe tasarımları ve reklam kampanyalarının kalitesiyle de dünya standartlarını yakalamaktadır.

  İlk olarak parfüm ve deodorant alanında önde gelen markalardan biri olarak tanınan Aromel Kozmetik bünyesinde bugün kozmetik sahasında yer alan birçok ürünün yönetimi ve tasarımı yapılmaktadır. Türkiye’de ve diğer otuz beş ülkede tüketiciye kolaylıkla ulaşmasını sağlayan dört bine yakın satış noktasıyla güçlü bir ağ kurmuştur.

  Adı: emotion parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 48666
Boyutu: 64.9 KB


  Modern Romantizmin Simgesi Emotion Bayan Parfümleri:

  Duygusal ve romantik genç kadınların an favori parfüm markalarından biri haline gelen Emotion, parfümlerinin koku yönü ve ruhuna göre dizayn ettiği oldukça şık şişe tasarımlarıyla da dikkat çekmektedir. Yuvarlak, kadınsı ve kullanılması kolay hatları korunarak yaratılan yeni şişe ve şeffaf görüntüsüyle Emotion piyasada 50 ml, 75 ml Eau de Toilette ve 150 ml Deodorant seçenekleriyle de kullanıcılarına ulaşmaktadır.

  Emotion Fantasy Bayan Parfüm: Çiçeksi aromaların en iyi şekilde harmanlandığı Emotion Fantasy Bayan Parfümü, genç, neşe dolu ve pozitif kadınların en favori kokularından biri olarak öne çıkıyor. Parfümün üst notalarında limon ve tagete, orta notalarında gül, Paraguay çayı ve şakayık, son olarak alt notalarında ise misk, amber ve vanilya bulunuyor.

  Emotion Harmony Bayan Parfüm: Taze ve hafif notaların birlikteliğini en şık biçimde sunan Emotion Harmony Bayan Parfümü, hayatın her yönüne heyecanla bakan, yeniliklere açık genç kadınlara hitap ediyor. Parfümün üst notalarında bergamot, kuş üzümü ve mandalina bulunurken, orta notalarında gül, şeftali, yasemin ve müge çiçeği bulunmaktadır. Alt notalarında ise misk, amber, paçuli ve sandal ağacı gibi kalıcılığı sağlayan aromalar mevcuttur.


  Adı: Emotion parfüm reklam love.jpg
Görüntülemeler: 66565
Boyutu: 57.0 KB


  Emotion Tropical Bayan Parfüm: Tropikal adaların tatlı ve sıcak esintisini teninize getirecek olan Emotion Tropical Bayan Parfümü, size tatlı ve uzak diyarlardan gelen renkli hayalleri armağan ediyor. Serinin en güzel parfümlerinden biri olan, şipre ve meyve koku yönlü bu bayan parfüm üst notalarında şipre ve frezya aromalarını bulundururken orta notalarında yasemin, müge ve sedir ağacına yer vermektedir. Son olarak ise alt notalarında misk, amber, vanilya ve paçuli bulunmaktadır.

  Emotion Romance Bayan Parfüm: Masumiyetin ve romantizmin simgesi olan Emotion Romance Bayan Parfümü içinizde sakladığınız en özel duygularınızı cildinizle buluşturuyor. Parfümün üst notalarında elma, şeftali ve mandalina bulunurken orta notalarında gül, leylak, iris ve ylang ylang yer alıyor. Kapanışı yapan alt notalarda ise sedir ağacı, misk, amber, sandal ağacı ve heliotrope bulunuyor.

  Emotion Fresh Bouquet Bayan Parfüm: Fresh ve çiçeksi koku yönüyle genç kadınların beğenisini kazanan Emotion Fresh Bouquet Bayan Parfümü en etkili kokular arasında dikkat çekiyor. Üst notalarında bulunan bergamot ve galbanyum yerini orta notalarda gül, leylak, nergis ve sümbültebere bırakıyor. Son olarak alt notalarında bulunan sedir ağacı, misk, amber ve sandal ağacı kalıcılığı sağlıyor.

  Emotion Violet Bayan Parfüm: Çiçeksi ve baharatlı koku yönüyle Emotion Violet Bayan Parfümü sade ve modern çizgisiyle serinin en kaliteli kokusu olarak anılıyor. Üst notalarında mandalina, bergamot ve kuş üzümü bulunurken orta notalarda litchi ve zambak yer alıyor. Son olarak alt notalarda bulunan misk parfümün kompozisyonu içinde büyüleyici bir etki yaratıyor.

  Emotion Sun Kisses Bayan Parfüm: İlhamını doğada bulunan renklerden, çiçeklerden alan Emotion Sun Kisses Bayan Parfümü, Neşe ve umut dolu dünyası ile dinamik, kendini sürekli yenileyen, renkli, gizemli, doğal, kısacası her kadının kendini bulabileceği en iyi parfümlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sizi baştan yaratacak olan bu koku güneşin ışıltısını teninizde belirecek küçük bir öpücük olarak sunacaktır.

  Emotion Love Bayan Parfüm: Aşkın ve masumiyetin kokusu olan Emotion Love Bayan Parfümü, üst notalarında portakal çiçeği ve pembe biber bulundururken orta notalarında leylak, sümbül, salkım, amber çiçeği ve odunsu notalara yer vermektedir. Bununla beraber alt notalardaki pirinç pudrası, talk pudrası akordu, iris ve misk büyülü ve saf bir etki bırakmaktadır.

  Emotion Asian Garden Bayan Parfüm: Çiçeksi ve meyvemsi koku yönüyle Emotion Asian Garden Bayan Parfümü yeni bir esinti olarak Emotion ailesinde bulunuyor. Üst notalarında portakal çiçeği, frezya ve yasemin bulunduran koku orta notalarında manolya, yasemin, kayısı ve gül aromalarına yer vermektedir. Alt notalarda ise sedir, misk ve amber güçlü bir etki yaratmaktadır. İlhamını Asya’dan alan bu koku size çekici ve gizemli bir hava verecektir.

  Adı: emotion parfüm asian garden.jpg
Görüntülemeler: 65316
Boyutu: 47.1 KB


  Emotion Bayan Parfümlerini Nasıl Kullanmalıyız?

  Aromel Kozmetik sanırım parfüm kullanımı konusunda oldukça hassas. Hemen hemen tüm ürünleri için önlemler ve uyarılarda bulunuyor. Blade For Man seri ürünleri içinde özel kullanım talimatı hazırlamış olan şirket aynı uygulamayı Emotion için de yapıyor.

  Dikkat!
  Kural 1: Temiz vücutta kullan.
  Kural 2: Doğru yerlere uygula.( Kulak arkası, ense içi, bile ve boyun gibi)
  Kural 3: Giysilerin üzerine sık
  Kural 4: Tazele (3-4 saatte bir)

  Emotion Parfümleri ve Romantik Reklam Kampanyası: Aşk Senin de Etrafını Sarsın…

  Altı çeşit kokusuyla dinamik, kendini sürekli yenileyen, renkli, gizemli, her tür zevke hitap Emotion ...

  Aromel Kozmetiğin bir çok ürününün reklam kampanyasını yürüten Piramit Ajans Blade For Man ürünlerinde olduğu gibi Emotion Kadın Parfümleri için de başarılı bir çalışmaya imza atıyor. 1987 yılından beri reklam dünyasında bulunan Piramit Ajans bu alandaki deneyimini yine doğru bir şekilde kampanyaya yansıtıyor. Portekizli oyuncu Larissa Gacemer’in oynadığı ve yönetmenliğini Müfit Samık’ın yaptığı reklam filmleri Emotion kadın parfümlerinin o romantik duygusunu, yumuşaklığını oldukça iyi yansıtıyor.

  Adı: emotion parfüm reklam aktristi arissa gacemer.jpg
Görüntülemeler: 46459
Boyutu: 82.2 KB


  Bunun dışında sosyal medyada da Facebook ve Twitter aracılığı ile bulunan marka hedef kitlesi ve kullanıcıları ile oldukça interaktif bir iletişim içerisinde bulunuyor.

  Emotion bayan parfümleri güzel, yumuşak ve romantik kokularının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kesenizi sarsmayacak en kaliteli ve en güzel kokuların bir adresi de denilebilir Emotion için. Eğer Emotion bayan parfümleri hakkında merak ettiğiniz bir şeyler var ise doğru adrestesiniz diyebiliriz. Parfumforum.com merak ettiğiniz bütün markalar ve parfümler hakkında size detaylı bilgi verirken diğer kullanıcıların ya da sizin ürünlerle ilgili deneyimlerinizi de bu foruma aktarmanızı sağlıyor. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler    


Emotion Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Emotion Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Emotion Parfüm Hakkında kullananlar.