Gucci Guilty Intense Bayan Parfümü

 1. Gucci Guilty Intense Bayan Parfümü

  Adı: Gucci-Guilty-Intense-Bayan-Parfumu.jpg
Görüntülemeler: 11448
Boyutu: 14.8 KB  Gucci Guilty Intense, Hem Suçlu, Hem Güçlü
  Gucci Guilty serisiyle en çok satan parfümler listesinde yer almayı başardıktan sonra, 2011 yılında aynı seriye Intense yoğunluğunu kazandırarak, farklı 2 koku daha çıkarmaya karar verdi. Bunun sonucunda, parfüm dünyamıza yeni Gucci Guilty Intense Homme erkekler için ve Gucci Guilty Intense Femme kadınlar için ile 2011 senesinde hızlı bir akışla girdiler. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda erkek versiyonunun daha fazla eleştiri aldığını ve hatta ilk çıkan seriden çok çok daha fazla güçlü bir yorum beklenirken, aromasının vasat düzeylerde kaldığı yorumlarını okuyoruz. Kadın versiyonunda ise, bayanlar her zaman ki odunsu aromatik severliklerini göstererek, kokuyu sevmişler ama çok da ihtiraslı yorumlarda bulunmamışlar. Öncelikle çok fazla eleştiri toplayan Gucci Guilty Intense Homme erkek parfümüne göz atalım.

  Gucci Guilty Intense pour Homme, orijinalden çok daha iyi

  Kim ne derse desin, biz bu kokuyu çok sevdik. Güvensiz bir koku, sağlam notaları olmasına rağmen, aromalar o kadar hızlı geçiş yapıyor ki, anlam veremezken birden bire merak duyguları içinde boğuştuğunuzu fark ediyorsunuz. Evet, oldukça yaratıcı bir koku, diğer sıradan parfüm notalarını barındırsa da, kompozisyon olarak zıt karakterler seçilmiş ve farklılığı böylece vurgulanmış. Resmi web sitesinde Gucci Guilty Intense Pour Homme için: “daha güçlü hislerinizi anlamaya çalışıyoruz, bu kokuyla hepsi açığa çıkacak” şeklinde ifade edilmiş.

  Şimdi eğer bu kokuyu daha evvel hiç kullanmadıysanız, hemen bir parfümeriye gidip iç bileğinize test etmenizi öneriyoruz. 2 fıs fıs yeterli. Başlangıçta yoğun bir kişniş kokusu saptayacaksınız ama sonra yanıldığınızı fark edip anında lavantanın kusursuz aromasına ve narenciyenin taze esansına vakıf olacaksınız. Burada hissedilen aromanın İtalyan limonu olduğu görüşünü savunanlarda var. Ardından portakal çiçeği -ki bu aroma biliyorsunuz en afrodizyak etkili nota olarak bilinir- karşılaşıyor ve neroli ile kompozisyona devam ediliyor. En sonunda Gucci kokularında en çok duyduğumuz yoğun paçuli aroması, sıcak kehribar notasıyla birleştirilmiş ve en sonunda da deri ile zenginleştirilmiş bir kompozisyonla kapanışı yapıyorsunuz.
  Gucci Guilty Intense Pour Homme reklam kampanyaları kokunun simsiyah şişesi eşliğinde, koyu renk düzeninin hakim olduğu bir detayla yorumlanmış. Kampanya filmlerini Frank Miller’i yönetmen koltuğunda, model Chris Evans ve Evan Rachel Wood’u ise sarmaş dolaş pozlarıyla görüyoruz.

  Adı: gucci guilty intense homme femme.jpg
Görüntülemeler: 12218
Boyutu: 55.5 KB


  Gucci Guilty Insense Pour Homme Parfüm Detayları

  Gucci Guilty Intense Pour Homme 50 ve 90 ml eau de parfum Sprey şeklinde piyasada bulabiliyorsunuz. Kokunun ömrü ortalama 6 ila 10 saat arasında değişkenlik gösteriyor.
  • Olfaktör Grup: odunsu aromatik
  • Erkekler için
  • Tanıtım yılı: 2011
  • Önerilen Giyim: şık, takım elbise
  • Önerilen kullanım: Gündüz ama özellikle gece

  Bu sarhoş edici çiçekli oryantal koku, orijinal Gucci Intense ile hemen hemen aynı formile sahip ama tek bir farkla; çok daha yoğun ve etkileyici olarak...2011 yılında lanse edilmiş olan bu oldukça güncel parfüm tıpkı 21. yüzyıl kadını gibi: cüretkar, yoğun ve istediği etkiyi bırakmadan asla pes etmeyecek kadar iddialı...Gucci Intense, güçlü kokular seven güçlü kadınlar için mutlaka keşfedilmesi gereken bir hazine...

  Parfümün Üst Notaları:
  • Mandalina
  • Pembe Biber  Parfümün Orta Notaları:
  • Kediotu
  • Menekşe
  • Leylak  Parfümün Alt Notaları:
  • Silhat
  • Kehribar

  Adı: gucci guilty intense homme parfüm.jpg
Görüntülemeler: 11262
Boyutu: 50.2 KB


  Gucci Guilty Intense Pour Femme, Altın Çağ
  Gucci Guilty Intense serisi dediğimiz gibi, orijinal Guilty parfümlerine göre daha yoğun aromalara sahip. Şimdi burada da kadın versiyonunda aynı yoğun notalarla karşılaşıyoruz. Herhalde tüm parfümler içerisinde bu denli fazla, en yoğun biber notalarını bu kokuda görüyoruz. Hani “overdose”tabiri vardır ya, aynen öyle. Kompozisyonun açılışı pembe biber ve portakalla yapılıyor ve hemen ardından sırasıyla, leylak, menekşe ve heliotrope çiçeğinin notalarıyla büyüleniyoruz. Tüm bu besteleri nihai sonuca ulaşmasına da en sonun da paçuli ve amber notaları yardımcı oluyor.
  Şişesi Gucci’nin altın rengindeki logosuyla sarmalanmış, kenarları yuvarlatılmış dikdörtgen bir forma sahip. 30.50. ve 75 ml eau de parfum şişeleriyle piyasada bulabilirsiniz.
  Gucci Guilty Intense Pour Homme ve Gucci Intense Pour Femme parfümlerinin detaylarını inceledik. Parfumforum.com sitemizde bunun gibi pek çok parfümün incelemesini yapıyor, en uygun fiyatlı, en beğenilen ve en afrodizyak etkili parfümleri yazıyoruz. Siz de bize katılın ve değerli görüşlerinizi bizimle paylaşın.

  Adı: Gucci-Guilty-Intense-Pour-Homme_erkek parfüm-50ml_EdT.jpg
Görüntülemeler: 17994
Boyutu: 52.4 KB  Bu iddialı kokuyu keşfetmek isteyen iddialı bayanlar, forumdan hem görüş almak hem de indirim olanaklarını yakalamak için faydalanabilirler.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Gucci Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Gucci Guilty Intense Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Gucci Guilty Intense Bayan Parfümü kullananlar.