Gucci Premiere Bayan Parfümü

 1. Gucci Premiere Bayan Parfümü

  Gucci Premiere, Kırmızı Halı, Hollywood ve diğerleri“Zamana meydan okuyan Hollywood ünlülerinden esinlenerek tasarlanan Gucci Premiere, modern kadının simgesi olan Blake Lively tarafından sizlere tanıtılıyor, sizleri bu parfümle, kırmızı halının davetlisi olarak, kendinizi onlardan biri gibi hissedeceğiniz bir koku ile selamlıyoruz.” Gucci Premiere tasarımcıları parfüm severlere yukarıdaki cümleleri kullanarak, parfümün tanıtımını 2012 senesinde yaptılar. Gucci Premiere aynı zamanda 2010 senesinde Cannes Film Festivali öncesinde sunulan ve çok büyük başarılara imza atan Gucci Premiere kadın giyim koleksiyonuna ithafken yapılarak, couture serisi ile birlikte kombinlenebilecek bir koku tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Gucci’nin yaratıcı yönetmeni Frida Giannini markanın web sitesinde parfüm için bakın neler söylemiş. Gucci Premiere, her “yıldız” kadını kutluyor. Bu kadın bir iş toplantısının, bir mahkemenin ya da esinlendiğimiz gibi bir filmin yıldız kadını olabilir. Sorumluluk sahibi, işinde başarılı, hem anne, hem eş, hem iş hayatında başarılı, kendisiyle barışık ve herkes tarafından parmakla gösterilen bir modern simge olabilir. İşte Gucci Premiere bu bayanlar için tasarlandı.”Parfümün açıklamalarına ve alt metnine baktığımızda, daha kokusunu ve notalarını idrak etmeden, ceketimizi ilikleyip saygı duruşuna geçme hissini uyandırdı. Başarı kadınlardan bahsediyor. Bir erkek gibi dışarda avlanan, bir kadın gibi evde anaç tavırlardan söz ediliyor. Sizi daha fazla heyecanlandırmadan kokunun notalarına bakmak istiyoruz.
  Adı: gucci premiere bayan parfümü reklam.jpg
Görüntülemeler: 12656
Boyutu: 98.2 KB
  2012 senesinde piyasaya sürülen Gucci premiere odunsu taze baharatlı bir koku. Başlangıç notalarında, bergamot, portakal çiçeği aromaları ile vintage şampanya kokusu gibi lüks ve coşku ile açılır. Kadınsı ve afrodizyak etkili portakal çiçeği ile kaynaşmış efervesan bergamot kokusu, bir patlama gibi, hatta aynen kırmızı halı girişindeki heyecan gibi sarmalıyor bizleri. Orta notalarda beyaz çiçekler, misk ve bir anda yoğun bir taze kesilmiş buket, parlak beyaz çiçeklerle birleşip, manyetik bir şehvete dönüşüyor. Zamansız cazibesini, duygusallık ve mükemmel dengelenmiş bir aroma ile bütünlüyor. Nihayet yaklaşık 4 saat sonra bizlere ahşap, kokusu sıcak, anlayışlı, dumanlı deri ve kremsi balsamik ormanda aldatıcı bir kokteyl gibi sunuluyor. Baş döndürücü bir aroma, en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış ve kırmızı halı heyecanına kadar düşünülmüş bir koku. Gucci’den de bu beklenirdi zaten.
  Adı: gucci premiere bayan parfümü reklamı.jpg
Görüntülemeler: 12601
Boyutu: 96.9 KB
  Parmak izini bırak, senin olsunŞişe tasarımı da hem içindeki kokuyla hem de reklam kampanyalarında ki gösterişli imajla oldukça örtüşüyor. Açık altın renginde tasarlanmış bir şişe, kullanım sırasında yaşanmışlığı anımsatabilmek için özel olarak parmak izi bırakan cinste üretilmiş. Hemen stoperinin altında zincirli bir flama ve tutturucusu bulunuyor. Reklam kampanyalarında ise, bir gökdelenin yüksek katlarında New York şehrinin ışıklarını izleyen ünlü aktris Blake Lively’i görüyoruz. Blake Lively üzerinde yine Gucci’ye ait bir parlak elbise ile poz vermiş. Bedeninin tüm hatlarını gösteren Gucci Premiere koleksiyonuna ait bir elbise ile pırıltılar içinde, tüm şehrin tanrıçası gibi duruyor. Kokunun kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise, her zaman ki gibi favori koku olarak bulanlar, nefret edenler ve vasat bulanlar var. Ama çoğunluk henüz 1 yıllık bir koku olduğu için, 10 sene içinde en klasik ve en beğenilen kokular arasında yer alacağını vurgulamış.Gucci Premiere Kadın parfümünü piyasada ​​30ml, 50ml ve 75ml eau de parfum şeklinde bulabiliyorsunuz. Ayrıca kokunun parfüm seti haline dönüştürüp, kalıcılığını daha da artırabileceğiniz tamamlayıcı ürünleri de var: Vücut Losyonu 200ml, Duş Jeli 200ml, Deo Sprey 100ml. Gucci Premiere ortalama bir ömre sahip yaklaşık olarak 6 ila 10 saat arasında kokmaya devam ediyor.
  Adı: gucci premiere bayan parfümü.jpg
Görüntülemeler: 14213
Boyutu: 23.9 KB
  Hollywood ikonlarının zamanlar üstü ışıltısı, kırmızı halı üzerinde giriş yapılan hayatlar ve her dönemin ikonu olan dayanılmaz cazibedeki kadınlar...Gucci Premiere kendi hayatının bir film gibi yaşayan ve çevresindeki herkesin hayran olarak izlediği çekici bayanların kokusu... Hani bazen güzellğin kokusunu alırsınız ya da bir kokunun parladığını düşünürsünüz ya..Tüm duyuları harekete geçiren bir cazibe katacak olan bu parfümü mutlaka denemelisiniz... Parfümün Üst Notaları:
  • Bergamot
  • Portakal Çiçeği
  Parfümün Orta Notaları:
  • Beyaz Çiçekler
  • Misk
  Parfümün Alt Notaları:
  • Deri
  • Odunsu Notalar
  Gucci Primiere Seçenekleri:
  • 75 ml Eau de Parfume
  • 50 ml Eau de Parfume
  Modern klasikler arasında sayılabilecek bu muhteşem parfüm ile ilgili deneyimleri paylaşmak, fırsatları yakalayıp indirimli fiyatlarla sahip olmak için izlemeniz gereken bir forum. Parfumforum.com’da sadace Gucci Premiere adın parfümünü değil, dünya üzerinde aklımıza gelen en beğenilen, en ucuz, en pahalı ve hatta en klasik kokuları paylaşıyoruz. Siz de bize katılın ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaşın.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Gucci Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Gucci Premiere Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Gucci Premiere Bayan Parfümü kullananlar.