Jean Paul Gaultier Fleur Du Male Erkek Parfümü

 1. Jean Paul Gaultier Fleur Du Male Erkek Parfümü

  Adı: Jean-Paul-Gaultier-Fleur-Du-Male.png
Görüntülemeler: 732
Boyutu: 18.3 KB


  2007’de piyasaya sürülen Gaultier Fleur Du Mâle’in yaratıcısı, Gaultier parfüm koleksiyonunun en önemli figürü olan Francis Kurkdjian. Notalarındaki turunçgiller ferahlığı ile çiçeksi aromaların tazeliğini bir araya getiren Fleur Du Fleur Du Mâle, şişe tasarımıyla Antik Yunan tanrılarını 2000’li yıllarda da yanıbaşımızda hissettiriyor. Estetik ve karizmanın birleşimi, Gaultier yaratıcılığı ile beyazın kusursuzluğunda erkek tenine ulaşıyor.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Turunç  Parfümün Orta Notaları:
  • Portakal çiçeği esansı


  Parfümün Alt Notaları:
  • Papatya
  • Fesleğen
  Jean Paul Gaultier Fleur Du Mâle Erkek Parfümü Seçenekleri:
  • Gaultier Fleur Du Mâle Eau de Toilette 125 ml
  • Gaultier Fleur Du Mâle Eau de Toilette 75 ml


  Fransız modacı Jean Paul Gaultier, 90’lı yılların başından itibaren parfüm dünyasında da kendine özgü çizgisini hem kokularıyla, hem de tasarım harikası şişeleriyle yansıtmaktadır. Jean Paul Gaultier Fleur Du Mâle Erkek Parfümü, parfüm deneyimlerinizi paylaşmak ve indirimli Jean Paul Gaultier parfümlerini yakalamak için takip edeceğiniz en geniş forum.


  Son düzenleyen Moody, 02-25-2013 saat 02:01 AM.


Jean Paul Gaultier Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Jean Paul Gaultier Fleur Du Male Erkek Parfümü online alışveriş'de bulun. Jean Paul Gaultier Fleur Du Male Erkek Parfümü kullananlar.