Jean Paul Gaultier Kokorico Erkek Parfüm

 1. Jean Paul Gaultier Kokorico Erkek Parfüm

  Sıradışı bir maskülenliğin tadını çıkartın!

  Modanın uçarı tasarımcısı Jean Paul Gaultier’in kıyafet tasarımları gibi parfümleri de dünyayı salladı. Hem bayanlar hem de beyler için tasarladığı parfümlerle koku dünyasından ve parfüm tutkunlarından büyük beğeni toplayan Jean Paul Gaultier parfümün son bombası ise Kokorico!

  2011 yılında piyasaya sürülen Jean Paul Gaultier Kokorico, güçlü ve patlayıcı afrodizyak etkili kokusuyla pek çok erkeğin en favori parfümü. Tamamen maskülen bir erkekten ilham alınarak tasarlanan bu parfümün arkasındaki burunlar Oliver Cresp ve Annick Menardo’ya ait. Cesur, zevkli, ince ruhlu, zarif, zevk ve enerji dolu erkeklerin kendilerinden bir şeyler bulabileceği Jean Paul Gaultier Kokorico parfüm, tam anlamıyla karizmatik erkeklerin vazgeçilmezi. Zarif, kendine güvenen, girdiği ortamlarda cazibesiyle baş döndüren ve modern beylerin tercih edebileceği Jean Paul Gaultier Kokorico erkek parfümü, içerdiği notaların mükemmel kompozisyonuyla da bayanların başını döndürüyor. Ferah, güçlü ve iştah kabartıcı notaların bir araya geldiği Kokorico; doğal özlerin, sentetiklikten uzak bir şekilde beylerin cildine sıcak bir dokunuş vaat ediyor. Bu arada Kokorico’nun da Fransızcada horoz ötüşü demek olduğunu belirtelim. Yani Jean Paul Gaultier burada da marjinalliğini ve yaratıcılığı sonuna kadar kullanıyor.
  Sıra dışı moda tasarımcısı Jean Paul Gaultier’in Kokorico için tasarladığı parfüm şişesi hiç de azımsanacak gibi değil. Piyasadaki tüm erkek parfüm markalarından hem kokusuyla hem de marjinal şişe tasarımıyla fark yaratan Jean Paul Gaultier Kokorico, kırmızı ve siyah renklerinin maskülen uyumunu şişe tasarımında kullanmış. Kırmızı metal bir kutunun içinde satışa sunulan Kokorico’nun şişe tasarımı ise biraz ukalalığın ve tam anlamıyla gösterişin simgesi. Siyah şık bir şişeye sahip olan Kokorico’nun sıra dışı şişe tasarımı da burada ortaya çıkıyor. Zira şişeye önden bakıldığında bir baş profili, yandan bakıldığında ise bir gövde profili beliriyor.

  Adı: JEAN PAUL GAULTİER-KOKORİCO parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 4924
Boyutu: 57.3 KB  Jean Paul Gaultier’in erkeksi çizgiden kaymadan, sade notalarla oluşturduğu Kokorico’nun reklam yüzü ise yakışıklı model Jon Kortajarena. Ünlü model Jon Kortajarena’nın karizması ve maskülen tavrıyla birleşen Kokorico’nun da havası katbekat artmış oldu. Reklam filminde ufak çapta bir dans gösterisi yapan Jon Kortajarena, Jean Paul Gaultier Kokorico’yu en iyi yansıtacak yüz olduğu için seçimi için Jean Paul Gaultier’i de tebrik etmek gerek.

  Jean Paul Gaultier parfümlerinin büyüleyici dünyası sizi de etkisi altına alıyorsa, forumumuz ihtiyacınız olan adres. Parfümlere dair aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabileceğiniz sitemizde yüzlerce parfüm markası da sizleri bekliyor. Siz de bize katılın, yorumlarınızı tüm parfüm tutkunlarıyla paylaşın ve indirimlerden haberdar olun.

  2011 tarihli Gaultier Kokorico, Eylül 2011’den beri sıradışı erkeklerin yol arkadaşı. İsmini Fransızca’daki horoz sesini ifade eden sözcükten alan Kokorico, güçlü ve her an patlamaya hazır olan bir afrodizyak olarak düşünülmüş. Gaultier’in sıradışı çizgisini parfümün şişe tasarımında da rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz bu parfüm kendinden emin horozun bağırışıyla zafer kazanmış erkek savaşçı sesini çağdaş dünyaya taşıyor. Sade notalarıyla erkeğin kararlı imajını perçinleyen Kokorico, çağdaş, güçlü ve sürprizlere açık erkeklerin kendilerini buldukları bir parfüm.

  Adı: JEAN PAUL GAULTİER-KOKORİCO erkek parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 4540
Boyutu: 48.1 KB


  Parfümün Üst Notaları:
  • Incir yaprağı


  Parfümün Orta Notaları:
  • Paçuli
  • Kakao


  Parfümün Alt Notaları:
  • Virginia sediri
  • Güve otu


  Jean Paul Gaultier Kokorico Erkek Parfüm Seçenekleri:
  • Gaultier Kokorico Eau de Toilette 100 ml
  • Gaultier Kokorico Eau de Toilette 50 ml  Adı: JEAN PAUL GAULTİER-KOKORİCO parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 4566
Boyutu: 89.6 KB  Fransız modacı Jean Paul Gaultier, 90’lı yılların başından itibaren parfüm dünyasında da kendine özgü çizgisini hem kokularıyla, hem de tasarım harikası şişeleriyle yansıtmaktadır. Jean Paul Gaultier Kokorico Erkek Parfüm, parfüm deneyimlerinizi paylaşmak ve indirimli Jean Paul Gaultier parfümlerini yakalamak için takip edeceğiniz en geniş forum.  Eklenen Resimler Eklenen Resimler      
  Son düzenleyen Moody, 02-25-2013 saat 01:49 AM.


Jean Paul Gaultier Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Jean Paul Gaultier Kokorico Erkek Parfüm online alışveriş'de bulun. Jean Paul Gaultier Kokorico Erkek Parfüm kullananlar.