Jean Paul Gaultier Parfüm Hakkında

 1. Jean Paul Gaultier Parfüm Hakkında

  Modanın sıradışı çocuğu: Jean Paul Gaultier

  Jean Paul Gaultier da parfüm dünyasına, moda kulislerinden transfer olan popüler parfüm markalarından biri. Jean Paul Gaultier ilk koleksiyonunu 1976 yılında tanıtan Fransız bir moda tasarımcısı. Moda tasarımına dair hiçbir resmi bir eğitimi olmamasına rağmen, genç yaşından adından söz ettirmiş olan Jean Paul Gaultier; pek çok ünlü moda markasıyla çalışarak ismini moda dünyasına kazımayı başardı. Yeteneği ile “modanın korkunç çocuğu” olarak ünlenen Jean Paul Gaultier, bu marjinal imajını hiçbir zaman kaybetmedi. Hem moda hem de parfüm dünyasında her ülkeden sadık müşteriler kazanmayı başaran Jean Paul Gaultier’ın stili de takdire şayan. Özellikle rock aleminin coşkusunu tasarımlarına mükemmel bir şekilde yansıtan ünlü tasarımcı, hayal gücü ve kullandığı tekniklerle de fark yaratıyor.

  Moda dünyasına egemenliğini kurduktan hemen sonra parfüm dünyasına da el atan Jean Paul Gaultier, ilk olarak kendi adını verdiği ancak sonrasında ismini Classique olarak değiştiriği bir bayan parfümüyle, büyüleyici bir koku yolculuğuna da çıkmış oldu. Devam eden yıllarda erkekler için de parfümler üretmeye başlayan Jean Paul Gaultier, sıra dışı notaları ve moda kokan kendine özgü şişe tasarımlarıyla adını kısa sürede duyurdu. Parfümleriyle hem beylere hem de bayanlara mutlak bir özgüven sağlayan Jean Paul Gaultier parfüm, çekicilik, şehvet, tutku ve ateşli bir dokunuş isteyen parfüm tutkunları için en iyi seçenek durumunda. Özellikle bayanlara kadınsı bir hava katan Jean Paul Gaultier, beylere de güçlü ve karşı konulmaz afrodizyak etkili parfümler sunuyor.

  İlk parfümünü 1993 yılında, son parfümünü ise 2013 yılında piyasaya süren Jean Paul Gaultier’ın koku koleksiyonunda toplam 70 tane birbirinden etkileyici parfüm bulunuyor. En çok satan parfümlerin sahibi Jean Paul Gaultier parfümün arkasındaki burunlar ise; Jacques Cavalier, Francis Kurkdjian, Olivier Cresp, Annick Menardo ve Aurelien Guichard’a ait.

  Adı: Jean_Paul_Gaultier LeBeauMale-Gaultier-01.jpg
Görüntülemeler: 7673
Boyutu: 84.8 KB


  Sizin için seçtiğimiz Jean Paul Gaultier kokuları

  Jean Paul Gaultier Classique Bayan Parfümü: 1993 yılında piyasaya sürülen ve Jean Paul Gaultier’ın ilk kokusu olma özelliği taşıyan bu parfüm Jacques Cavallier imzalı. Kadın ruhuna dokunmayı başaran Jean Paul Gaultier Classique bayan parfümü, pek çok kadının yıllardır vazgeçemediği kokusu. Parfümün üst notalarında portakal çiçeği, mandalina, anason, armut, gül ve bergamot var. Orta notalarında mor zambak, zencefil, mürdüm eriği, orkide ve ylang-ylang bulunduran Jean Paul Gaultier Classique bayan parfümünün alt notalarında ise; amber, misk, vanilya, tarçın ve sandal ağacı sunuluyor. Jean Paul Gaultier Classique bayan parfümünün şişesi de kadın vücudu formuyla göz dolduruyor.

  Adı: Jean_Paul_Gaultier parfüm classique.jpg
Görüntülemeler: 7831
Boyutu: 90.8 KB


  Jean Paul Gaultier Le Male Erkek Parfümü: Maskülen olduğu kadar zarif, modern olduğu kadar klasik tarzdan uzak kalamayan ve hissiyatı güçlü erkeklerin kokusu olan Jean Paul Gaultier Le Male erkek parfümü, 1995 yılından bu yana pek çok erkeğin en beğenilen kokusu. Zıtlıkların uyumunun yansıtıldığı bu parfümün üst notalarında pelin otu, lavanta, nane, bergamot ve kakule bulunuyor. Orta notalarında kimyon, portakal çiçeği ve tarçının sıcaklığını sunan Jean Paul Gaultier Le Male erkek parfümünün alt notalarında ise; sandal ağacı, hint baklası, amber, vanilya ve sedir var. Jean Paul Gaultier Le Male erkek parfümünün şişesi ise erkek vücudu formunda.

  Adı: parfum-le-male-terrible-jean-paul-gaultier1.jpg
Görüntülemeler: 13194
Boyutu: 84.7 KB


  Jean Paul Gaultier’ı bir de bizim gözümüzden görün!
  Dayanılmaz kokularıyla parfüm dünyasını çalkalayan Jean Paul Gaultier parfümün büyüsüne kapılmak istiyorsanız, bu yolculukta ihtiyacınız olan tek adres parfumforum.com! Jean Paul Gaultier parfümü denemek istiyorsanız ama karar vermekte zorlanıyorsanız, biz sizin için Jean Paul Gaultier parfüme dair her şeyi sitemizde bir araya getirdik. Parfüm severlerin yakından takip ettiği parfumforum.com’da Jean Paul Gaultier parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi Jean Paul Gaultier parfüm seçeneklerinin dışında; yüzlerce parfüm markası da sitemizde sizleri bekliyor. Jean Paul Gaultier parfümlerinin şişe tasarımlarına, notalarına ve arkasında bulunan tasarımcılarına dair her şeyi paylaştığımız parfumforum.com’da, kendi fikir ve görüşlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz de bu platformu takip ederek parfüm kampanyalarından, indirimlerden ve parfüm setlerinden haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler         


Jean Paul Gaultier Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Jean Paul Gaultier Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Jean Paul Gaultier Parfüm Hakkında kullananlar.