Jil Sander Parfüm Hakkında

 1. Jil Sander Parfüm Hakkında

  Çekiciliğin tende yansıması...

  Jil Sander parfüm 1979 yılından bu yana en çok satan parfümlerden biri. Köklü bir parfüm tarihine sahip olan Jil Sander Alman menşeli bir moda markası. Tasarımlarıyla ve parfümleriyle, moda ve koku dünyasına büyük bir deprem yaşatan Jil Sander, kısa bir sürede de önce Almanya’da sonrasında da Amerika’da popüler markalardan biri haline gelmeyi başardı.

  Jil Sander parfüm ilk kokusunu 1979 yılında parfüm severlerle buluşturdu. Pure Woman ve Pure Man isimli kokularıyla, parfüm dünyasına hızlı bir giriş yapan Jil Sander, büyük beğeni toplayarak yıllarca sürecek bir koku saltanatına da adım atmış oldu. Hem bayanlara, hem de erkeklere özel parfümler üretmeyi başaran Jil Sander modadaki minimalist yanını parfümlerine de yansıtıyor. Kendine güvenen, iddialı, çekici, yeniliklere açık kokulardan hoşlanan parfüm tutkunlarını hedef alan Jil Sander parfüm, vazgeçilmez ve baş döndürücü parfümleriyle de parfüm severlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Gündelik hayata uyduğu kadar gece yaşamına da adapte olan Jil Sander imzalı parfümler, zengin notalarıyla da her tarzdan insanın sevebileceği kokulara sahip. Şişe tasarımlarıyla da mükemmeliyetçi çizgisinden taviz vermeyen Jil Sander parfüm, kaliteli bir parfüm deneyimi yaşamak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri durumunda.

  Adı: jill sander parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 925
Boyutu: 53.2 KB


  Jil Sander’ın koleksiyonunda 47 adet parfüm bulunuyor. Jil Sander parfümler; Gilles Romey Jacques Artarit, Thierry Wasser, Annick Menardo, Pierre Bourdon, Nathalie Lorson, Ilias Ermenidis, Mark Buxton, Evelyne Boulanger, Emilie (Bevierre) Coppermann, Michel Almairac Jacques Cavalier, Alain Astori, Beatrice Piquet, Sophie Labbe, Olivier Polge, Bruno Jovanovic, Bernard Ellena, Lucas Sieuzac ve Sylvie Fischer gibi ünlü parfümörlerin imzasını taşıyor.

  Parfumforum.com’da neler var?

  Parfümlerin hayatınızda bambaşka bir yere sahipse, parfüm tutkunlarının bir araya geldiği adres parfumforum.com parfüm sevginizi paylaşabileceğiniz en uygun ve en geniş platform. Jil Sander parfümlerine dair en geniş bilgiyi parfumforum.com’da bulabilirsiniz. Üstelik sadece Jil Sander parfüm değil, aklınıza gelebilecek bütün parfüm markalarının içerik ve ambalajları hakkında her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Eğer sizin de favori parfümünüz ya da parfümleriniz varsa, onları gelip bir de parfumforum.com farkıyla inceleyin. Hatta parfüm yorumlarını okuyabilir, kendi düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu forumu takip ettiğiniz müddetçe; en uygun parfüm fiyatlarından en pahalı parfüm fiyatlarına, parfüm setlerinden indirim ve fırsat haberlerine kadar parfümlere dair her şeyden haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler          


Jil Sander Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Jil Sander Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Jil Sander Parfüm Hakkında kullananlar.