Jil Sander Sun Men Erkek Parfüm

 1. Jil Sander Sun Men Erkek Parfüm

  Jil Sander Sun Men, Yaz Rüyası
  Jil Sander, minimalist Alman tasarımcı, 2004 yılında aromatik baharatlı sınıfına sokabileceğimiz Jil Sander Sun Men kokusunu piyasaya sürdü. Tam tamına 15 sene aradan sonra serinin orijinal parfümü Jil Sander Sun Women’a eşlik etmesi amacıyla üretilen koku, oldukça serinletici ve taze bir aromaya sahip. Kokunun arkasındaki ünlü burunlar Beatrice Piquet ve Alain Astori, Jil Sander Sun Men için “ seriyi erkeksiz bırakmak istemedik, bu sebeple 15 sene aradan sonra muhteşem bir yaz kokusuyla sizleri selamlıyoruz” ifadesini kullandılar.
  Jil Sander Sun Men içeriğinde hayran bırakan notalarında, ahşapla baharatın dansı ve turunçgillerin canlılığı gözlemleniyor. 3 farklı sınıf, 3 farklı tarzın bir araya gelmesi tüm koku piramidi yasasını tepetaklak ederek, sınırlarını zorlayan bir kokuya dönüşüyor.
  Jil Sander Sun Men’nin en iyi ifade edilmiş halini “güneşle ıslatılmış ve deniz tuzuyla kavrulmuş tenler “olarak parfümün yaratıcıları söylüyor. Bergamot, biberiye ve kolonyanın serinletici aromasıyla başlayan notalar bizleri uzun süre başlangıç evresine hapsediyor. Yaklaşık 1 saat sonra orta notalara geçiş yapıyoruz ve orta gelişimde karşımıza frangipani meyvesi, kakule ve muskat çıkıveriyor. Ortalama 3 saatlik gelişim evresi sonrasında nihayet huzura doğru yolculuk başlıyor. Bu seferde bizleri kehribar ve beyaz miskle sıcak tabanın kuru notalarına uğurluyor.
  Jil Sander Sun Men şişe tasarımında yine parfüm evinin minimalist bir tasarımı bekliyor bizleri. Dikdörtgen şeklindeki şişesi, beyaz buzlu camdan yapılmış ve tepesinde turuncu bir kapak ile bulunuyor. Tasarımcı ve parfüm adı bu sonsuz yolculukta durdurucu olarak aynı renk düzeni içinde kırmızı boyalı puntosuyla görünür. Genel olarak, Jil Sander Sun Men, erkekler için her zamankinden farklı bir şey istiyor, sanki biraz ışık, biraz enerji ve biraz da tutku.

  Adı: jill sander sun erkek parfümü.jpg
Görüntülemeler: 6305
Boyutu: 46.4 KB


  Jil Sander Sun Men Erkek Parfümü Detayları

  Jil Sander Sun Men 75 ve 125 ml Eau de Toilette Sprey ve tamamlayıcı ürünleri ile piyasada bulunuyor. 75 ml-Tıraş Sonrası Losyonu, 150 ml Duş Jeli, 150 ml Deodorant Sprey ve 75 ml Deodorant Stick şeklinde parfüm setleri de mevcut. Gücü ortalama 6 ila 10 saat arasında değişiyor.
  • Olfaktör Grup: Aromatik Baharatlı
  • Erkekler için
  • Tanıtım yılı: 2004
  • Parfüm tasarımcıları: Beatrice Piquet ve Alain Astori
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen Kullanım: yaz geceleri ve gündüz

  Ayrıca Jil Sander Sun Men Fresh ve Jil Sander Sun Day Men çeşitleri de olan serinin diğer parfümleri de yine yaz için ideal kokular arasındadır. Her iki kokuda elbette yaz kokuları olarak tasarlandıkları için ortalamanın biraz altında ömre sahip. Jil Sander Sun Men Fresh deniz suyu ve tuzu, ozon karışımı, çiçek fasetleri, sardunya ve kalule notalarına sahiptir. 2002 yılında piyasaya sürülen koku, orijinal şişede kullanılan buzlu camı yerine sade bir cam kullanılarak tasarlanmış ama form ve kapak tasarımı olarak orijinaliyle aynı tasarımı paylaşıyor. Jil Sander Sun Day Men ise serinin en güncel kokusu, 2013 yılında piyasaya sürüldü ve yaz mevsiminin gelmesini beklemeden Jil Sander Erkek parfümlerini seven herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Marina ve deniz konseptine uygun olarak mavi şişe tasarımı ile dikkat çeken koku, notalarında ise, portakal, yeşil elma, benzoin aromalarını barındırıyor. Aynı kokunun bayan versiyonu da bulunmakta ve piyasada 125 ml eau de toillete şeklinde bulabilirsiniz.
  Jil Sander Sun Men ve tasarımcının diğer kokularına ait farklı parfüm detaylarını okumak ve incelemelere de değerli yorumlarınızı eklemek isterseniz, parfumforum.com sitemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sadece Jil Sander erkek parfümleri değil, sitemizde birbirinden uygun fiyatlı parfümleri, en beğenilen ve en favori kokuları paylaşıyoruz.

  Adı: jill sander sun men.jpg
Görüntülemeler: 6354
Boyutu: 33.7 KB


  Jil Sander her daim yaz aylarının enerjisini içinde hissetmek isteyen ve özgür beylerin tercih edebileceği bir parfüm yarattı: Jil Sander Sun Men. Modern, zarif ve çekici erkeklere hitap eden Jil Sander Sun Men, aromatik ve baharatlı notalarıyla size cazibe kazandırırken, yaz aylarının enerjik havasını da katıyor. Akdeniz gecelerine uygun bir parfüm arayışındaysanız, Jil Sander Sun Men tam da size göre bir seçim olacaktır.

  Parfümün Üst Notaları:

  • Biberiye
  • Bergamot


  Parfümün Orta Notaları:

  • Hindistan cevizi
  • Kakule


  Parfümün Alt Notaları:

  • Misk
  • Sandal ağacı


  Jil Sander Sun Men Parfüm Seçenekleri:

  • Jil Sander Sun Men 125 ml Eau De Toilette
  • Jil Sander Sun Men 75 ml Eau De Toilette


  Başarılı parfümlere imza atan Jil Sander’in kokularını forumumuzdan inceleyebilirsiniz. Parfümlerle alakalı aklınıza gelecek her şeye ulaşmanın yanı sıra, forumumuzda ürün yorumlarını ve indirim ve fırsat haberlerini bulabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Jil Sander Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Jil Sander Sun Men Erkek Parfüm online alışveriş'de bulun. Jil Sander Sun Men Erkek Parfüm kullananlar.