Jill Sander Sun Parfümü Hakkında

 1. Jill Sander Sun Parfümü Hakkında

  Jil Sander Sun, Güneş içini ısıtsın

  Alman moda tasarımcısı Jil Sander, parfüm dünyasına adımını ilk olarak Coty firmasının ürettiği parfümlerle atmıştı. Özellikle kendi memleketi Almanya’da büyük ses getiren parfümleri, sonradan Amerikalı kullanıcıların da dikkatini çekerek kullanılmaya başlandı. 1989 yılında Jil Sander Sun serisini piyasaya süren Jil Sander, Sun koleksiyonunda erkek ve kadın olarak birçok farklı parfümü barındırıyor. Seride öne çıkan parfümler ise Jil Sander Sun Men Frech, Jil Sander Sun Day, Jil Sander Sun Day Men, Jil Sander Sun Delight, Jil Sander Sun Eau De Soleil, Jil Sander Sun Men, Jil Sander Men, ve Jil Sander Sorbet şeklinde birçok parfüme sahip. Biz şimdi sizinle en ön plana çıkan parfümleri ve tasarımcılarını inceleyeceğiz.

  Ama ilk önce Jil Sander For women serinin ilk kokusuna şöyle bir göz atalım… Bu kokuda tam manasıyla parlak ve güneş gibi içimizi ısıtan bir aromayla bütünleşiyorduk. Açılış notalarında irise, ylang-ylang ve bergamota rastladığımız bu kokuda, oldukça tatlı tarçın ve vanilya notalarını ve en sonunda da klasik sedir ağacı ve benzoin esanslarını görüyoruz. Serinin bu ilk kokusunun tasarımcısı ise Pierre Bourdon’dur.

  Adı: jil sander 1.jpg
Görüntülemeler: 8966
Boyutu: 78.2 KB


  En çok satan ve en çok beğenilen diğer parfümlerin detayları ise şu şekilde:

  Jil Sander Sun Men, Yaz Ruhu Devam Ediyor

  Minimalist sanatçı Jil Sander, Sun Men serisini 2004 yılında piyasaya sürdü. Aromatik baharatlı sınıfına soktuğumuz bu parfümün tasarımcıları Beatrice Piquet ve Alain Astori’dir. 15 yıl boyunca kadın parfümleri üretiminden sonra ilk kez Sun Men serisiyle erkeklerinde yüzünü güldüren Jil Sander, elbette çok uzun bir çalışma sonrasında bu kokuyu piyasaya sürdü. Beklentiler fazlaydı ve o da” Jil Sander Sun Men şık erkeklerin sembolü, serinletici bir parfüm” sloganıyla parfüm piyasasına bu kez erkek parfümüyle boy göstermeye başladı.

  Baharatlı, turunçgiller notaları ile yaz için ideal bir koku olan Jil Sander Sun Men, özellikle yaz mevsiminde tazelik vermek amacıyla tasarlanmış bir kompozisyona sahiptir. Ahşap, baharatlı, turunçgillerle dolu olan bu parfüm notalarına baktığımızda ise, bergamot, biberiye ile ilk aromaları almaya başlıyoruz. Sonrasında frangipani meyvesi, kakule, muskat sahneye çıkıyor ve en sonunda da bizleri sedir ağacı, kehribar ve beyaz misk notaları birkaç saat boyunca tenimize eşlik ediyor.
  Şişesi de Jil Sander koleksiyonları kadar minimalist düzeyde tasarlanmış olan bu koku, dikdörtgen şeklindeki beyaz buzlu candan yapılmış ve tam tepesinde turuncu bir kapağı bulunuyor. Enerji saçan, ışık veren ve gerçek anlamda tazeleyen bir koku arıyorsanız Jil Sander Sun Men’i tavsiye ediyoruz.

  Adı: Jil-Sander-Sun-Men-Fresh_125ml_EdT.jpg
Görüntülemeler: 9946
Boyutu: 23.6 KB


  Jil Sander Sun Men Parfüm Detayları

  Jil Sander Sun Men 75 ve 125 ml Eau de Toilette Spray ve 75 ml-Tıraş Sonrası Losyonu, 150 ml Duş Jeli, 150 ml Deodorant Sprey ve 75 ml Deodorant Stick şeklinde tamamlayıcı ürünlerle, parfüm setleriyle satılıyor. Ortalama bir ömrü var6 ila 10 saat arasında konusunu duyabiliyorsunuz.
  • Olfaktör Grup: Aromatik Baharatlı
  • Erkekler için
  • Tanıtım yılı: 2004
  • Parfümün tasarımcıları: Beatrice Piquet ve Alain Astori
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen Kullanım: Gündüz ve yaz ayları

  Jill Sander Sun Erkek Parfümü Hakkında Detaylı Bilgi İçin:
  Jil Sander Sun Bayan Parfümü

  Jil Sander Sun Men Fresh, Yaz Tatilleri için Mükemmel Bir Erkek Kokusu

  Jil Sander Sun Men Fresh2008 yılında piyasaya sürüldü. Parfümün arkasındaki tasarımcı Beatrice Piquet kokuyu şu şekilde ifade ediyor: “bronzlaşmış sıcak bir cilt düşünün ve deniz dalgasını savurup serin bir sıçrama ile enerjisini cildinize hapsediyor”. İşte dediğimiz gibi deniz öğelerini barındıran taze ve ferah bir aroması var kokunun.
  Parfümün açılış notalarında bergamot anlaşmalarının yanı sıra deniz suyu, deniz tuzu ve ozon karışımı bir nota hissediyoruz. İlerledikçe bir yabani çiçek olan Plumeria, sardunya ve kakule arasındaki baharatlı birleşimi görüyoruz. Henüz güneşi simgeleyen notalarla boğuşurken birden bire arkadan enerji dolu ve cilt üzerinde hoş bir iz bırakan, sıcak amber ve miskin notalarıyla kapanışı kokluyoruz. Jil Sander Sun Men Fresh buzlu camdan mavi bir deniz düzeni olan bir sıvıya ve şeffaf bir şişe tasarımına sahip. Tepesinde ise şişenin üzerinde parfümün adını yazdırmak için kullanılan, gölgesiyle eşleşen bir dikdörtgen turuncu stoperi de var. Spor ve rahat bir tasarım.

  Jil Sander Sun Men Fresh Parfüm Detayları

  Jil Sander Sun Men Fresh 125 ml Eau de Toilette Sprey şeklinde piyasada bulunuyor. Gücü ortalamanın biraz altında 5 ila 6 saat süren bir ömrü var.
  • Olfaktör Grup: Aromatik Su
  • Erkeler için
  • Tanıtım yılı: 2008
  • Parfümcü Tasarımcısı: Beatrice Piquet
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen kullanım: yaz ve bahar ayları, spor ve gündüz


  Adı: Sun-Men-Jil-Sander_75ml_EdT-700x700.jpg
Görüntülemeler: 11762
Boyutu: 67.0 KB


  Jil Sander Sun Sorbet Kadın Parfümü

  2012 yılında piyasaya sürülen bu koku bizlere yine şişe içinde yaz keyfini yaşatmaya devam ediyor. Tam manasıyla yaz notalarını barındıran bu rahatlatıcı kokunun tasarımı ünlü burun Sylvie Fischer tarafından yapılmış. Üst notalarında karakteristik neşeli ve taze notalardan oluşan, frank üzümü, ışık meyveli aromalara dokunuyoruz. Sonra birden vanilya ve biraz da sandal ağacının huzurlu serinliğine kavuşuyor ve en sonunda da çekici bir yasemin ferahlığıyla sarmalanıyoruz. Yaz günlerinde hem çekici bir kokuya, hem de tazelik hissi veren aromalara kavuşmak isterseniz Jil Sander Sun Sorbet en favori parfümünüz olabilir. Jil Sander Sobet 100 ml eau de toillette şeklinde satılıyor.

  Jill Sander Sun Kadın Parfümü Hakkında Detaylı Bilgi İçin:
  Jil Sander Sun Bayan Parfümü

  Adı: jil sander sorbet.jpg
Görüntülemeler: 9691
Boyutu: 11.1 KB


  Parfumforum.com’da Jil Sander Sun Parfümleri

  parfumforum.com’da aklınıza gelecek her türlü parfümü detaylandırıyoruz. Jil Sander kadın ve erkek parfümlerinin aromalarına, notalarına ve arkasında bulunan tasarımcılarına dair bilgileri paylaşıyoruz. Sitemizde en sevilen, en beğenilen parfümleri bulabileceğiniz gibi, en ucuz parfüm kampanyalarından ve parfüm setlerinden yine sitemiz vasıtasıyla haberdar olabilirsiniz. Lütfen bizimle kalın ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaşın.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Jil Sander Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Jill Sander Sun Parfümü Hakkında online alışveriş'de bulun. Jill Sander Sun Parfümü Hakkında kullananlar.