Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm

 1. Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm

  Lancome La vie est Belle, Hayat Güzeldir!

  Dünya devi bir kozmetik firması, gerek makyaj ürünleriyle gerekse cilt bakım ürünleriyle hemen hemen çoğu kadının favorileri arasında yer alıyor. Lancome parfümleri ise ustalıkla yapılan reklam kampanyaları sonrasında, kendisini kozmetik evinden sıyırıp apayrı bir marka haline gelmeyi başarıyor. Hepimizin en sevilen, en beğenilen kokular listesine göz attığımızda en az 2 ya da 3 adet Lancome parfümünün bu listede yer alacağını biliyoruz. 1995 yılında çıkardıkları Poeme, 2007 senesine ait Hypnose ve şimdide 2012 senesinde bir favori parfüm daha: La vie est belle. Her zaman marka olarak arka planda kalmasını bilen parfüm evi, şimdiden bizlere la vie est belle kadın parfümüyle, hayatın güzelliklerini fark ederek, yaşam sevincini tekrar kazanmamıza fayda sağlıyor.

  La Vie est Belle ve Koku Piramidi

  Parfüm tasarımcılarından sıklıkla duymaya aşina olduğumuz bir koku piramidi mevzusu var. Bahsedilen koku piramidi, kullanılan aromaların her birinin aynı sınıfta ve aynı baz özelliklere sahip olarak, sıralı bir şekilde notalarını dışa vurması olarak tanımlanabilir. Parfüm otoriteleri Lancome La Vie Est Belle için koku piramidi duyarlılığına en sadık kalınmış parfüm olarak nitelendiriyorlar. Kısa başlangıç notaları ömrünü bitiriyor ve sonrasında orta notalara ve en sonunda kapanış notalarıyla konu ömrünü tamamlıyor. Bu 3 faz birbirine karışmıyor. La vie est belle, kadınsılığı temsil ederek oryantal çiçeksi notalara sahiptir. Resmi web sitesinde listelenen notaları ise iris, paçuli, Tonka fasulyesi, pralin, frenk üzümü, portakal çiçeği, vanilya, armut ve yasemin olarak geçiyor. Parfüm dünyaca ünlü parfüm üstatları tarafından tasarlanmış: Olivier Polge, Dominique Ropion ve Anne Flipo.

  Adı: lancome la vie est belle bayan parfümü film.jpg
Görüntülemeler: 13314
Boyutu: 42.5 KB


  Julia Roberts ve muhteşem gülümsemesi

  Geldik kokunun reklam kampanyalarına. Julia Roberts kokunun yüzü olarak 2012 senesinde kameraların karşına geçti. Amerikalı ünlü aktris Julia Roberts, hemen hemen bütün dünyanın onu 32 dişini gösterebildiği gülümsemesiyle tanıyor ve o da bu muhteşem gülümsemesini parfümde cömertçe kullanmış. Kadınsı, zarafet ve çocuksu kavramlarını en iyi yansıtacak yüz olarak seçildikten sonra, Lancome parfüm evinin son 4 yılda yaptığı en büyük lansmanına da imzasını atmış bulunuyor.

  Julia Roberts bembeyaz elbisesiyle elleri ve ayakları modern yapıda pırlanta zincirlerle bağlanmış bir topluluğun içinde geziniyor. Herkes şık ve ultra bakımlı, zarif. Kadınların ve erkeklerin hepsinin bağlı oldukları zincirlere hayretler içinde bakakalan Roberts, birden kendinin de zincirlerinin olduğunu fark ediyor ve koparıyor onları. Muhteşem kristal avizenin altından geçip merdivenleri zarifçe çıkıveriyor, zincirlerinden kurtulup, özgürlüğüne merhaba diyor ve slogan: “La Vie Est Belle, Lancome. Koku tamamen özgürlük ve hayatın çok güzel olduğu, zincirlerimizden kutulup, yaşamaya devam edilmesi gerektiği üzerine oluşturulmuş. Reklam filminin gerçekten ilgi çekici, düşündürücü ve hoş sahneleri var.

  Şişesinin avuç içinde kayan bir tasarımı var. Kokunun kapakla şişe arasında kalan kısmına ufak bir kurdele bulunuyor. Mutluluğu ve hayatın bize bir hediye olarak sunulduğunu ifade eden şişe, tam bir hediye paketi gibi her kadının beğenisini kazanacak bir forma sahip.


  Adı: lancome la vie est belle bayan parfümü reklam.jpg
Görüntülemeler: 13376
Boyutu: 81.9 KB  Lancome La Vie Est Belle Kadın Parfümü Detayları

  Lancome La Vie Est Belle 30, 50 ve 75 ml Eau de Parfum Sprey olarak ve 200 ml Duş Jeli ve 200 ml Vücut Losyonu tamamlayıcı ürün ve parfüm setleriyle piyasada satılıyor. Ortalama 6 ila 10 saat arasında ortalama bir ömre sahip
  • Olfaktör Grup: Oryantal Çiçeksi parfüm
  • Kadınlar İçin
  • Tanıtım yılı: 2012
  • Parfüm tasarımcıları Olivier Polge, Dominique Ropion ve Anne Flipo
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen kullanım: Gündüz ve gece

  Lancôme La Vie Est Belle 2012 yılında piyasaya çıkan bir pkokunun çıkış noktası; küçük ve basit şeylerle mutlu olmayı amaçlayan bir bakış açısıdır. Oliver Polge, anne Flipo ve Dominique Ropion imzalı Lancôme La Vie Est Belle’yi; her daim güzel ve zarif olan, ayrıca özgürlüğüne düşkün bayanların mutlaka deneyimlemesini tavsiye ediyoruz.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Kuş üzümü
  • Armut


  Parfümün Orta Notaları:
  • Süsen çiçeği
  • Yasemin
  • Portakal çiçeği


  Parfümün Alt Notaları:
  • Tonka fasulyesi
  • Vanilya
  • Patçuli
  • Çikolatalı şekerlemeler


  Lancôme La Vie Est Belle Parfüm Seçenekleri:
  • Lancôme La Vie Est Belle sadece Eau De Perfume formunda üretiliyor.  Adı: lancome la vie est belle bayan parfümü.jpg
Görüntülemeler: 10421
Boyutu: 37.9 KB
  Lancôme’un etkileyici parfümleri sizi de cezbediyorsa, forumumuz size doğru bir alternatif olacaktır. Forumumuzdan; parfümleri inceleyebilir, fırsat ve indirim haberlerini takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Lancôme Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm online alışveriş'de bulun. Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm kullananlar.