Marc Jacobs Lola Bayan Parfümü

 1. Marc Jacobs Lola Bayan Parfümü

  İçinizi Kıpır Kıpır Edecek Parfüm: Marc Jacobs Lola


  Marc Jacobs Lola nasıl bir parfüm derseniz; özetle seksi, eğlenceli, büyüleyici ve cazibeli olarak tanımlanan ve kendini böyle tanımlamayı uygun gören kadınlar için tasarlanmış bir parfüm deriz. Ancak bu kadarıyla yetinmeyeceğinizi bildiğimizden elbette Marc Jacobs Lola hakkında daha detaylı bilgilere de yazımızın devamında yer vereceğiz. İsterseniz önce Marc Jacobs bu koku işlerine nasıl bakıyor, oradan başlıyalım.


  Kadının kokusu ayakkabısından ve çantasından daha önemlidir...

  Bunu bizzat Marc Jacobs’ın kendisi söylüyor. 1963 doğumlu Amerikalı bir moda tasarımcısı olan Marc Jacobs henüz öğrenciyken daha yetenekleri keşfedilmiş bir sanatçı. İlk koleksiyonunu 1986 yılında hazırlamış. İlk parfümünü de 2001 yılında piyasaya sürmüş. Marc Jacobs for Women ilgi görünce doğru yolda olduğunu anlamış ve parfüm çeşitleri peş peşe gelmiş. Marc Jacobs kadınların ayakkabıdan ve çantadan daha çok kokuları üzerinde çalışmaları gerektiğini düşünüyor. Bir kadının her şeyden önce kokusuyla ilgi çekeceğine ve bir iz bırakacaksa bunun kokusu olacağına inanıyor.

  Adı: Lola-Marc-jacobs-parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 10208
Boyutu: 39.7 KB


  Çılgın ve seksi Daisy furyası

  Daisy deyince aklımıza hemen bir Marc Jacobs kokusu geliyor. Kapak tasarımı çiçeklerden oluşan Marc Jacobs Daisy reklamları için özel üretilen dev şişeleriyle de epey dikkat çekmişti. Piyasaya çıktığı 2007 yılında en seksi kokular arasında gösterilmeye başlanan Marc Jacobs Daisy, Marc Jacobs markasının parfüm kariyerinde önemli bir dönüm noktası oldu. Daha sonra kısa süre içerisinde pek çok versiyonu çıktı. Siyah şişesi ve altı papatyalardan yapılmış bir kraliçe tacına benzeyen kapağıyla Marc Jacobs Daisy Black Edition, yeşil papatyalardan oluşan kapağıyla Marc Jacobs Daisy Bloom, renkli minik papatyalardan oluşan kapağı ve uçuk pembe şişesiyle Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, mavi papatyalı kapağı ile Marc Jacobs Daisy Garland, siyah şişesi ve fuşya papatyalı kapağıyla seksilerin seksisi Marc Jacobs Daisy Hot Pink, biraz fazla seksi olduk galiba diyerek seksapeli bir öncekine göre biraz kısılmış, kıpkırmızı şişesi ve bu kez siyah papatyalı kapağıyla Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition ve arada bir yerde sessiz sedasız piyasa sürülen gümüş renkli Marc Jacobs Daisy Silver Edition.

  Adı: marc jacobs lola parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 10141
Boyutu: 75.7 KB


  Marc Jacobs Lola geliyor...

  Marc Jacobs Lola’nın parfüm dünyasına bir bomba gibi düşmesi 2009 yılına rastlıyor. Yaratıcıları Calice Becker ve Yann Vasnier ünlü parfüm tasarımcısı Ann Gottlieb danışmanlığında hazırlıyorlar kokuyu. Üst notalarında pembe biber, armut ve kırmızı ya da kanlı olarak bildiğimiz greyfurt var. Orta notalar Marc Jacobs Lola’nın karakteristik kokusunu da oluşturan şakayık, sardunya ve gül aromalarından oluşmuş. Parfümün alt notalarında ise baskın bir şekilde vanilya, beyaz misk otu ve tonka fasulyesi yer alıyor.

  Marc Jacobs Lola, Daisy serisinden sonra Marc Jacobs’ın yine sıra dışı kapak tasarımıyla raflarda ön plana çıktı. Reklamlarında tıpkı Daisy serisinde olduğu gibi dev şişeler üretilerek bir çalışma yapıldı. Marc Jacobs Lola için ünlü top model Karlie Klass kamera karşısına geçti. Marc Jacobs Lola’nın sıra dışı kapak tasarımından yüzükler, taçlar, çantalar üretildi. Marc Jacobs yıllar sonra parfümün kadının en önemli aksesuarı olduğu görüşünü bu yolla bir kez daha hatırlatmış oldu. Bir detay daha. 2011 yılında genç şarkıcı Justin Bieber’ın kendi adını kullanarak çıkardığı Some day isimli parfümün kapağının Marc Jacobs Lola ile şaşırtıcı benzerliği şarkıcının başına biraz bela oldu.

  Marc Jacobs Lola iddialı ve seksi bir koku. Aslına bakarsanız Marc Jacobs parfüm kadın ve Marc Jacobs parfüm erkek kategorileri pek çok açıdan iddialı. Çeşitlerine, Marc Jacobs parfüm yorumlarına Marc Jacobs parfüm yorumlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca avantajlı fiyatlar, en beğenilen, en çok satan, en favori Marc Jacobs kokuları içinde sitemize bir göz atmanızda yarar var.


  Adı: marc jacobs lola kadın parfümü.jpg
Görüntülemeler: 10217
Boyutu: 54.4 KB


  Calice Becker, Yann Vasnier ve Ann Gottlieb’in işbirliği ile oluşturulmuş olan Marc Jacobs Lola, dişiliğini ön planda tutmayı seven, pozitif ve özgüveni yüksek kadınların tercihi. Mor renkli şişesi ve çiçek formlu kapağıyla oldukça dikkat çekici olan ve zarafetini şişesinden belli eden bu parfüm, Marc Jacobs serisinin en iddialılarından. Vanilya, misk ve armudun tatlı kokusunu bir arada yaşamak istiyorsanız; Marc Jacobs Lola’yı denemenizi öneriyoruz.

  Parfümün Üst Notaları:

  • Pembe biber
  • Armut
  • Greyfurt


  Parfümün Orta Notaları:

  • Sardunya
  • Gül
  • Şakayık


  Parfümün Alt Notaları:

  • Vanilya
  • Misk
  • Tonka fasülyesi


  Marc Jacobs Lola Parfüm Seçenekleri:

  • Marc Jacobs Lola 100 ml Eau De Toilette
  • Marc Jacobs Lola 50 ml Eau De Toilette
  • Marc Jacobs Lola 30 ml Eau De Toilette


  Dokunduğu her şeyi altına çeviren ünlü modacı Marc Jacobs'un büyüleyici parfümleri sizin de başınızı döndürüyorsa, doğru adrestesiniz. Forumumuzda; parfümlerin içerik ve ambalaj bilgilerini bulabilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve indirim ve fırsat haberlerini takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Marc Jacobs Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Marc Jacobs Lola Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Marc Jacobs Lola Bayan Parfümü kullananlar.