Marc Jacobs Parfümü Hakkında

 1. Marc Jacobs Parfümü Hakkında

  Marc Jacobs modası parfümlerine de yansıyor

  En çok satan parfüm markalarından olan Marc Jacobs da, parfüm dünyasına moda kulislerinden sıçrayan bir parfüm markası. Amerikalı ünlü modacı Marc Jacobs, içindeki moda aşkını küçük yaşlarında fark edip hayatını moda üzerine şekillendirenlerden. Marc Jacobs’un modaya katmış olduğu yenilikleri anlatmakla bitiremeyiz ancak parfüm dünyasına kazandırdıklarından bahsedelim. Marc Jacobs parfüm resmi olarak 2001 yılında rafları süslemeye başladı. Kadınlar için ürettiği parfümün ardından erkeklere özgü parfümler de tasarlamaya başlayan sıra dışı modacı, kısa süre sonra unisex parfümleriyle de gönüllere taht kurmayı başardı. En popüler kokularından biri olan 2007 yılında piyasaya sürdüğü Daisy ile patlama yaşayan Marc Jacobs parfüm, 2009’da çıkardığı Lola ile de en çok satan parfüm listesinde uzunca bir süre ilk sırayı fethetti. 2010 yılında da erkekler için ürettiği Bang erkek parfümü için çıplak poz veren ünlü tasarımcı Marc Jacobs büyük olay yarattı.

  Adı: marc jacobs parfüm lola.jpg
Görüntülemeler: 1033
Boyutu: 53.3 KB


  Hem moda hem de parfüm dünyasına ilham katan tasarımlarıyla ismini herkesin aklına kazıyan Marc Jacobs, kaliteli ve baş döndüren bir yolculuğa vize veriyor. Bayanlara kadınsı bir dokunuşta bulunacak, çekici bir hava yaratacak, güçlü ve kalıcı kokusuyla notalarını her daim yanınızda taşımanızı sağlayacak ve karşı cinsin aklını alacak parfümler tasarlayan Marc Jacobs; erkeklere de kendine güvenen, maskülen, iddialı ve kaliteli bir parfüm deneyimi yaşatıyor. Marc Jacobs, parfümlerinin şişe tasarımlarında da sıra dışı moda anlayışını son damlasına kadar kullanıyor.

  Marc Jacobs’un parfüm koleksiyonunda 47 tane parfüm bulunuyor. Her biri karşı konulamaz bir etkiye sahip Marc Jacobs parfümlerinin arkasındaki burunlar ise; Yann Vasnier, Ann Gottlieb, Richard Herpin, Steve Demercado, Alberto Morillas, Annie Buzantian, Calice Becker, Loc Dong, Ralf Schwieger, Carlos Vinals, Vera Vanore, Patricia Choux, Maurice Roucel, Laurent Le Guernec, Patty Hidalgo ve Andrea Lupo gibi ünlü parfümörlere ait.

  Adı: marc jacobs parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 984
Boyutu: 90.6 KB


  Marc Jacobs’un sıra dışı parfümleri parfumforum.com’da!

  Marc Jacobs parfümlerini inceleyebileceğiniz, hakkında yapılan yorumları okuyabileceğiniz ve kendi yorumlarınızı bizimle paylaşabileceğiniz en geniş foruma, parfumforum.com’a hoş geldiniz! Bu platformda yüzlerce ünlü parfüm markası sizi bekliyor. Parfüm severlerin keyifle bir araya geldiği adres parfumforum.com’da parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi parfüm seçeneklerini ve parfüm yorumlarını da bulabilirsiniz. Üstelik parfumforum.com’u takip ederek Marc Jacobs ve diğer tüm parfüm markalarına dair her şeyden, parfüm setlerinden, indirim ve fırsatlardan da haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler        


Marc Jacobs Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Marc Jacobs Parfümü Hakkında online alışveriş'de bulun. Marc Jacobs Parfümü Hakkında kullananlar.