Moschino Parfüm Hakkında

 1. Moschino Parfüm Hakkında

  Aykırı ve Şık İtalyan Markası Moschino
  1983 yılında Franco Moschino tarafından kurulmuş olan Moschino başarısını ve ününü 1990’lı yıllar boyunca moda endüstrisini eleştiren yenilikçi, renkli ve enteresan dizaynlarına borçludur. Franco Moschino’nun zamansız ölümünden sonra yaratıcı yönetmen olarak Moschino’nun yardımcısı Rossella Jardini işleri devralmıştır. 1999 yılından beri Aeffe moda grubunun içerisinde yer alan marka daha sonra kendi ayakları üstünde durmaya başlamıştır. Kylie Minogue, Lady Gaga ve Madonna gibi ünlü yıldızların turne kostümlerini de tasarlamıştır.

  2008 yılından itibaren çocuklar için da tasarım yapmaya başlayan marka, yıllardır ürettiği parfümlerle de modadaki başarısını ikiye katlamıştır.

  Adı: Maschıno parfüm reklamı Lady Gaga.jpg
Görüntülemeler: 2111
Boyutu: 77.0 KB


  Moschino Parfümleri ve Tasarımcıları:

  1987 yılında başlayan Moschino koku ailesi günümüze kadar birçok parfümüyle kullanıcılardan beğeni kazanmıştır. Moschino parfümlerinin kompozisyonlarını oluştururken Olivier Cresp, Vincente Marcello, Olivier Polge, Ilias Ermenidis, Nathalie Lorson, Antoine Maisondieu ve Olivier Pescheux gibi deneyimli isimlerle çalışmıştır.

  Çekiciliğin ve Modernliğin Simgesi Moschino Parfümleri:

  Moschino Hippy Fizz Bayan Parfüm: Çiçek kokulu bir parfüm olan Moschino Hippy Fizz Bayan Parfüm, üst notalarında yeşil yaprak, ahududu, limon ve manolya bulundururken orta notalarında menekşe, gül ve lotus çiçeğine yer vermektedir. Son olarak alt notalarında ise sedir, misk, ve meşe yosunu bulunmaktadır.

  Moschino Glamour Bayan Parfüm: Meyve ve çiçek koku yönü ile Moschino Glamour Bayan Parfüm, üst notalarında pelin, mandalina çiçeği, ve tuza yer verirken orta notalarında su zambağı ve orkide bulunduruyor. Alt notalarında ise kalıcılığı sağlayan misk, amber ve sedir mevcuttur.

  Moschino Light Clouds I Love Love Bayan Parfüm: Üst notalarında yeşil yapraklar, şeftali çiçeği, siklamen bulunduran parfüm orta notalarında gül, yasemin ve lotusa yer veriyor. Daha sonra alt notalarda muhteşem odunsu aromalar karşınıza çıkıyor.

  Moschino I Love Love Bayan Parfüm: Narenciye aromaları üst notalarda bulunan parfümün orta notalarında tarçın, şeker, zambak, gül ve hasır otu bulunmaktadır. Alt notalarda ise sedir ve misk kalıcılığı sağlamaktadır.

  Moschino Toujours Glamour Bayan Parfüm: Çekici ve iddialı bir koku olan Moschino Toujours Glamour bayan parfüm, üst notalarındaki kakule, kırmızı yemiş, menekşe yaprağını orta notalarda badem, zambak ve yasemine bırakıyor. Alt notalarında kediotu, misk ve benzoin ile kapanışı yapıyor.
  Adı: Moschino bayan parfümü.jpg
Görüntülemeler: 2134
Boyutu: 48.4 KB  Moschino Forever Homme Erkek Parfüm: Anason, kumkat ve bergamot üst notalarda bulunurken orta notalarda ada çayı, biberiye ve tonka fasulyesi yer alıyor. Sandal ağacı, misk ve vetiver alt notalarda harmanlanıyor.

  Moschino Parfümleri ve Reklam Kampanyaları:
  Ürünleri ve tasarımları kadar reklam kampanyalarına da önem veren Moschino, kampanyalarında Giampaolo Sgura ve Georgiadou Eleni gibi ünlü yönetmenlerle beraber Kendra Spears ,Maria Carla Boscono, Alexandra Agoston, Alessandra Ambrosio, Emma Maclaren ve Nika Lauratis gibi ünlü modellerle de çalışmıştır.

  Ünlü moda markası Muschino en çok satan ve en güzel parfümleri ile 1987 yılından beri hedef kitlesini memnun ediyor. En beğenilen parfüm markaları arasında yer alan Muschino bayan parfümleri ve erkek parfümleri ile geniş bir ürün ve marka yelpazesine sahip forumumuzda da yer alıyor. Forumumuzda da diğer ürünlerle ilgili olduğu gibi Muschino ürünleriyle ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanmadan önce diğer kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilir ya da bizzat siz ürünlerle ilgili deneyimlerinizi bu foruma aktarabilirsiniz. Parfumforum.com da aslında tüm bu bilgi alış verişi için hizmetinizde. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Moschino Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Moschino Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Moschino Parfüm Hakkında kullananlar.