Narciso Rodriguez For Her Bayan Parfümü

 1. Narciso Rodriguez For Her Bayan Parfümü

  Narciso Rodriguez for Her Güçlü ve Şehvetli

  Adı: Narciso-Rodriguez-For-Her-Bayan-Parfum.jpg
Görüntülemeler: 15903
Boyutu: 15.0 KB


  Narciso Rodriguez 2007 yılında kendi adını taşıyan erkek serisini sürdüğünde ciddi anlamda parfüm piyasasında güzel geri dönüşler aldı. Bu da modacının aynı serinin kadın kokularını çıkarmaya yöneltince 2009 yılında Narciso Rodriguez for her parfümünü piyasaya sürdü. Amerikan Küba asıllı moda tasarımcısı Musc koleksiyonuyla birlikte Narciso Rodriguez for her Musc parfümünü ilk olarak tanıtımını yaptı ve sonrasında sırasıyla Narciso Rodriguez for her eau de parfum Delicate, Narciso Rodriguez for her eau de toillette Delicate parfümlerini piyasaya sürdü. Kokular yeni ve modern kadının cinselliğinin farkında ve özgürlüğüne düşkün yanlarını temsil ediyor. Bu koku özellikle Amerika’da en çok satan kokular arasında yer alıyor ve marka bunun arkasındaki en önemli sebebi şu şekilde açıklıyor: “ ne olursa olsun sıra dışı bir kompozisyon, kadınlar ne derse desinler baştan çıkarıcı tarafın kendisi olmasını ister, yönetmek ister, yönlendirmek ister. İşte bu koku da ana tema, ağır karakter kompozisyonu çok çok iyi işlendi ve uygulandı. İşte bu sebeple birçok kadının favori kokuları arasında yer alıyor ve bu da kokunun favori parfüm seçilmesine vesile oldu.” Kokuların tasarımcıları, Christine Nagel ve Francais Kurkdjan’dır. Ama Narciso Rodriguez en az parfüm tasarımcıları kadar kokunun her sürecinde parfümün kompozisyonuna katkıda bulunduğu da söyleniyor.

  Adı: ForHerHBazaarUK0910.jpg
Görüntülemeler: 12783
Boyutu: 59.9 KB


  Narciso Rodriguez for her Musc, Gücün ve Şehvetin Özü

  Narciso Rodriguez for her Musc, gerçek anlamda bir imza koku. Misk aromasının en güzel şekilde yorumlandığı bir kompozisyondan bahsediyoruz. Misk kokusu yeşil yapraklarla ve çiçeklerle şekillendirilmiş ve diğer kadın parfümleri içinde bir farklılığa imza atıyor. Narciso Rodriguez “ misk her zaman büyülemiştir beni, bu sebeple her zaman kadınların misk kokmasını istemişidir.” İfadesini kullanarak, konunun çıkış sürecine olan katkısını anlatıyor. Parfümün şişe tasarımına baktığımızda ise, dikdörtgen kalıplı bir şişe görüyoruz. Şekline sadık kalarak üstüne konuşlandırılan kapağı ile tamamen bir bütünlük sağlıyor. Gülkurusu ve morun asaleti burada bir kez daha karşımıza çıkıyor, dış kartonetinde ise oldukça asıl simsiyah, sadece ufak harflerle yazılmış marka ismine rastlıyoruz.

  Narciso Rodriguez for her Musc parfüm Detayları

  Narciso Rodriguez Musc, 50 ve 100 ml Eau de parfum şeklinde piyasada bulunuyor. Henüz bir tamamlayıcı ürünü ya da parfüm seti bulunmuyor. Uzun ömürlü bir koku, ortalama 6 ila 10 saat süren bir aroması var.
  • Olfaktör Grup: çiçeksi, odunsu misk aromalı
  • Kadınlar İçin
  • Tanıtım yılı 2009
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen kullanım: gündüz ve gece

  Adı: narciso rodriguez parfüm.jpg
Görüntülemeler: 12431
Boyutu: 33.5 KB


  Narciso Rodriguez for her eau de parfum Delicate, Narin taze Aroma
  “ Ebedi kadınlığa armağanımız” sloganıyla piyasaya sürülen Narciso Rodriguez for her eau de parfum Delicate adından da anlaşılabileceği gibi daha konsantre bir parfümdür. Sınırlı sürüm olan bu koku, oryantal odunsu aromalara sahip. Referans aroması olarak misk gülünü görebileceğimiz kokunun oldukça orijinal notaları bulunuyor. Açılışta ve orta notalarda rastladığımız ve boylu boyunca tüm kokuyu zapt eden yoğun miskli gül aroması, en sonunda kendisini paçuli ve sandal ağacının güvenli kollarına bırakıyor.

  Menekşe pembesi rengindeki şişe tasarımı, onun hassas karakterini vurguluyor ve krom başlı şişesiyle de şık bir duruşa hakim.

  Narciso Rodriguez for Her eau de Parfum Delicate Parfüm Detayları

  Narciso Rodriguez for her eau de parfum Delicate 75 ve 125 ml Eau de Parfum Sprey ve sınırlı sayıda mevcuttur. Kalıcılığı 6 ila 10 saat aralığında bulunuyor.
  • Olfaktör Grup: oryantal odunsu
  • Kadınlar İçin
  • tanıtım yılı 2012
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen kullanım gündüz ve gece

  Adı: Narciso-Rodriguez-for-Her-Musc.jpg
Görüntülemeler: 20928
Boyutu: 57.5 KB

  Narciso Rodriguez for her eau de toillette Delicate Şehvetli Morlar Ülkesi

  En popüler kadınsı kokulardan olan Narciso Rodriguez for her bu seferde karşımıza eau de toillette Delicate ile çıkıyor. Bu konuda 2012 senesine aittir ve diğer 2 seride de olduğu gibi tamamen tasarımcının imzasını taşıyor. Hatta bu koku için basına şöyle bir açıklama bile yapıyor: “ Dengeli misk kokusunu be sefer taze kesilmiş çiçek buketi ve taze toplanmış meyve sepetiyle tüm kadınlara armağan ediyorum ”diyor, biz de teşekkür ediyoruz.
  Narciso Rodriguez for her eau de toillette Delicate sarhoş edici bir nota ile başlar portakal çiçeği ve cassis ile başlayan serüven daha sonra, orta notalara uğurluyor bizleri. Bu sefer de en tatlı vanilya ve amberin birleşimi sonucu amberin farklı, daha evvel duymadığınız aroması keşfedeceksiniz. Uzun süren orta notalar nihayet kendileriniz vetiver, paçuli ve birlikte sarmaş dolaş olmuş misk notlarına bırakıyor.

  Narciso Rodriguez for her eau de Toilette Delicate şişesi ise tam manasıyla mor tutkular barındırıyor. Saydam mor bir gölge camdan imal edilmiş.

  Adı: nr for her.jpg
Görüntülemeler: 12749
Boyutu: 43.7 KB


  Narciso Rodriguez for her eau de Toilette Delicate Parfüm Detayları

  Narciso Rodriguez for her eau de Toilette Delicate kadın parfümünü 75 ve 125 ml Eau de Toilette Spray şeklinde ve sınırlı sayıda üretilen formunda bulabilirsiniz. Kalıcılığı 6 ila 10 saat aralığında bulunuyor.
  • Olfaktör Grup: oryantal odunsu
  • Kadınlar İçin
  • tanıtım yılı 2012
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen kullanım gündüz ve gece

  Parfümün Üst Notaları:
  • Gül
  • Şeftali


  Parfümün Orta Notaları:
  • Misk
  • Amber


  Parfümün Alt Notaları:
  • Sandal ağacı
  • Paçuli


  Narciso Rodriguez For Her Parfüm Seçenekleri:
  • Narciso Rodriguez For Her 100 ml Eau De Parfum
  • Narciso Rodriguez For Her 50 ml Eau De Parfum


  Parfumforum.com’da Narciso Rodriguez for Her Kadın Parfümleri

  parfumforum.com’da aklınıza gelecek her türlü parfümü detaylandırıyoruz. Narciso Rodriguez for Her parfümlerinin aromalarına, notalarına ve arkasında bulunan tasarımcılarına dair bilgileri paylaşıyoruz. Sitemizde en sevilen, en beğenilen parfümleri bulabileceğiniz gibi, en ucuz parfüm kampanyalarından ve parfüm setlerinden yine sitemiz vasıtasıyla haberdar olabilirsiniz. Lütfen bizimle kalın ve değerli bilgilerinizi bizimle paylaşın.

  Ünlü modacı Narciso Rodriquez’in etkileyici kokularını forumumuzdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca forumumuzda ürünlere dair yorumlara, ambalaj çeşitlerine ve indirim haberlerine ulaşabilirsiniz.

 2. top 10' umun nadide çiçeği benim güzel parfümüm
  maalesef fiyatı biraz tuzlu ben pembe renkli olan klasik edp versiyonunu kullanıyorum
  ama kıyamadığım zamanlarda kokusu çok bezeyen victoria&david beckham signature story'i kullanıyorum gerçekten kokuları çok benziyor
  narciso'yu sevenlere daha uygun fiyatlı bir alternatif olabilir


Narciso Rodriguez Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Narciso Rodriguez For Her Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Narciso Rodriguez For Her Bayan Parfümü kullananlar.