Narciso Rodriguez Parfümü Hakkında

 1. Narciso Rodriguez Parfümü Hakkında

  Gizemli ve sıra dışı bir parfüm: Narciso Rodriguez

  Narciso Rodriguez de parfüm dünyasına, modadan geçiş yaparak kokularıyla parfüm tutkunlarının aklını başından alan bir modacı. Amerikalı ünlü modacı tasarladığı gelinliklerle ve kadın koleksiyonlarıyla tüm dünyada kısa bir sürede isim yapmayı başardı. Birçok ödülle moda kariyerinde zirveye tırmanan Narciso Rodriguez, 2003 yılında da koku dünyasının şaşaalı ortamına adım attı. Tüm dünyada beğeni ve heyecanla karşılanan Narciso Rodriguez parfüm, modadaki başarısını parfümleriyle de pekiştirdi.

  İlk parfümü Narciso Rodriguez For Her bayan parfümü hem notalarıyla, hem de simsiyah gizem dolu şişe tasarımıyla en çok satan parfüm listesine de ilk sıradan girdi. Narciso Rodriguez bu parfümü için “gizemli, zamansız, değerli, bir o kadar da kırılgan ve saf” diye tanımlıyor. Erkekler için de sıra dışı kokular tasarlayan Narciso Rodriguez parfüm, kalıcılık konusunda da parfüm tutkunlarından tam not alıyor. Bayanlara tahrik edici, iddialı, baş döndürücü ve feminen kokular sunan Narciso Rodriguez beylere ise; afrodizyak etkili, maskülen, etkileyici bir hava ve mutlak bir cazibe katıyor.

  Ünlü tasarımcı Narciso Rodriguez’in parfüm koleksiyonunda 18 parfümü var. Narciso Rodriguez parfümün çatısı altında ise Alberto Morillas, Christine Nagel, Francis Kurkdjian ve Aurelien Guichard gibi ünlü parfümörler var.

  Adı: evandro-narciso-parfümü.jpg
Görüntülemeler: 3329
Boyutu: 83.5 KB


  Parfüm dünyasını sallayan Narciso Rodriguez parfümleri

  Narciso Rodriguez For Her Bayan Parfümü: Narciso Rodriguez’in ilk kokusu olan bu parfümün üst notalarında gül ve şeftalinin tatlı çekiciliği var. Orta notalarında misk ve amberin sıcak dokunuşu bulunan Narciso Rodriguez For Her bayan parfümünün alt notaları ise sandal ağacı ve paçulinin kalıcı etkisiyle son buluyor.

  Narciso Rodriguez For Him Erkek Parfümü: Pek çok iddialı ve çekici erkeğin en favori ve vazgeçilmez kokusu haline gelen Narciso Rodriguez For Him erkek parfümünün notaları ise; misk, amber, paçuli ve menekşe yaprağından oluşuyor.

  Adı: narciso_rodriguez_essence bayan parfümü.jpg
Görüntülemeler: 3247
Boyutu: 81.3 KB


  Narciso Rodriguez de burada!

  Gizemli ve şehvetli parfümlerin tasarımcısı Narciso Rodriguez’i parfumforum.com’da inceleyin! Narciso Rodriguez’in dünyaya yayılan parfümlerini merak ediyor ve haklarında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, parfumforum.com en geniş parfüm forumu. Forumumuzda Narciso Rodriguez parfüm de dahil olmak üzere yüzlerce parfüm markasını inceleyebilir; parfüm fiyatları başta olmak üzere, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi parfüm seçenekleriyle de burada tanışabilirsiniz. Parfüm yorumlarına da yer verdiğimiz parfumforum.com’da, siz de bizimle yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Üstelik bu forumu takip ettiğiniz sürece dönem dönem piyasaya sunulan kofre tarzındaki parfüm setlerinden, indirimlerden ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Narciso Rodriguez Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Narciso Rodriguez Parfümü Hakkında online alışveriş'de bulun. Narciso Rodriguez Parfümü Hakkında kullananlar.