Adı:  Nedens-ICQ-Erkek-Parfüm.jpg
Görüntülemeler: 1781
Boyutu:  3.8 KB

Nedens ICQ Men Erkek Parfümü, Nedens ürünleri içerisinde sade, şık ve klasik bir tarzı çağdaş nüanslarla ortaya koyuyor. Günlük kullanım için ideal olan koku uygun fiyatları ile de kullanıcıyı cezp ediyor. Sade, şık aynı zamanda iddialı erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği parfüm Eau de Toilette ve Deodorant olarak raflarda yer alıyor.

Ambalaj Seçenekleri:

  • 75ml Eau de Toilette
  • 150 ml Deodorant


Deneyimli kozmetik markası LM, Nedens serisi ile modern ve şık kokuları beğeninize sunuyor. Sade ve çekici kokulardan hoşlanan erkekler için uygun olan bu parfüm hakkında merak ettiğiniz her şey, tüm yorumlar ve ürün indirimleri ile ilgili bilgiler bu forumda!

Nedens Black Silver Men Erkek Parfümü
LM kozmetiğin içerinde yer alan ve önemli markalarından biri olan Nedens, Nedens Black Silver Men Erkek Parfümü ile maskülen, kalıcı ve iddialı bir kokuya imza atıyor. Erkeksi ve kalıcılığı sağlayan notaları ile teninizde gizemli bir etki yaratıyor. Günlük kullanım için uygun olmasının yanı sıra özel günlerinizde de kullanabileceğiniz bu koku el yakmayan fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Ambalaj Seçenekleri:
75ml Eau de Toilette
150 ml Deodorant

Deneyimli kozmetik markası LM, Nedens serisi ile modern ve şık kokuları beğeninize sunuyor. Kalıcı ve iddialı kokulardan hoşlanan çekici erkekler için uygun olan bu parfüm hakkında merak ettiğiniz her şey, tüm yorumlar ve ürün indirimleri ile ilgili bilgiler bu forumda!