Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfümü

 1. Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfümü

  Paco Rabanne Lady Million, En Etkileyici parfüm

  Paco Rabanne Lady Million Bayan parfümü, erkekler için üretilen Paco Rabanne kokusunun son 10’da üretilen en iyi parfüm listesinde yer almasından sonra 2010 yılında kadın versiyonunun da üretilmesi kararıyla piyasaya sürüldü. İyi ki de sürülmüş çünkü gerçekten karşımızda muhteşem aromasıyla en etkileyici parfümlerden birisi duruyor. Kokunun adı Lady Million, milyonlarca para kazanmak isteyen bir kadını mı, yoksa milyon dolarlık bir servetimi kastediyor, onu bilemiyoruz ama koku aromasıyla bizlere inanılmaz bir duygusallık eşliğinde ateşli bir karakteri yarattığını söyleyebiliriz.

  Paco Rabanne Lady Million kokusu kadar şişe tasarımıyla da ilgi çeken bir parfüm. Şişenin tasarımını Noe Duchaufour-Lawrance yapmış. Erkek versiyonunda bulunan külçe altın tasarımı, kadınlar için altın elmas kompozisyonuyla değiştirilmiş. Lüks ve zenginliği ima eden şişe tasarımı, içindeki kokuyla çiçek, tazelik ve odunsu anlaşmaların şaşırtıcı kompozisyonuyla birleşiyor.

  Adı: paco rabanne bayan parfüm lady million absolutely.jpg
Görüntülemeler: 8708
Boyutu: 26.8 KB


  Kokunun yaratıcı ekibinde karşımıza 4 tane ünlü burun görüyoruz: Anne Flip, Beatrice Piquet, Dominique Rapion, Bruno Jovanoviç. Paco Rabanne Lady Million için verdikleri bir basın toplantısında bakın kokunun yaratılış sürecini nasıl anlatmışlar: “ Kokunun tasarımına başlamadan evvel, bizim için referans olabilecek ve oldukça geniş bir kitlenin beğenisini kazanmış Paco Rabanne erkek parfümü duruyordu. Lady Million dolayısıyla oldukça karizmatik, baştan çıkarıcı bir kokuya ve göz kamaştırıcı bir şişeye sahip olmalıydı. İşte bütün bu düşünceler bize ilham verdi ve bizde Lady Million için öncelikle şehvetli çiçek nektarlarını, taze çiçekleri ve odunsu bir incelikle işlenmiş notaları barındırmaya karar verdik. Güçlü, baştan çıkarıcı, ahududu ile başlangıç yapıldı, turunçgillerle ışıltı bir ilk nefes oluşturduk. Orta notalara geçtiğimizde ise Neroliyi resmen patlattık ve pürüzsüz, parlak bir geçiş sağladık. Ama sonra açıkgöz portakal çiçeği ölümcül bir silah gibi kompozisyondan dışarı fırladı. Kokudaki narkotik tatlılık işte tam da bu noktada sizleri sarıp sarmalayacak. Sonra, Arap yasemini ve gardenya birleşimi kokuya oldukça şehevi bir hüzün vermeye başladı. En sonunda da vazgeçilmez paçuli aroması, obsesif bir bağımlılık ve korkunç cazip tatlılık vermek için bal aromasıyla birleşti. Tüm kompozisyonun içini saran güzellik hep bu aniden ortaya çıkan hareketi takip ediyor. Zaten Lady Million kokusunu diğer kokulardan farklılaştıran da budur.” Bu denli şiirsel bir anlatımdan sonra parfümün notalarında gerçekten hareketli bir uyumun var olduğunu görmüş oluyoruz.

  Dree Hemingway, Lady Million

  Kokunun reklam kampanyalarında, ünlü yazar Ernest Hemingway’in torunu model Dree Hemingway’i görüyoruz. Reklam filminde Dree Hemingway avucunun içinde Paco Rabanne Lady Million şişesini tutuyor ve bir parmak şaplatışıyla önüne lüks otomobiller, takılar, oldukça yakışıklı erkekler ve ayakkabılar çıkıyor. Arka fonda hareketli bir müzik eşliğinde Dree Hemingway, hepsine birden sahip oluveriyor. Altın sarısı şişesinin aksine, reklam filmi siyah beyaz çekilmiş.

  Adı: paco rabanne bayan parfüm lady million eau de toilette.jpg
Görüntülemeler: 8274
Boyutu: 28.9 KB


  Paco Rabanne Lady Million Parfüm Detayları

  Lady Million Paco Rabanne kadın parfümünü 30, 50 ve 80 ml Eau de Parfum Sprey ve 150 ml Vücut Losyonu, 150 ml Duş Jeli ve 150 ml Deodorant Sprey şeklinde parfüm setleri ve tamamlayıcı ürünleriyle piyasada bulabilirsiniz. Ortalama 6 ila 10 saat arasında bir ömrü var.
  • Olfaktör Grup: çiçeksi, odunsu, misk aromalı
  • Kadınlar İçin
  • tanıtım yılı: 2010
  • Parfüm tasarımcıları: Anne Flipo, Beatrice Piquet, Dominique Ropion ve Bruno Jovanovic
  • Önerilen Giyim: Günlük
  • Önerilen Kullanım: Gündüz ve gece

  Adı: paco rabanne bayan parfüm lady million eau de toilette3.jpg
Görüntülemeler: 7556
Boyutu: 38.3 KB


  Paco Rabanne Lady Million, son birkaç yılın en popüler kokularından biri. Bu parfüm tamamen lüksün, zenginliğin ve gösterişin simgesi. Paco Rabanne Lady Million’un feminenliği, duygusallığı ve ateşli bir karakteri temsil ettiğini söyleyebiliriz. Göz kamaştırıcı, baştan çıkarıcı, özgüveni olan ve kokusuyla bağımlılık yaratmak isteyen bayanların tercih edebileceği Paco Rabanne Lady Million, külçe altın şeklindeki şişe tasarımıyla da şatafatı gözler önüne seriyor.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Neroli
  • Limon
  • Ahududu


  Parfümün Orta Notaları:
  • Yasemin
  • Portakal çiçeği
  • Gardenya


  Parfümün Alt Notaları:
  • Paçuli
  • Bal
  • Amber


  Paco Rabanne Lady Million Parfüm Seçenekleri:
  • Paco Rabanne Lady Million 80 ml Eau De Parfum
  • Paco Rabanne Lady Million 50 ml Eau De Parfum
  • Paco Rabanne Lady Million 30 ml Eau De Parfum

  Adı: paco rabanne bayan parfüm .jpg
Görüntülemeler: 8419
Boyutu: 27.8 KB  Parfümleriyle baş döndürücü etkilere imza atmayı başaran Paco Rabanne’nin parfümleri sizi de cezbediyorsa, forumumuz tam da size göre. Forumumuzdan parfümlere dair aklınıza gelen her şeyi öğrenebilirsiniz. Üstelik indirim ve fırsatlardan haberdar olmak için forumumuzu takip etmeye devam edin.

  Ayrıca Paco Rabanne Lady Million Absolutely Gold ve Paco Rabanne Lady Million Eau de Toilette çeşitleri de olan Paco Rabanne Lady Million, parfumforum.com sitemizde en ince ayrıntılarına kadar detaylandırılıp inceleniyor. Siz de bize katılın ve en beğenilen, en afrodizyak kokulu hatta en ucuz parfümlerden haberdar olun.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Paco Rabanne Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfümü kullananlar.