Paco Rabanne Ultraviolet Parfüm Hakkında

 1. Paco Rabanne Ultraviolet Parfüm Hakkında

  Paco Rabanne Ultraviolet, Yeni yüzyılın Parfümü

  Paco Rabanne geliştirdiği agresif reklam kampanyaları ve hayal gücünü zorlayan reklam filmleri sayesinde, Paco Rabanne erkek parfümü ve Lady Million kokularında en çok satan kokular sıralamasında listenin en üstüne rahatça kurulmayı başardı. İnanır mısınız 2000’li yılların başlangıcından günümüze kadar da bu sıralama bozulmadan devam ediyor. Yerinde duramayan ve sürekli yenilik peşinde koşan Paco Rabanne tasarımcıları bu seferde karşımıza 2001 yılında piyasaya sürdükleri Paco Rabanne Ultraviolet parfüm serisiyle çıkıyor. İlk etapta Paco Rabanne Ultraviolet for women kadın parfümü ve sonrasında da Paco Rabanne Ultraviolet for Men erkek parfümü piyasaya sürüldü. Her iki kokununda arkasında güçlü ve yetenekli burun Jacques Cavalier bulunuyor. odunsu aromatik koku sınıfına sokabileceğimiz bu parfümler, şişe tasarımında da dikkatleri üzerlerine topluyorlar. Parfüm pompa sisteminde yenilikçi bir tasarım olan yumuşak basınçla, nokta vuruş ve daha iyi dağılım sağlayan bir teknoloji kullanıldı. Dolayısıyla bu sistemde parfümlerin “ teknolojik olarak ileri bir nesne” kisvesiyle reklamının yapılmasına sebep oldu. İlk olarak Paco Rabanne Ultraviolet Man kokusuna göz atalım.

  Adı: paco rabanne ultravolet parfüm.jpg
Görüntülemeler: 7678
Boyutu: 44.2 KB


  Paco Rabanne Ultraviolet for men, Erkeğin Cazibesiyle Tanışması

  Paco Rabanne Ultraviolet for men, odunsu aromatik notalarıyla duygusallığı ve erkeksi tavırları içine hapsetmiş bir aromaya sahip. En ilginç karmaşık aromalar kompozisyonu olarak nitelendirebileceğimiz bu kokunun notalarına baktığımızda, karşımızda yoğun vetiver aromasını görüyoruz. Başlangıçta yoğun bir şekilde duyulan vetiver aroması 10 dakika sonra kendisini yeşil ve taze aromalara bırakıyor. Bu yeşil notalar kokunun başından sonuna kadar bize eşlik edecek. Orta notalarda birden karşımıza yoğun amber ve nane aromaları çıkıyor. En sonunda ise kristalleşmiş yosun ve tekrar vetiverin aromalarını duymaya başlıyoruz.
  Reklam filmi 21. Yüzyılın astrolojiye göre renginin lacivert ve mor olmasından dolayı şişesine de yansımış renkleriyle sanki bir uzay üssünü anımsatıyor. Model Alex Manning fotoğrafçı Thierry Le Goues tarafından fotoğraflanmış. 2007 senesinde ise bu sefer kadın versiyonuyla yeni bir çekimi daha yapılan parfümün reklam kampanyalarında bu sefer model James Rousseau ve model Michaela Hlavackova’yı görüyoruz.
  Paco Rabanne Ultraviolet Man 50 ve 100 ml Eau de Toilette Spray ve tamamlayıcı ürünleri, 100 ml Tıraş Sonrası Losyon ve 100 ml Duş Jeli ve parfüm setleriyle piyasada bulabilirsiniz. Güç ortalaması yaklaşık olarak 6 ila 10 saat arasında değişkenlik gösteriyor.

  Paco Rabanne Ultraviolet Erkek Parfümü Hakkında Detaylı Bilgiler ve Reklam Filmini İzlemek İçin:

  Paco Rabanne Ultraviolet Man Erkek Parfümü

  Adı: paco rabanne ultravolet erkek parfümü man.jpg
Görüntülemeler: 7723
Boyutu: 56.5 KB


  Paco Rabanne Ultraviolet for woman kadın parfümü, Floral Oryantal

  Paco Rabanne Ultraviolet serisini ilk olarak kadın versiyonuyla 1999 yılında yeni bir yüzyıla girmemize 1 sene kala başlattı. Bu sebeple parfüm şişesinden koku tasarımına kadar, “yeni yüzyıl” düşünülerek ortaya çıkarıldı. Oryantal ve çiçeksi notaları bulunan konunun tasarımcısı Jacques Cavalier. Acı, pembe ve siyah biberlerle açılışı yapılan kokunun, orta notalarında resmen bir gül ve yasemin bahçesine düşmüş gibi hissediyorsunuz. Kapanışta ise paçuli, vanilya ve sedir ağacının güvenli kollarına kendini bırakıveriyor.

  İlk reklam kampanyalarına baktığımızda model Vibe Sorensen oldukça masum güzelliğiyle bizleri karşılıyor. Mor rengi yine hakim ama duygusal bir saflık açıkça görülüyor.2001 senesinde tekrar yeni bir kampanya daha başlatılıyor ve bu sefer uzay üssü ve çağın parfümü temaları iyice pekiştirilmeye çalışılmış. Burada da ise karşımıza ünlü melez manken Nanda Hempe çıkıyor.
  Paco Rabanne Ultraviolet serisinde 20’ye yakın farklı kokular bulunuyor. Serinin içinde yazın kullanılabilecek daha taze ve rahatlatıcı aromaları da bulabilirsiniz. Eğer siz de yeni yüzyılın kokusu Paco Rabanne Ultraviolet serini daha yakından tanımak ve notaları arasında gezintiye çıkmak isterseniz, parfumforum.com sitemize bekliyoruz. En iyi, en beğenilen ve en uygun fiyatlı parfüm çeşitlerini sitemiz vasıtasıyla inceleyebilir ve hatta üye olarak değerli bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Adı: paco rabanne ultravolet parfüm woman.jpg
Görüntülemeler: 7571
Boyutu: 68.4 KB  Paco Rabanne Ultraviolet Bayan Parfümü Hakkında Detaylı Bilgiler ve Reklam Filmini İzlemek İçin:

  Paco Rabanne Ultraviolet Bayan Parfüm
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Paco Rabanne Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Paco Rabanne Ultraviolet Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Paco Rabanne Ultraviolet Parfüm Hakkında kullananlar.