Paris Hilton Parfüm Hakkında

 1. Paris Hilton Parfüm Hakkında

  Sosyetenin Yaramaz Çocuğu Paris Hilton

  Richard Hilton ve Kathy Richards'ın 4 çocuğunun en büyüğü olarak 17 Şubat 1981 yılında dünyaya gelen Paris Hilton, Hilton otellerinin varisi olarak tanınıyor. Üniversiteye ise gitmemiş olan Paris, lisenin ilk yılını Kaliforniya'da, diğer yıllarını da New York'ta okumuştur.

  Hilton çocukluğunda yardım kermeslerinde modellik yaparak New York ve Los Angeles’ta büyümüştür. 19 yaşında Donald Trump’ın modellik ajansı T Management ile bir sözleşme imzalamış ayrıca Ford Modellik Ajansı ile de çalışmıştır. Iceberg, Vodka, GUESS, Tommy Hilfiger, Cristian Dior gibi dünyaca ünlü birçok markanın reklam kampanyalarında da yer alırken aynı zamanda Philippe Treacy, Jasper Conran, Heatherette ve Julien MacDonald gibi tasarımcıların defilelerinde de podyuma çıkmıştır.

  Bunun dışında Zoolander, The Simple Life, gibi birçok film ve dizide hem oyuncu hem de yapımcı olarak yer almış Paris Hilton, 2006 yılında Stars Are Blind isimli albümle de manşetlere taşınmıştır. Her ne kadar eleştirilen bir albüm olsa da Paris Hilton bu eleştirilere kulak asmamış ve müzik çalışmalarına devam etmiştir.

  Adı: Paris Hilton parfüm.jpg
Görüntülemeler: 2793
Boyutu: 24.1 KB


  Paris Hilton ve Muhteşem Parfümleri:

  ‘Paris Hilton’ olarak piyasaya sürülen ilk koku birçok Hilton hayranı tarafından en iyi koku olarak kabul edilmiştir. Paris Hilton kazandığı bu muazzam başarısı sonucunda hayranları için birçok farklı kadın ve erkek parfümleri tasarlamaya karar vermiştir. 2005 yılında ‘Just Me’ unisex bir koku olarak beğeniye sunulurken, 2006 yılında kadınlar için ‘Heiress’, erkekler için ise Heir ve 2007 yılında da Can Can isimli parfümler piyasaya sürülmüştür.

  Paris Hilton, parfümlerinin kompozisyonunun oluşturulmasında Jean-Louis Grauby, Steve Demercado, James Krivda ve Honorine Blanc gibi tasarımcılarla çalışmıştır.

  Parfümlerinin reklam kampanyaları için bizzat kamera karşısına geçen Paris Hilton güçlü reklam kampanyaları ve tanıtım organizasyonlarıyla da parfümlerinin bilinirliğini profesyonel bir biçimde arttırmıştır.

  Adı: Paris Hilton parfümü.jpg
Görüntülemeler: 3049
Boyutu: 77.0 KB


  İsterseniz Paris Hilton’ın birbirinden güzel ve etkileyici parfümlerini daha yakından tanıyalım.

  Paris Hilton Can Can Bayan Parfüm: Parfümün üst notalarında narenciye, kuş üzümü ve nektarin bulunurken orta notalarında, portakal çiçeği ve orkide yer almaktadır. Alt notalardaki misk, amber ve odunsu notalar ise kalıcılığı sağlamaktadır.

  Paris Hilton Fairy Dust Bayan Parfüm: Şakayık ve portakal çiçeği parfümün üst notalarını oluştururekne orta notalarda gardenya, nilüfer ve şeftali bulunmaktadır. Alt notalarda ise misk, vanilya ve paçuli yer almaktadır.

  Paris Hilton Woman Bayan Parfüm: Üst notalarda kavun, şeftali ve elma bulunduran ve en beğenilen kokulardan biri olan Paris Hilton Woman bayan parfüm, orta notalarında ise mimoza, sümbülteber, zambak, frezya ve yasemine yer vermektedir. Son olarak alt notalarda ise sandal ağacı, misk, meşe yosunu, ylang ylang mevcuttur.

  Paris Hilton For Men Erkek Parfüm: Misk ve sedir ağacı ve odunsu notalar ile greyfurt, limon ve mango gibi meyve aromalarının eşsiz bir birleşimi olan Paris Hilton For Men erkek parfüm en kaliteli kokulardan biri olarak siz beylere sofistike bir çekicilik kazandırıyor.

  Adı: paris-hilton parfüm tanıtım.jpg
Görüntülemeler: 3331
Boyutu: 50.6 KB


  Paris Hilton parfümleri en az Paris Hilton kadar güzel, kışkırtıcı ve yaramaz. Paris Hilton bayan parfüm ve erkek parfümleri hakkında merak ettiğiniz bir şeyler varsa doğru adrestesiniz. Parfumforum.com merak ettiğiniz bütün markalar ve parfümler hakkında size detaylı bilgi verirken diğer kullanıcıların ya da sizin, ürünlerle ilgili deneyimlerinizi de bu foruma aktarmanızı sağlıyor. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler    


Paris Hilton Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Paris Hilton Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Paris Hilton Parfüm Hakkında kullananlar.