Pino Parfüm Hakkında

 1. Pino Parfüm Hakkında

  İtalyan ruhuna Pino ile kavuşun!

  Pino parfüm ile İtalyan ruhu cildinizle bütünleşsin! Hem moda da hem diğer tüm alanlarda İtalyan dokunuşu hepimizi etkiliyor. Peki bu etkileyici İtalyan ruhunu, parfüm olarak cildinizde taşımak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise, sizin ihtiyacınız olan Pino Silvestre erkek parfüm markası.

  Pino parfüm piyasada bulunan markalar arasında deneyimiyle öne çıkan bir İtalyan markası. İtalyanca’da “çam” anlamına gelen Pino, 1955 yılında erkekler için ürettiği kaliteli parfümlerle ismini duyurdu. Özellikle erkek parfüm markaları arasında kısa sürede popülerlik kazanan Pino parfüm, kendine özgü parfümleriyle de pek çok erkeğin en favori kokuşu olmayı başardı. Kendine güvenen, maskülen, klasik parfümlerden hoşlanan, kaliteli ve elegant bir koku sahibi olmak isteyen çekici beylere hitap eden Pino parfüm, 50 yıldır nesilden nesile aktarılmış bir parfüm olma özelliği de taşıyor. Nostaljik kokular arasına koyabileceğimiz Pino parfümler tasarlanırken vahşi doğadan ve güçlü notalardan esinlenildi.
  Adı: pino.jpg
Görüntülemeler: 10727
Boyutu: 46.1 KB


  Pino parfüm tecrübeli bir marka olmasının yanı sıra, kaliteli ve etkileyici kokuları, kalıcılık konusundaki başarısı, şık şişe tasarımları ve uygun fiyat olanağıyla da fark yaratıyor. 50 yılı aşkın tecrübesiyle parfüm dünyasında kendine iyi bir yer edinen Pino parfümlerin kokularının, bu kadar çok tercih edilmesi hiç de şaşırtıcı değil. Klasik ve geleneksel erkeklerin pek çoğununun hiç tereddütsüz kalbini çalan Pino parfümün, koku yönü ise baharat ve yeşil notalı. Özellikle kendine özgü bir çam kokusu yaratan Pino, başarısının büyük bir kısmını da bu notayla özdeşleşmesine borçlu. Artık herkes tarafından bilinen notalarıyla akıllara kazınan ünlü İtalyan parfüm markası Pino, kalıcılık konusunda gösterdiği başarılı performansla da erkeklerin gönlüne taht kurdu. Sürekli parfüm tazeleme işkencesine katlanmak istemeyen erkekler için en iyi seçenek durumunda olan Pino parfüm 18 saate varan bir kalıcılık vaat ediyor. Hem cildinize hem de kıyafetlerinizin üzerine uygulayabileceğiniz Pino parfümler, cildinizin doğal sıcaklığı ve kokusuyla da çok kısa bir sürede bütünleşerek size karşı konulamaz bir etki sunuyor. Herkesin hayranlıkla karşıladığı ünlü İtalyan dokunuşundan bahsetmiştik. Pino’da İtalyan ruhunu parfümlerinin kokularına bahşettiği kadar, şişe tasarımlarında da İtalyan ruhunu iliklerimize dek işlemeyi başardı.

  Adı: pino parfümler.jpg
Görüntülemeler: 13322
Boyutu: 78.8 KB


  Ünlü İtalyan Pino Silvestre’nin parfüm koleksiyonu 6 adet şahane kokudan oluşuyor. Pino parfüm isimleri ise şöyle; Pino Sivestre Original erkek parfümü, Pino Silvestre Extreme erkek parfümü, Pino Silvestre Sport Cologne erkek parfüm, Pino Fifty erkek parfümü, Pino Blue erkek parfümü, Pino Green Generation Unisex parfüm. İlk parfümü 1955 çıkışlı olan Pino’nun son parfümünün çıkış tarihi ise 2008. Pino parfümlerinin arkasındaki burun da ünlü parfümör Lino Vidal’a ait.

  Pino Silvestre’yi şöhrete kavuşturan kokular

  Pino Silvestre Original Erkek Parfümü: 1955 yılından beri İtalyan ruhunu ve cazibesini yansıtmayı amaç edinmiş Pino Silvestre Original erkek parfümü; kendinden emin, doğa tutkunu ve doğallıktan hoşlanan, güçlü bir erkeksiliğe sahip olmak isteyen ve nostaljik bir koku arayışında olan beyler için biçilmiş kaftan. Pino Silvestre Original erkek parfümün üst notalarında bergamot, lavanta, fesleğen, limon ve ardıç meyvelerinin bir arada sunduğu tazelik ve ferahlık hissi var. Tamamen doğal ve maskülen bir çizgi sunan parfümün orta notalarında karanfil, muskat, sardunya, kekik ve köknar ağacı bulunuyor. Alt notalarındaki kehribar, sandal ağacı, misk ve tonka fasulyesi ile kapanışı yapan Pino Silvestre Original erkek parfümünü; 125 ml, 75 ml ve 40 ml EDT formlarında bulabilirsiniz.

  Pino Silvestre Sport Erkek Parfümü: 2008 yılında yenilikçi bir tavır göstererek Pino Silvestre Original’ a alternatif olarak üretilen Pino Silvestre Sport erkek parfümü, daha dinamik ve canlı bir koku deneyimi vaat ediyor. İsminden de anlaşılacağı üzere sportif, heyecan ve macera tutkunu, ferahlık arayan iddialı beylerin baş döndürücü kokusu olan Pino Silvestre Sport erkek parfümü, bünyesine eklediği narenciye notalarıyla farkını ortaya koyuyor. Parfümün üst notalarında mandalina, zencefil ve buğday bulunuyor. Orta notalarına portakal çiçeği, karanfil, manolya ve yasemin ile devam eden Pino Silvestre Sport erkek parfümü; alt notalarında bulunan misk, tolu balsam, beyaz kehribar ve vetiver ile maskülen çizgisini koruyor. Pino Silvestre Sport erkek parfümü 125 ml ve 40 ml EDT seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

  Adı: pino parfüm.jpg
Görüntülemeler: 14990
Boyutu: 69.3 KB


  Pino Silvestre Green Generation Unisex Parfüm: Ünlü İtalyan parfüm markası Pino’nun 1998 yılında piyasaya sürdüğü ve unisex bir koku olma özelliğiyle en beğenilen parfümler arasına bulunan Pino Silvestre Green Generation Unisex parfüm, hem beylere hem de bayanlara aromatik bir İtalyan dokunuşu sunuyor. Pino Silvestre Green Generation Unisex parfümün notaları ananas, lavanta, ardıç, nane, artemizya ve galbanumdan oluşuyor. İtalyan zarafetini ve karizmatikliğini yansıtan bu kokunun notaları gibi şişe tasarımı da beğeni topluyor.

  Pino’nun nostalji rüzgarı parfumforum.com’da!

  Herkesin aklına kazınmış, kokuyu duyduklarında bambaşka diyarlara götürmesiyle ünlü nostaljik Pino Silvestre parfümleri merak ediyorsanız, parfumforum.com’a hoş geldiniz! Sizin için ve tüm parfüm aşıkları için oluşturduğumuz bu platformda artık kült haline gelmiş Pino Silvestre parfümlerine de yer verdik. Sitemizde Pino Silvestre parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi Pino Silvestre parfüm seçeneklerinin yanı sıra; yüzü geçkin birbirinden etkileyici parfüm markasıyla da burada tanışabilirsiniz. Parfümlere dair aklınıza takılan her soruya cevap bulabileceğiniz parfumforum.com’u takip ederek; dönem dönem parfüm severlerle buluşturulan parfüm setlerinden ve indirim olanaklarından haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler        


Pino Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Pino Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Pino Parfüm Hakkında kullananlar.