Playboy Parfüm Hakkında

 1. Playboy Parfüm Hakkında

  Herkesin gözü onun üzerinde: Playboy

  Playboy gerek parfüm olarak, gerek diğer yayınları ve ürünleri olarak hepimizin bir yerlerden bildiği, aklımıza yer etmiş bir marka. Playboy denilince aklımıza ilk gelen şey şüphesiz ki Playboy tavşanı. Özellikle son yıllarda aklınıza gelebilecek her türlü ürünün üzerinde gördüğümüz bu tavşanlı logo, aslında herkesin hayal ettiği ve kavuşmak istediği bir şöhreti simgeliyor. Peki, genç, şöhretli, zengin ve yakışıklı bir adamı çağrıştıran bu marka nasıl bu kadar ünlü oldu?

  1926 yılında Amerika’da doğan Hugh Hefner, Playboy markasının kurucusu. 1953 yılında Playboy adında erotik içerikli bir dergi yayınıyla yola çıkan bu genç adam, 50 yıl sonra dünyanın en şöhretli markalarından birine sahip olacağını biliyor muydu bilmiyoruz. Ancak Hugh Hafner’in bu dergiyle birlikte dünyaya damga vurduğu su götürmez bir gerçek. 1950li yıllarda erotizm temalı dergisiyle adını duyuran genç işadamı, yazılı basına da yeni bir soluk getirmeyi başardı. Sahibi olduğu dergiye; güncel, kültürel hatta siyasi içerikler de ekleyerek, hem erotik hem de güncel konulu bir dergi yaratan Hugh Hefner, şöhretinin ilk yıllarında mütevazı bir hayat sürdürmeye devam etti. O dönemlerde mevcut bulunan erotik içerikli dergilere fark atarak yüksek bir baskı sayısına ulaşan Playboy’un bu başarısının sırrı ise; içeriğinde gizli. Çünkü erotizmi gündelik konularla destekleyen Hugh Hefner aynı zamanda; ünlü siyasetçi, model, aktrist, aktör, din adamları, sanatçılar, mimarlar ve gazeteciler gibi halka mal olmuş şahsiyetlere de dergisinde yer verdi. Bu ünlü kimliklerin de desteğiyle önü alınamaz bir başarıya kavuşan Playboy bu stratejisi ile önündeki 50 yıl içinde de popülerliğini sürdüreceğinin sinyalini vermiş oldu.

  Adı: Hugh Hefner gençliği.jpg
Görüntülemeler: 25085
Boyutu: 47.0 KB


  Sonraki yıllarda ise Playboy’un sahibi Hugh Hefner kurduğu “harem”le manşetlere bomba gibi düştü. Tabi ki harem dememiz biraz mübalağa ancak ünlü iş adamı Hugh Hefner’in yaşadığı malikâne; içinde yaşayan çekici ve güzel, model endamında genç kızlarla biliniyor.

  Markayla bir bütün hale gelmiş Playboy tavşanı ise ilk kez 1965 yılının ekim ayında saçlarına tavşan formunda bir şekil veren kapak güzeliyle ortaya çıktı. Sonrasında ise çok beğenilen bu şekil Art Paul tarafından logo haline getirilerek, markanın simgesi haline geldi.

  Adı: Hugh Hefner 2.jpg
Görüntülemeler: 24502
Boyutu: 92.9 KB


  Playboy gösterişinin parfüm şişesinde vücut bulmuş hali

  Playboy markasının 1950lerden beri dünyayı salladığı bir gerçek. 2000li yılların sonuna doğru parfüm dünyasına da adım atan ünlü marka, pek çok insanın da ilgisini çekmeyi başardı. Playboy tavşanı figürüyle yola çıkan Playboy parfüm, çok kısa süre içinde büyük bir kitleye ulaştı. Playboy parfümler, markanın kendi gibi oldukça iddialı, çekici, seksi, özgüveni yüksek ve ateşli! Hem Playboy parfüm erkek, hem Playboy parfüm bayan parfüm tutkunlarının beğenisini toplaması aslında parfüm dünyasını çok şaşırtmadı. Çünkü Playboy parfümler kişiye özel diyebileceğimiz parfümler üretmeyi amaçlayarak işe başladı. Şöyle ki Playboy parfümleri inanılmaz bir büyüye sahip. Eğer bir Playboy kokusu denemek istiyorsanız, kendinize ve karakterinize uygun bir parfüm bulabileceğiniz konusunda garanti verebiliriz.

  Playboy hem kadınlara hem de erkeklere çekici, afrodizyak etkili, seksi ve baştan çıkarıcı bir etki vaat ediyor. Ve bunu başarıyor da. Playboy parfüm seçeneklerinden hangisini seçerseniz seçin, karşı cinsi etkilemeniz hiç şaşırtıcı bir sonuç değil. Çünkü ünlü marka öyle tutkulu parfümler üretiyor ki, resmen bağımlılık yaratıyor. Pek çok parfüm kullanıcısı kullandığı parfümden yaratacağı etkisinin yanı sıra doğallık da bekler. Çünkü cildinizin sıcaklığıyla bir bütünlük sağlayan parfümler her zaman daha iyi sonuç verir ve sentetik durmaz. İşte bu noktada ortaya çıkan bir fark var Playboy parfümlerine dair. Playboy size mutlak surette bir doğallık vaat ediyor. Playboy parfümlerinden hangisini tercih ederseniz edin, cildinizle muhteşem bir uyum yakalayacağını göreceksiniz.

  Playboy’un tarihinden ve şöhretinden dolayı bir başarı elde edeceği aşikârdı. Ancak popüler markanın, bu denli başarılı parfümleri piyasaya sürebilmesi, tabi ki çatısı altında topladığı parfüm tasarımcılarının tecrübesiyle doğru orantılı olduğunu söyleyelim. Playboy parfüm; Guillaume Flavigny, John Gamba, Dirk Braun, Jack Agran ve Vincent Kuczinski gibi ünlü designerlarla çalışıyor.

  Tüm bunların yanı sıra Playboy parfümlerinin diğer bir ayırt edici özelliği de çarpıcı şişe tasarımları. Şöhretin ve gösterişin simgesi popüler firma, logosu olan tavşanı parfümlerinin şişelerinden de eksik etmedi. Özellikle bayan parfümlerinin şık cam şişe tasarımlarının kapak bölümlerine eklediği tavşan figürü ile kendini göstermeyi başaran Playboy parfümleri; şatafatlı görüntüsünü de kullandığı değerli taşlarla pekiştiriyor. Playboy parfüm erkek ise, daha maskülen ama bir o kadar gösterişli şişe tasarımlarına sahip.

  Adı: Playboy_Hollywood_.jpg
Görüntülemeler: 29217
Boyutu: 82.4 KB


  Playboy’un parfüm katoloğu 15 adet iştah kabartıcı ve baş döndürücü kokuya ev sahipliği yapıyor.

  Playboy’un baştan çıkarıcı kokuları ve notaları:

  Playboy Hollywood Parfüm Erkek: maskülen ve şöhretli bir parfüm mü arıyorsunuz? Üstelik şöhretin ve erkeksi etkinin dışında baş döndürücü bir havası da olsun istiyorsanız bu Playboy parfümünü mutlaka denemelisiniz. 2008 yılında piyasaya sürülen Playboy Hollywood parfümün arkasındaki burun Vincent Kuczinski’ye ait. Bergamot, mandalina, kekik, resin özü ve gül ağacının bulunduğu üst notalara sahip bu koku; orta notalarında ise lavanta, yasemin ve sedir ağacı bulunduruyor. Misk, sandal ağacı, vetiver, vanilya ve amberle yumuşak bir nota kompozisyonu ile son bulan Playboy Hollywood parfüm erkek; modern ve şehirli beylere hitap ediyor.

  Playboy Vegas Parfüm Erkek: Oryantal kokusuyla bayanların başını döndüren, çekici ve asil bir Playboy parfümü olan Playboy Vegas parfüm erkek, duygusal ve tutkulu beyler için biçilmiş kaftan. Çay, yeşil elma ve fesleğenle cazibeli bir nota uyumuyla açılan parfüm; lavanta, karanfil ve yaseminin sakinleştirici kokusuyla devam ediyor. Son ve en önemli vuruşu tonka fasulyesi, misk, vanilya ve odunsu notalarla yapan koku; şık şişe tasarımıyla da fark yaratıyor.

  Adı: playboy_vegas.jpg
Görüntülemeler: 28311
Boyutu: 89.7 KB


  Playboy Play It Lovely Parfüm Bayan: Playboy’un 2013 yılında piyasaya çıkarttığı Playboy Play It Lovely parfüm bayan, tam bir efsane parfüm adayı. Zira Playboy’un şöhreti malum. Bu şöhret, Playboy Play It Lovely parfüme de yansımış. Kendine güvenen, iddialı, hayatının her anında seksi olmaktan hoşlanan bayanları şehvetli bir oyuna davet eden Playboy Play It Lovely parfüm bayan, notalarıyla da fark yaratıyor. Narenciye, böğürtlen ve armutla tatlı bir açılış yapan bu parfüm; orkide, akşamsefası ve sümbülteber ile devam ediyor. Paçuli, amber ve tonka fasulyesi ile biten Playboy Play It Lovely parfüm bayan tam anlamıyla tutkunun da simgesi.

  Playboy şehveti parfumforum.com’da!

  Playboy’un tutkulu ve şehvetli dünyasına adım atıp, hayatınızı bir anda şöhretle süslemek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Hepimizin hayatında yer etmiş en azından bir tane favori parfümü var. Ya da siz henüz hayatınızın parfümünü bulamamış olabilirsiniz. Eğer öyleyse parfumforum.com tam da ihtiyacınızı karşılayacak adres. Biz sizin için Playboy parfüm gibi yüzlerce ünlü ve popüler parfümü araştırıp, inceledik. Ve tüm ulaştığımız bilgileri sizin için burada topladık. Sitemizde; aklınıza gelen her marka parfümün içeriğine ve ambalaj özelliklerine ulaşabilirsiniz. Hatta parfüm notalarının yanı sıra, parfümün koku ve şişe tasarımcılarını da burada bulabilirsiniz. Tabi ki size sunduğumuz içerikler bunlarla sınırlı değil. Hem Playboy parfüm fiyatlarına hem de merak ettiğiniz tüm parfüm fiyatlarına buradan bakabilirsiniz. Parfümlerin kullanıcıları tarafından yazılan yorumlarda, size fikir vermesi açısından sitemizde mevcut. Bu yorumlardan fikir alabilir, hatta deneyimlediğiniz parfümler hakkında düşündüklerinizi hem bizimle hem de tüm parfüm tutkunlarıyla paylaşabilirsiniz. Ve tüm bu konuların dışında; en iyi, en etkili, en güzel, en çok satan, en pahalı, en ucuz, en kaliteli, en beğenilen, en etkileyici ve en favori parfüm seçeneklerini de parfumforum.com’dan inceleyebilirsiniz. Forumumuzu takip ettiğiniz takdirde indirim ve fırsatlardan da haberdar olacağınızı belirtelim.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler    


Playboy Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Playboy Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Playboy Parfüm Hakkında kullananlar.