Prada Parfüm Hakkında

 1. Prada Parfüm Hakkında

  Yenilik, Çağdaşlık ve Yaratıcılığın Markası Prada

  Milano’da 1913 yılında Martino ve Mario Prada kardeşlerin çanta tasarımı ve yapımıyla tarihi başlayan marka ilk önce Prada Kardeşler olarak biliniyordu. Her ne kadar Mario Prada kadınların, iş hayatında aktif olarak yer alması gerektiğine inanmasa da oğlunun şirketle ve modayla ilgisinin olmaması nedeniyle kızı Luisa Prada, aktif olarak Prada’da çalışmaya başladı ve birçok başarıya imza attı. Mario Prada’nın en küçük kızı olan Miuccia Prada’nın da 1970’te şirkete katılmasıyla feminen bir güç Prada’da esmeye başladı.

  Adı: prada parfüm ad infusion homme.jpg
Görüntülemeler: 2321
Boyutu: 31.0 KB


  1900’lü yılların başında Milano’da doğup tüm Avrupa ve dünyayı kuşatan bu marka yaratıcılık, yenilik ve modernizmin simgesi haline geldi. Bir dönem düşüşe geçen marka 70’li yıllarda yağmur geçirmeyen ve spor giysiler için üretilen bir kumaştan hazırlanan çantalarla yeniden dikkat çekmeye başladı. Prada'nın yüzleri olarak lanse edilen Sasha Pivovarova ve Linda Evangelista'nın yanı sıra Mary Janes, Kirsten McMenamy, Naomi Campbell'in yer aldığı moda çekimlerinin her birinde Prada'ya özgü renk ahengi ve zarif dokunuş fark ediliyordu. 1990’lı yıllarda Londra, New York ve Paris'te açılan butiklerle markanın bilinirliği daha da artmıştı. Günümüzde de hala başarılı konumunu devam ettiren marka Daniel Andrier tarafından tasarlanan birbirinden çekici parfümleriyle de isminden söz ettiriyor.

  Adı: Prada parfüm AmberPourHomme.jpg
Görüntülemeler: 2158
Boyutu: 87.9 KB


  Şıklığın ve Güzelliğin Simgesi Prada Parfümleri

  Prada Infusion De Tubereuse Bayan Parfümü: Üst notalarında turunç taneleri bulunduran parfüm orta notalarında hint sümbülü ve alt notalarında kan portakalına yer veriyor.

  Prada Woman Bayan Parfüm: Üst notalarında bergamot, acı portakal, mandalina ve mimoza bulunduran Prada Woman Bayan Parfüm, orta notalarında gül ve paçuli ile alt notalarında labdanum, tonka fasulyesi, vanilya, sandal ağacı ve benzoine yer vermektedir.

  Prada Candy Bayan Parfüm: Üst notalarda bulunan misk yerini orta notalardaki vanilya ve benzoine bırakıyor. Son olarak ise alt notalarda karamel karşımıza çıkıyor.

  Prada Man Erkek Parfümü: Vanilya, tonka fasulyesi ve paçuli parüfmün üst notalarını oluştururken, orta notalarda vetiver, portakal çiçeği ve paçuli bulunuyor. Son olarak alt notalarda ise deri, safran ve sandal ağacı yer alıyor.

  Prada Iris Bayan Parfüm: Üst notalarda portakal çiçeği, neroli, orta notalarda iris ve sakız bulunduran parfüm alt notalarda misk, benzoin, tonka fasulyesi ve vanilyaya yer vermektedir.

  Prada Iris Infusion D Homme Erkek Parfüm: Mandalina ve neroli parfümün üst notalarını oluştururken, orta notalarda iris, galbanum, sedir ve vetiver yer almaktadır. Bununla beraber alt notalardaki benzoin, olibanum ve pudra notaları kalıcılığı sağlamaktadır.

  Prada Luna Rossa Erkek Parfüm: Prada’nın en kaliteli ve en favori kokularından biri olan Prada Luna Rossa erkek parfüm üst notalarında acı portakal, lavanta, orta notalarında adaçayı ve naneye yer vermektedir. Alt notalarında ise kehribar oryantal bir etki bırakmaktadır.

  Adı: prada parfüm candy.jpg
Görüntülemeler: 2781
Boyutu: 67.1 KB


  Dünyaca ünlü moda markası Prada yılların getirdiği deneyim ve birikim ile başarılar kazanıyor. En etkileyici parfüm markaları arasında da yer alan Prada bayan parfümleri ve erkek parfümleri ile geniş bir ürün ve marka yelpazesine sahip forumumuzda da yer alıyor. Forumumuzda diğer ürünlerle ilgili olduğu gibi Prada ürünleriyle ilgili de birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanmadan önce diğer kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilir ya da bizzat siz ürünlerle ilgili deneyimlerinizi bu foruma aktarabilirsiniz. Parfumforum.com da aslında tüm bu bilgi alış verişi için hizmetinizde. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Prada Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Prada Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Prada Parfüm Hakkında kullananlar.