Rebul Parfüm Hakkında

 1. Rebul Parfüm Hakkında

  Beyoğlu’nda yükselen Marka Rebul

  1895 yılında Jean Cesar Reboul İstanbul Beyoğlu'nda Büyük Paris Eczanesini kurar. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk eczacılarından Kemal Müderrisoğlu, staj yapmak için Rebul Eczanesi'ne başvurur. Ancak Fransızca bilmediği için kabul edilmez. Bunun üzerine Fransızca dersleri almaya başlayan eczacı ertesi sene Mösyö Reboul'un yanında çalışmaya başlar. Örnek teşkil edecek bir başarı gösteren Kemal Müderrisoğlu, okulunu bitirdikten sonra da Reboul Eczanesi'nde çalışmaya devam eder.

  Reboul, koku çalışmalarına bahçesinde yetiştirdiği lavantalarla çalışarak başlar ve zamanla Beyoğlu’nda tüm erkeklerin kullanacağı ünlü lavanta kolonyaları üretmeye başlar. Daha sonra ülkesine dönen Reboul eczanesini Kemal Müderrisoğlu'na devreder ve eczanenin ismi Rebul olarak değişir.

  Adı: Rebul parfüm Classic.jpg
Görüntülemeler: 4619
Boyutu: 25.1 KB


  1981 yılında da Rebul Lavanta Kolonyası ve sonrasında üretilen güzellik ürünleri Dünya Kalite Kontrol Merkezi'nden altın madalya kazanır. Bir asıra dayanan deneyimi ve kalitesiyle bugünde çalışmalarına devam eden Rebul birbirinden kaliteli kokularla hizmet vermeye devem etmektedir.

  20’ye yakın ülkede ulaşılabilir olan, uygun fiyatları ve yüksek kalitesiyle Colors, Angie, Angie Hot ve Ranger markalarını barındıran Rebul Kozmetik, kolonya, parfüm, deodorant ve roll-on, SPA ürünleri ve tıraş sonrası ürünler de üretmektedir.

  Adı: Rebul parfüm colors.jpg
Görüntülemeler: 4673
Boyutu: 80.8 KB


  Rebul Parfümleri:

  Rebul Colors Exotic Women Bayan Parfüm: Karpuz, frezya ve bergamot’un parfümün üst notalarını oluşturduğu koku, orta notalarında yasemin ve yeşil meyve aromalarını bulundurmaktadır. Alt notalarda ise portakal çiçeği ile misk yer almaktadır.

  Rebul Angie Crazy Fruits Bayan Parfüm: Meyve aromalarının çiçeksi notalarla buluştuğu parfüm, Rebul ürünleri arasında ve çiçek kokulu parfümler içinde en iddialı bayan parfümü olarak tanınmaktadır. Şık şişe tasarımıyla beğeninizi kazanacak olan bu parfüm tropik canlılığı cildinize hediye edecektir.

  Rebul Colors Women Red Bayan Parfüm: Greyfurt, portakal ve kayısı üst notalarda kendini hissettirirken, orta notalarda incir çiçeği, yasemin ve çiçeksi notalar belirginleşmektedir. Son olarak parfümün alt notalarında ise amber, vanilya ve sandal ağacı bulunmaktadır.

  Rebul Silverline Erkek Parfüm: Odunsu ve baharatsı koku yönüne sahip Rebul Silverline erkek parfümü, biberiye, kekik, paçuli, vetiver ve karabiber notalarının eşsiz birlikteliğini sizlere sunmaktadır.

  Rebul Men Prestige Erkek Parfüm: Bergamot, yeşil mandalina, greyfurt, limon ve portakal parfümün üst notalarını oluştururken, orta notalarda lavanta, karabiber, kekik ve menekşe yer almaktadır. Son olarak alt notalarda misk, sedir ağacı, Guaio ağacı ve vanilya yer almaktadır.

  Rebul Colors White Bayan Parfüm: Parfümün üst notalarını, bergamot, portakal, mandalina, karpuz ve yeşil notalar oluştururken, yasemin, gül, süsen, menekşe ve sardunya orta notalarda yer almaktadır. Son olarak ise alt notalarda misk, sedir ve amber vurucu bir etki yaratmaktadır.

  Adı: Rebul-Colors parfüm.jpg
Görüntülemeler: 4717
Boyutu: 70.3 KB


  Rebul Colors Pinky Bayan Parfüm: Çilek, şeftali, Hindistan cevizi, frambuaz, kuş üzümü, portakal ve greyfurt parfümün üst notalarını oluştururken, orta notalardaki süsen, menekşe ve incir çiçeği yerini alt notalardaki misk, vanilya ve sandal ağacına bırakmaktadır.

  Rebul Colors Lilac Bayan Parfüm:Üst notalarda bulunan mandalina, tarçın, incir yaprağı ve deniz notaları yerini alt notalarda menekşe yasemin ve hanımeline bırakıyor. Alt notalarda ise odunsu nüanslar çekicilik kazandırıyor.

  Rebul Colors Turquoise Bayan Parfüm: Üst notalarda meyve aromaları dikkat çekereken, parfümün orta notalarında çiçeksi nüanslar ferahlatıcı bir etki yaratmaktadır. Son olarak alt notalarda bulunan misk kalıcılığı sağlamaktadır.

  Adı: Rebul parfüm Power.jpg
Görüntülemeler: 4266
Boyutu: 35.4 KB


  Ünlü yerel marka Rebul, bayan ve erkek parfümleri ile geniş bir ürün ve marka yelpazesine sahip forumumuzda da yer alıyor. Forumumuzda diğer ürünlerle ilgili olduğu gibi Rebul ürünleriyle ilgili de birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Parfumforum.com da aslında tüm bu bilgi alış verişi için hizmetinizde. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Rebul Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Rebul Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Rebul Parfüm Hakkında kullananlar.