Salvador Dali Parfüm Hakkında

 1. Salvador Dali Parfüm Hakkında

  Salvador Dali ruhu parfüm şişesinde!

  Salvador Dali parfümleri, parfüm tutkunlarının yüzünü güldüren, sanatçı ruhu ortaya koyarak tasarlanan parfümlere sahip bir parfüm markası. Salvador Dali ise, eserleriyle herkesin aklında yer etmiş, tüm dünyayı kendine ve eserlerine hayran bırakmış bir sanatçı. Sadece resim alanında değil, heykel ve fotoğraf dallarında da 20.yüzyıla damgasını vuran Salvador Dali’nin sanatçı ve yaratıcı kimliği; parfümlerinde de, şişe tasarımlarında da ortaya çıkıyor.

  1985 yılından bu yana parfümleriyle rafları süsleyen Salvador Dali, sürrealist çizgisini parfümlerinde de sürdürüyor. Salvador Dali parfüm, hem beylere hem de bayanlara sanatsal bir dokunuş vaat ediyor. Gerek notalarıyla, gerek şişe tasarımlarıyla, gerekse kalıcılıklarıyla olsun parfüm tutkunlarından tam not alan Salvador Dali parfüm, pek çok kişinin de vazgeçilmezi. Ünlü ressamın eserlerinden ilham alınarak tasarlanan Salvador Dali parfümler, sizi büyüleyici bir serüvene davet ediyor. Bayanları karşı konulamaz, feminen ve baş döndürücü bir yolculuğa çıkartan Salvador Dali; kendine güvenen ve yeniliğe açık beyleri de maskülen, çekici ve etkileyici olan bu yolculuğa dahil ediyor. Şehvetin ve duyguların ön planda olduğu Salvador Dali parfümlerini henüz deneyimlemediyseniz, Salvador Dali ruhundan da yoksun kalmışsınız demektir.

  Adı: salvador dali parfüm-apparition_of_the_visage_of_aphrodite_of_cnidos_in_a_landscape.jpg
Görüntülemeler: 1789
Boyutu: 96.3 KB


  Salvador Dali parfümlerinin arkasındaki burunlar ise; Antoine Lie, Dorothee Piot, Alberto Morillas, Olivier Pescheux, Michel Almairac, Sidonie Lancesseur, Philippe Collet, Martin Gras, Mark Buxton, Evelyne Boulanger, Karoline Vieth, Henri Bergia, Philippe Romano, Gerard Anthony, Guillaume Flavigny, Emilie Bouge, Celine Ellena, Delphine Lebeau-Krowiak, Francis Kurkdjian, Daphne Bugey, Ilias Ermenidis ve Thierry Wasser’a ait.

  Salvador Dali ruhu parfümforum.com’da!

  Salvador Dali’nin ilhamının yansıtıldığı Salvador Dali parfümleri merak ediyorsanız, parfumforum.com ihtiyacınız olan adres. Parfüm severlerin uğrak adresi bu platformda Salvador Dali parfüm fiyatları başta olmak üzere; en kaliteli, en ucuz, en etkili, en beğenilen, en iyi Salvador Dali parfüm seçeneklerini bulabileceğiniz gibi; yüzlerce birbirinden kaliteli parfüm markası da burada sizleri bekliyor. Parfümlere dair aklınıza takılan her soruya cevap bulabileceğiniz parfumforum.com’u takip ederek; zaman zaman parfüm severlere sunulan parfüm setlerinden ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler        


Salvador Dali Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Salvador Dali Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Salvador Dali Parfüm Hakkında kullananlar.