En Seksi 25 Kadın Parfümü

 1. En Seksi 25 Kadın Parfümü

  PARFÜMÜNÜZ BİR ERKEĞİ ÇILDIRTMAYA YETER Mİ?

  Saçlarınızı kafanızın iki katı kadar kabarttınız, dudaklarınızı kırmızıya boyarak hafifçe araladınız, seksi iç çamaşırlarınızı giydiniz ve yüksek topuklarınızın üzerinde arz-ı endam etmektesiniz… Tek bir eksiğiniz var! Üzerinize bol baharatlı, buram buram egzotizm kokan kokan bir parfümü boca ettiniz mi, işte artık en dişi, en seksi sizsiniz!

  Tamam hemen kızmayın, şaka yapıyoruz ! Farkındayız ki çoğu kadın dergisinin sandığının aksine, aslında hiçbir kadın böyle erotik film karesinden çıkmış bir hale bürünerek seksi olmak istemiyor. Karikatüre dönüşmüş seksi kadın portleri artık birçok kadını rahatsız ediyor. Modern kadının seksilik anlayışı daha çok sadelik, doğallık ve zekadan geçiyor. Yapıldığı belli olmayan makyaj, spor şık kıyafetler, bakımlı ile abartıdan uzak saçlar ile kendini seksi hisseden kadın sayısı gittikçe artıyor. Peki ama parfüm seksiliğin neresinde duruyor? Parfüm, kadınların karşı cins üzerindeki etkilerini artırmaları için gerçekten etkili bir araç mı yoksa parfümün tek gerçek etkisi kadına kendisini daha seksi hissettiriyor oluşu mu?

  Adı: sexy_perfume_3.jpg
Görüntülemeler: 654797
Boyutu: 40.9 KB


  Amerikan Cosmopolitan Dergisi bu sorunun kadınlara değil erkeklere sormayı tercih etmiş. Eh ne de olsa hedef kitle erkekler! Sorarken direkt olmaktan hiç kaçınmamış doğrusu Toplam 463 erkeğe , ‘Bir kadının parfümünün, o kadınla birlikte olmak etkili olup olmadığı’ sorusu yöneltilmiş. Ve 463 erkekten % 84’ü 'Evet' cevabını vermiş. Parfümün bir kadını çekici bulmak için tek neden olabileceğine söyleyen erkeklerin oranı ise % 35.

  Parfümün tek başına bu kadar yüksek oranda etkili olması, insanın haydi hemen sihirli koku tarifini öğrenip sürünelim hevesine sevk edebilir. Araştırmanın diğer sorularına baktığımızda sihirli formül konusunda uzlaşma oranlarının bu kadar yüksek olmadığını görüyoruz. Erkeklerin % 28’i meyveli kokuları, % 18’I ise çiçeksi kokuları seksi buluyor. Chicago Koku ve Tat Araştırmaları Derneği’ni yönetmekte olan Dr. Hirsh erkeklerin koku tercihlerini çocukluk dönemine bağlıyor. Dr. Hirsch, tatlı kokuların erkekleri bilinçaltı düzeyinde uyararak çocukluk günlerine götürdüğü için bu denli etkili olduğunu belirtiyor. Yani erkekler, sürdüğümüz tatlı parfümler sayesinde, anne elinden çıkma kurabiye kokuları eşliğinde geçen ve anneleri tarafından el üstünde tutuldukları mutlu çocukluk günlerine dönüyorlar. Erkeklerin seksi bulduğu kokular ve notalar çok çeşitlilik gösterse sihirli formül konusunda araştırma bizi yine de elimiz boş göndermiyor. Vanilya! Evet, vanilya, çok çeşitli parfüm tercihleri olan erkeklerin üzerinde en çok birleştikleri seksi parfüm aroması.

  Adı: sexy_couples_perfume.jpg
Görüntülemeler: 643315
Boyutu: 22.7 KB


  Araştırmadan çıkan bir diğer çarpıcı sonuca göre ise, erkeklerin % 81’i, parfüm sıkarak buluşmaya gelen kadınla birlikte olma isteğinin arttığını, bunun sebebinin de kadının görüşmeden önce özen göstermiş olması olduğunu belirtiyor. Yani erkeği baştan çıkaran parfümün kendisi değil, parfümün sürülmüş olması! Pafüm kokusunu alan erkek karşısındakinin kendisi ile ilgilendiğini düşündüğü için harekete geçmeye çok daha istekli hale geliyor. Bu orana bakıp sakın haa favori parfümünüzü üstünüze boca edip randevuya gitmeyin. Araştırma sonucuna göre erkekler % 55 oranla kadınların parfümü biraz abartarak kullandığını düşünüyor ve bunu itici buluyor.

  Kokuların uzun vadeli etkisi ise belki de parfüm kullanmak için en önemli sebep. Koku duyusu insan hafıza üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip, hatta en geç unutulan hatıraların koku ile ilgili olduğunu birçok bilimsel araştırma da ortaya koyuyor. İstikrarlı olarak benzer tür kokuları süren bir kadın, o kokuların ortaya çıktığı her ortamda erkeğin biliçaltında vasıtasıyla bir kez daha hatıra geliyor. Ayrıca romantik bir gecenin ardından yastıklara veya erkeğin tişörtüne sinmiş bir kadın parfümü kokusu erkeki deliye döndürmeye yetiyor.

  Peki hangi parfüm seksi diye sorarsanız verebileğimiz en doğru cevap ‘’Hepsi’’ olurdu. Çünkü seksilik kişinin özgüveninde yatar ve kendinizi iyi hissettiren her parfüm sizi güçlü, kendine güvenli, güzel ve dolayısı ile seksi hissettirecektir. Buna rağmen yüzyıllara dayanan bir sektör, hatta bir sanat dalı olan parfüm dünyasının da belli doğruları, yanlışları ve klasikleşen markaları olması kadar doğal bir şey yok. Biz de parfüm alanında dünyanın önde gelen uzman kuruluşlarının araştırmalarını ve yayınlarını tarayarak sizin için ‘’En Seksi 25 Kadın Parfümü’’ seçkisini oluşturduk. Afrodizyak yüklü bir parfüm turuna hazır olun!


  Adı: sexy_perfume_1.jpg
Görüntülemeler: 635420
Boyutu: 27.5 KB


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 1

  Givenchy'nin Kesinlikle Dayanılmaz Parfümü

  Givenchy Absolutely Irresistible Bayan Parfümü hakkında söylenecek çok şey var. Ancak parfümün ülkemizde en çok konuşulmasına neden olan olay bir dönemin olay yaratan ve reyting rekorları kıran dizisi Aşk-ı Memnu’da gerçekleşti. Kırmızı, taşlı şişesi ve Bihter’in onu uzun uzun koklayışı hala pek çoklarının gözünün önündedir.

  Givenchy Absolutely Irresistible nasıl bir kokudur, nereden de çıkmıştır ve arkasında nasıl bir hikaye bulunmaktadır, işte parfüm hakkında tüm bilgiler:


  Givenchy Absolutely Irresistible Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 2

  Siyah Orkidenin Karşı Konulamaz Gizemi

  Tom Ford tarafından “ en arzu edilen koku” olarak ifade edilen Black Orchid, yoğun çiçek aroması ve çikolatanın baş döndürücü notalarıyla hepimizi büyülemeyi başarıyor.

  Sofistike kadınlara adanmış Tom Ford Black Orchid’in şişe tasarımı, notaları kadar esrarengiz, simsiyah bir şişe, tam baş kısmında bir adet Tom Ford armalı stoperi bulunuyor. Altın bir ip şeridi ile tutturulan arma, kokuya modern bir hediye paketi havası katıyor.

  Oldukça kalıcı hatta en kalıcı parfüm olduğunu söyleyebileceğimiz kokunun ortalama 10 saatten fazla süren bir aroması bulunuyor.

  Tom Ford Black Orchid Bayan Parfüm

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 3

  Kırmızının Yakıcılığı Zirveyi Zorluyor!

  Beyoncé, kadınların daha seksi, daha güçlü ve karşılarına çıkan her şeyi fethedecek yeteneğe sahip olduklarına inanmalarını sağlayan tasarımlar yapmak istediğini belirtiyor.

  Ünlü yıldızın tur ve sahne performanslarından esinlenerek isim verdiği koku, yine ünlü yıldızın en sevdiği renk olan kırmızı ile bütünleşiyor. Antik cam şişe tasarımıyla da göz boyayan parfüm ateşli ve seksi nüanslarla kullananları anında kuşatıyor.


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 4

  Vanilya ve Orkidenin Hipnotize Edici Dansı...

  Dior'un 2010 yılında lanse ettiği bu etkileyici parfüm, yeni koku kombinasyonlarının sihirli bir dokunuşu gibi.

  Vanilya ve orkidenin muhteşem birlikteliği şehvetli meyve kokuları ile bir araya gelerek, ahenkli ve zengin bir koku meydana getiriyor.
  İhtiraslı ve güçlü kadınlar, Dior'un bu etkiyeyici parfümü ile çevrelerini adeta hipnotize ediyor.

  Monica Belluci'nin oynadığı reklam filmini izlemek ve kokunun notaları arasında bir gezintiye çıkmak için tıklayın.

  Dior Hypnotic Posion Eau Sensuelle Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 5

  Pamuk Şekeri Gibi Bir Parfüm!

  Carolina Herrera 212 Sexy Women'ı pamuk şekerine benzettiysek bu sadece verdiği histen kaynaklanmıyor. Kalp notaları arasında pamuk şekeri bulunan dünyadaki sayılıparfümlerden bir tanesi olan Carolina Herrera 212 Sexy Women, 2005 yılından beri, kendine güvenen ve çekiliğiyle bir adım önde olan bayanların tercihi.

  Şehvetli dişiliğin, büyüleyiciliğin, etkileyiciliğin ve dayanılmaz tutkunun bir şişenin içine doldurulmuş halini deneyimlemek isteyenler çoktan Carolina Herrera 212 Sexy'nin hayranları kervanına katıldı. Bu feminen parfümle yolları henüz kesişmeyenlere ise en yakın parfüm mağazısında denemelerini tavsiye ederiz.


  Carolina Herrera 212 Sexy Women Bayan Parfümü



  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 6

  Doğu Rüzgarlarının Çiçek Esanslarıyla Dansı

  Temmuz 2008’de piyasaya çıkarılan Sensuous, Estee Lauder’ın floral notaların ağır bastığı genel çizgisinin sınırlarını zorluyor. Her yaştan kadınların kullanımı için tasarlanmış bu koku doğu esintileriyle çiçek esanslarını bir araya getiriyor.

  Güzelliği ve duyarlılığı günlük hayatı içerisinde içselleştirmiş olan kadınların vazgeçilmezi olan Sensuous, Gwyneth Paltrow, Elizabeth Hurley ve Carolyn Murphy gibi isimlerle ön plana çıkmıştır.

  Estée Lauder Sensuous Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 7

  Hisset, Hayal Et, Tadına Var!

  Thierry Mugler'ın incirin aynı anda hem ağacından, yaprağından, meyvesinden yararlanıp, incirin tüm faydalarını temeldeki tuzlu notalar ve kalpteki havyar notaları ile birleştirdiği bu kendine özgü kokusu 2010 yılından beri çok satan parfümler listesinin üst sıralarında kendine daimi bir yer edindi.

  Gotik Art Deco şişe tasarımıyla da ilgi çeken parfümün üzerinde bir adet zincir ve yüzük bulunuyor.

  Thierry Mugler Womanity Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 8

  Mücehver Görünümlü Parfüm!

  2010 yılında beğeniye sunulan La Prairie Life Threads Ruby Bayan Parfümü, tutkuyu, aşkı ve cazibeyi sembolize ediyor.

  Kompozisyonunda iyi dengelenmiş olan oryantal ve çiçeksi aromalara sahip bu koku, sıcak duygusal ve egzotik bir etki yaratırken, ruhunuzu ele geçirecek bir cazibeyi de zarif şişe tasarımıyla somutlaştırıyor.

  La Prairie Life Threads Ruby Bayan Parfüm


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 9

  Çikolatanın Koku Hali!

  Rochas markasının 2007 yılında piyasaya çıkarttığı Rochas Desir Woman, meyvemsi ve tatlı kokulardan hoşlanan bayanların tercih edebileceği iyi bir seçenek. Rochas Desir Woman’ın içinde çikolata bazlı notaların bulunmasından dolayı, bünyenize serotonin yüklenmişçesine mutlu günler geçirebilirsiniz. Şık şişe tasarımı ve iştah açıcı pembe rengi de azımsanamayacak güzelliğiyle göze çarpıyor.

  Rochas Desir Woman Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 10

  Duyuları Provoke Etmek İçin

  Agent Provocateur'un sert, güçlü ve karanlık öğelerini tanıyanları biraz şaşırtacak olan Agent Provocateur Eau Emotionnelle, seksi, flörtçü ve hafif tarzıyla dikkat çekiyor.

  Baharatlı ve çiçeksi koku bir koku olan Emotionnelle, duyularınızı uyararak içinizdeki dişiyi ortaya çıkaracak.

  Agent Provocateur Eau Emotionnelle Bayan Parfüm


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 11

  Seksilik, saygı uyandırmaktır!

  Gucci'nin ana kadın kokusu olarak piyasaya sunulmuş olan Gucci by Gucci, 2007'de David Lynch tarafından çekilmiş reklam filmlerinden oluşan reklam kampanyası ilegüncelliğini muhafaza etmeyi başaran, klasikler arasında yerini almış bir markadır.

  Egzotik çiçek kokularının meyve ve bal ile harmanlandığı bu şekerli koku, tavrını ortaya koymaktan çekinmeyen ve dişiliğin her şeyden önce saygı uyandırmakla ortaya konabileceğinin farkında olan güçlü kadınların kokusu.

  Gucci By Gucci Femme Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 12

  Parfümün Teninizdeki Lezzeti

  Dkny Be Delicious Women, çiçek kokusunun büyüsüne kapılmak isteyen kadınlar için en uygun alternatiflerden biri.

  Şık cam şişesinin yanı sıra, içerdiği egzotik çiçek ve tatlı meyve aromalarıyla kendinizi daha çekici ve seksi hissetmeniz mümkün.

  Dkny Be Delicious Women Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 13

  İçinize İşleyecek, Başınızı Döndürecek!

  Daphne Bugey imzalı Trussardi Inside For Woman, hayatının her anında çekici ve seksi görünmek isteyen bayanlar için tasarlanmış bir koku.

  İtalyan ruhunun inceliğini yansıtan ünlü parfüm markası Trussardi’nin bu ünlü kokusu feminen bayanlara; odunsu notların, çiçeksi motiflerle olan uyumlu kompozisyonunu sunuyor. Timsah derisi detaylı, bej rengi şişesiyle de göz dolduran Trussardi Inside For Woman’ı mutlaka denemelisiniz.

  Trussardi Inside For Woman Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 14

  Aşk, seksidir!

  Güzel anların her daim hatırlanmasından yola çıkılarak tasarlanan Ralph Lauren Romance, isminden de anlaşılacağı üzere romantizmi, engellenemez duyguları, tutkuyu, aşkı, bağımlılığı ve sıcaklığı temsil ediyor.

  Parfümü duyumsadığınız ilk anda, yüzünüzde gülümseme oluşturan anılarınıza doğru sizi samimi bir yolculuğa çıkaran Ralph Lauren Romance, karşı konulamaz ve baş döndürücü notalarıyla bu serüvenin hakkını veriyor.

  Ayrıntılı bilgileri okumak ve doyumsuz reklam filmlerini izlemek için tık'layın!

  Ralph Lauren Romance Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 15

  Egzotik ve çiçeksi bir koku olan Calvin Klein Euphoria, yaşamın her anını dolu dolu yaşamayı seven kadınlar için çekici bir parfüm.

  Heyecan veren çiçek kokuları içinizi açarken, odunsu esanslar size gizemli ve kendinden emin bir hava katacak.

  Size pozitif duygular yükleyecek olan bu parfümü denemenizi tavsiye ederiz.

  Calvin Klein Euphoria Women Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 16

  “Bu Gece Kızlar Gecesi!”

  Jennifer Lopez’in “Bu gece kızlar gecesi!” mottosuyla yarattığı J.Lo Glow After Dark, vahşi, seksi ve eğlenceli.

  Sulu ve canlı meyve notalarının, masum ve ferah çiçek notalarıyla olan mükemmel ortaklığının sonucu olan J.Lo Glow After Dark; kendine güvenen ve çekiciliğiyle her daim bir adım önde olan bayanlar şehvetli bir koku deneyimi sunuyor.

  Jennifer Lopez J.Lo Glow After Dark Bayan Parfüm

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 17

  Tıpkı Pahalı Elmas Bir Kolye

  Kış ayları yaklaşırken yazın sıcaklığını teninizde hissetmeye devam etmek istiyorsanız doğru numaradasınız. Yoğun odunsu alt notalara sahip olan parfümün kalbindeki yasemin ve badem, parfümde fark edilmeden geçilemeyecek bir karakter yaratmış. Kate Moss'lu seksi reklam filmini hala izlemeyen kadın varsa, bu defa atlamasın.

  Bvlgari Jasmin Noir Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 18

  Tehlikeli Sularda Yüzmenin Kokusu

  Yves Saint Laurent Opium Femme, oryantal ve mistik öğeler içeren baharatlı bir kokudur. “Opium” kelime olarak İngilizce “afyon “manasına geldiği için parfüm ilk çıktığında uyuşturucu karşıtı çevreler tarafından tepkiyle karşılanmıştı.
  Reklam kampanyalarında manken Sophie Dahl’ın, çırılçıplak sadece ayağındaki stiletto ayakkabılarıyla verdiği pozlar, yine uyuşturucu sancıları çeken bir kadını anımsattığı için 700’den fazla şikâyet alarak, reklamın yasaklanmasına yol açtı.

  Aldığı bunca eleştiriye rağmen 2003 yılında yapılan bir araştırma sonrasında, hafızada en iyi kalan kokular listesinde yerini aldı.

  Yves Saint Laurent Opium Femme Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 19

  Tutku ve Romantizm

  Ünlü parfüm markası Lolita Lempicka, Feminine ile ışıltılı ve zengin nüanslarları hayatınıza katmaya devam ediyor.

  Çiçeksi ve meyvemi bir parfüm olan Lolita Lempicka Feminine, dişiliğinin her boyutunun hakkını vererek yaşamayı kendine borç bilen iddialı kadınların parfümü.

  Lolita Lempicka Feminine Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 20

  Diziden Torpilli Seksi Parfüm...

  21. yüzyıl modern kadınının portresini çizerek femomen haline gelmiş olan Sex and the City'nin hayatlarımızın diğer alanlarını da kuşatan büyük bir marka haline gelmiş olması kadar doğal bir durum olamazdı. İşte bu yüzdendir ki, ünlü dizi ve filmden ilham alınarak piyasaya çıkartılmış bir Sex In The City Love 2'un da kendini ispatlamak için çok fazla çaba harcamasına gerek kalmadı.

  Girdiği her ortamda cazibesiyle ön planda olan ve kendini aşk kadını olarak tanımlayan şehvetli bayanlara hitap eden Sex In The City Love 2, bayanlara, çiçeksi notaların sakinleştirici ve tutkulu kokularıyla feminen ve çekici bir hava vaat ediyor.


  Sex In The City Love 2 Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 21


  Kırmızı Halı'da Arz-ı Endam Eder Gibi...

  Kırmızı Halılarda boy gösteren nice Hollywood ünlüsünü giydiren Lübnanlı moda tasarımcısı Elie Saab 2011 yılında parfüm dünyasına giriş yaptığında, doğaldır ki kendisinden beklentiler çok yüksekti. Parfümleri büyük bir heyecanla beklenen ünlü tasarımcı, kıyafet tasarımlarındaki göze çarpan feminenliği, tutkuyu, masumiyeti, zarafeti ve masalsı dokunuşu parfümlerine de aktarmış gibi görünüyor.

  Ünlü modacının 2011 yılında çıkarttığı ilk parfümü Elie Saab Le Parfum. Elie Saab Le Parfum parfümü tamamen ışıltıyı çağrıştıran EDP tarzında bir koku. Kendinizden emin, girdiğiniz ortamda bir güneş gibi parlamayı seven, çekici ve şehvetli bir bayansanız; Elie Saab’ın şöhretini gün boyu üzerinizde taşımak istiyorsanız Elie Saab Le Parfum tam da size göre.

  Elie Saab Le Parfüm Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 22

  Referansı Catherine Zeta Jones...

  Elizabeth Arden, Akdeniz esintisinin havada dalga dalga yayılmasını bir şişeye koyup, paketlemiş ve ortaya Mediterranean Breeze'i çıkarmış. 2008 yılından beri pek çok kadının yaz-kış favori kokusu haline gelen Elizabeth Arden Mediterranean Breeze, kendine güvenen, çekici, seksi ve baş döndürücü olmak isteyen bayanlara hitap ediyor, bunu da Catherine Zeta Jones'lu reklam kampanyası ile dosta düşmana ilan ediyor.

  Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 23

  Seksi Olmak Bir Sanattır...

  Cinselliğin bir sanat gibi ele alındığı bir coğrafya olan Uzakdoğu'nun kültürü ile yoğrularak hayat bulan Shiseido Zen, kaynak bulduğu kültürün avantajlarını en üst düzeyde kullanmayı bilerek koku duyumuza hitap ediyor. Duyulara ruha açılan pencereler muamelesi yapan Uzakdoğu'dan esinlenen Shiseido Zen, tüm egzotikliği ile tenimizi alevlendiriyor.

  Shiseido Zen Bayan Parfümü

  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 24

  En Seksi Gelin Olmak İsteyenler Buraya...

  Vera Wang, 'Gelin' serileri ile kadınların hayatına girdikten sonra modanın her alanına el attıysa da, hala birçok kadının kalbinde gelinlik ve gelin aksesuvarları satan marka olarak yer alıyor. Parfümsüz bir gelin düşünmek ise imkansız.

  Vera Wang, az ve öz parfüm çeşitlerinde daha çok çiçeksi romantik kokulara yer verse de, Vera Wang Women, bir geline yakışan seksiliği seçenek olarak sunmaktan geri kalmıyor. Tabi ki bu parfümü sadece gelinlerin kullanması gibi bir durum söz konusu değil. Zaten denedikten sonra hayatınızın her alanında yer vermek istemeniz yüksek bir olasılık.

  Vera Wang Women Bayan Parfümü


  EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ LİSTESİ - NUMARA 25

  İlk seksi parfümümüz Emporio Armani'den geliyor ve daha çok genç kızları ilgilendiriyor.

  Akdeniz ateşinin kışkırtıcı aromalarını teninize sunan 'She' parfüm serisinin SEXY çeşidi, ismi ile müsemma.

  She Is Sexy Women Bayan Parfümü
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Temel Parfüm Bilgileri Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz En Seksi 25 Kadın Parfümü online alışveriş'de bulun. En Seksi 25 Kadın Parfümü kullananlar.