Slazenger'dan Doğayı ve Sporu Birleştiren Parfümler

Dünyanın bugüne kadar ayakta kalabilen en eski spor malzemeleri üreticilerinden biridir Slazenger. Bir İngiliz markası olan bu spor malzemeleri üreticisi, alanında pek çok kategoriye sahiptir. 1881 yılında Ralph Slazenger tarafından kurulan marka, tenisle ilgili lider ürünler üreten nadir markalardandır. Kuruluşundan dört yıl sonra All England Lawn Tennis and Croquet Club ilk şampiyonasını düzenlerken, Slazenger da bir kutuda tenis seti ürününü piyasaya sürdü. O günden beri de yükselişi hiç durmadı.

Slazenger kendi döneminde dünyanın en iyi ahşap raket üreticilerinden biriydi. Her zaman hammadde olarak ahşabı kullanmaya çalıştı. Ahşabın kalitesi daima bu markanın imzasıydı. Spora duyduğu saygıyı, doğaya da göstermeyi ihmal etmedi. Doğayı ve sporu bir noktada birleştirdi ve ahşap ile spor malzemeleri arasında bir ahenk yarattı. Zaman zaman golf sporuna yönelik ürünler piyasaya sürse de her zaman tenis malzemeleri üretimine önem verdi. Markanın 1800’lerde Barnsley’de attığı tohumlar meyve vermeye başladı ve dünyanın her yerine tenis topu satmaya başladılar. O günden beri de sattıkları tenis topları dünyanın en iyi tenis topları oldu. Hala da iyi tenis topu dendiğinde akla gelen ilk markalardandır Slazenger…

Adı:  slazenger parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 22323
Boyutu:  51.6 KB


II.Dünya Savaşı Boyunca Slazenger

1940’tan sonra Slazenger markası, Slazengers Sykes Gradidge olarak bilinmeye başladı çünkü II.Dünya Savaşı sırasında şirketin pek çok fabrikası diğer üreticilerle aynı kaderi paylaşarak bombalandı ve yanarak yok oldu. Bunun üzerine üretime devam edebilen birkaç fabrikada üretim sürdü. Üretime devam edebilen diğer birkaç şirketle beraber bir fon oluşturan Slazenger barış döneminde çok yoğun çalıştı. Bu yorucu yılların ardından ise barışın ve sporun yükselişe geçmesiyle beraber her zaman ki gibi sporun ve barışın yanında olan dinamik marka kimliğine uygun bir davranış sergileyerek Sir Don Bradman, Sir Garfield Sobers, Sir Viv Richards, Sir Len Hutton, Denis Compton, Rohan Kanhai, Mark Waugh ve Geoffrey Boycott gibi pek çok ünlü kriket oyuncusuna sponsor oldu.

Savaşlar bittikten sonra marka yine yükselişe geçti. Fakat Çin, pek çok markada olduğu gibi, bu markanın yükselişinde oynadığı önemli rol kadar düşüşünde de önemli bir rol oynadı. Kuruldukları yıllarda Slazenger ve Dunlop gibi markalar ahşap spor ürünleri üretiminde çok baskın bir role sahipti. 1980’lerden itibaren metal spor malzemeleri popüler olmaya başladı. Böylece bu malzemelerle çalışan yeni Çin markaları Slazenger gibi eski toprak markaların önüne geçti. Daha ucuz ürünler üreterek pazara hakim olmaya başladılar. Başlarda ahşabın büyüsünden uzak ve kalitesiz olan bu metal malzemeler, teknolojinin de gelişmesiyle daha kaliteli bir hal almaya başladı. Böylece Slazenger da bu akıma ayak uydurmak zorunda kaldı.

Spor malzemelerindeki önderliği ile bilinen Slazenger, son zamanlarda parfümleriyle de yükselişe geçti. Ürettiği parfümlerle sporftif marka kişiliğinden ödün vermeyen Slazenger modern ve enerjik parfümlerle yeni neslin gözdesi oldu.

Slazenger Parfüm Kimlere Göre?

Gençseniz ya da kendinizi genç hissediyorsanız, dinamik bir yaşam tarzını benimsediyseniz, yerinizde duramıyorsanız ve ihtiyacınız olan tek şey biraz enerjiyse, Slazenger parfümler tam size göre. Slazenger parfümleri markanın kişiliğiyle doğru orantılı olarak sportmen kişiliklere hitap etmekte. En kalıcı kokuları sunan Slazenger parfümler sizi bambaşka dünyalarda hissettirecek. Slazenger’ın en kalıcı kokuları şişe tasarımlarından tutun, reklam filmlerine kadar sportif imajından vazgeçmiyor. Tüm özellikleriyle kişiliğini yansıtmakta hiç çekinmeyen bu en favori parfümlerin temsil ettiği ve sizin sportif kişiliğinizin de aynası olacak renkler: Mavi, turuncu ve yeşil… Doğadan ilham alınarak hazırlanan ve forumumuzdan en uygun fiyata, en ucuz şekilde sahip olabileceğiniz dinamik notalara sahip bu parfümlere biraz daha yakından bakmaya ne dersiniz?

Adı:  slazenger parfüm-active-sport-yesil.jpg
Görüntülemeler: 28873
Boyutu:  30.9 KB


Sonsuz Bir Arayış İçindeki Maceracı Erkeklerin Sadakat Kokan Parfümü: Slazenger Classic Mavi Erkek Parfüm

Mavi renk, derin ruh dünyasını ve sonsuzluğu ifade ederken sakinliği, güven ve sadakat duygusunu sembolize eder. Slazenger da bu artık klasikleşmiş parfümünü üretirken bunları göz önüne almış olmalı. Çünkü Classic Mavi Erkek parfümünü sonsuz bir sadakat içinde olan ama arayışına hiç son vermeyen erkeklere adıyor. Maceracı ve sportif ruhunuzu yansıtabileceğiniz bu parfüm Slazenger parfüm çeşitleri arasında en favori olanlardan. En kalıcı ve en etkileyici parfümlerden biri olduğunu da eklemek hata olmaz sanıyoruz…

Narenciye ve Çiçek Notalarının Ahenkli Dansı: Slazenger Sport Balance Women Bayan Parfüm

Sportif ve maceracı kişiliğe sahip kadınlar arasında son derece popüler olan bu parfüm için turuncudan başka bir temsili renk düşünülemezdi çünkü turuncu genellikle dışa dönük, hareketli, neşeli ve sosyal ilişkileri kuvvetli insanları temsil ediyor. Sportif erkeklerin ruhunu yansıtan kokular tasarlarken, dinamik ve hareketli bir kişiliğe sahip kadınları da unutmayan Slazenger onların ruhunu okşayacak tüm narenciye kokularını bir araya getiriyor. Narenciye bahçelerinin ferahlığı sportif kişiliğinizi temsil ederken, çiçek bahçelerinin sakinleştirici etkisi yumuşak ve kadınsı yönünüze dokunuyor.

Her Yönüyle Harika Bir Temsilci: Slazenger Active Sport Yeşil Erkek Parfümü

Şişe tasarımında bile bir sporcu matarasından ilham alan bu parfüm reklamıyla da sportif kişiliğini çok iyi ifade ediyor. Doğanın ferah yüzünden ilham alan bu parfümde kullanılan temsili renk yeşil… Klasik mavinin aksine güçlü, sert ve maskülen erkeklere hitap eden bu parfüm aynı zamanda kullanıcılarına klasik bir ferahlığın kapılarını da sonuna kadar açıyor. Yıllar önce üretilen klasik ambalajı yenilenmesine rağmen ferah notalarından ve sıra dışı kokusundan hiçbir şey kaybetmeyen Slazenger Active Sport Yeşil Erkek parfümü sizi bambaşka dünyalara götürecek.

Adı:  Slazenger Parfüm.jpg
Görüntülemeler: 24165
Boyutu:  49.8 KB


Okyanustan Gelen Ferahlık: Slazenger Active Sport Mavi Erkek Parfümü

Yine özel tasarım şişe serisinden olan bu parfüm genç ve dinamik erkekler arasında oldukça popüler. Tasarlanırken okyanusun ferahlığından esinlenen bu parfüm, tıpkı reklamında da olduğu gibi derinlerden gelen bazı hislerin temsilcisi. Son derece ferah kokusuyla günün yorgunluğunu bir nebze de olsun atmanıza yardımcı olacak bu parfüm vazgeçilmeziniz olacak. Limon, bergamot ve portakal gibi üst notalarıyla sizi ferahlatacak Slazenger Active Sport Mavi Erkek parfümü, alt notalarında yer alan misk, amber ve sedir ağacı gibi ormansı aromalarıyla tanıdık bir rahatlama hissi getirecek.

Slazenger yıllar boyu sürdürdüğü marka kişiliğinden hiç ödün vermeden tasarladığı parfüm koleksiyonuyla gençler ve kendini genç hissedenler arasında oldukça popüler. Okyanusların ferahlığıyla ormanların sakinliğini, narenciyenin tazeliğiyle çiçeklerin hoş kokularını bir araya getirerek farklı bir ahenk yaratan ve sıra dışı tasarımlarıyla sportif bir şıklık yaratan bu markanın kokuları parfüm severlerin en favori kokuları arasında yer alıyor. Kullanıcılarına en uygun fiyat, en kalıcı ve en etkileyici koku garantisi veren Slazenger parfüm sizin de ilgi alanınıza giriyorsa forumumuz tam size göre. Size en çok uyacak Slazenger kokusuna, Slazenger başlığındaki parfümleri ve notalarını detaylı inceleyerek ulaşabilir, en iyi parfüm anketi başlığını kullanarak başka maceralara da yelken açabilirsiniz. parfumforum.com en etkileyici, en kaliteli, en güzel, en iyi ve en favori parfümleri en uygun parfüm fiyatlarıyla sizlere sunuyor.