Snob Parfüm Hakkında

 1. Snob Parfüm Hakkında

  Son Zamanların En Gözde Kokusu SNOB

  Son yılların en gözde ve en etkili erkek parfümlerini yaratan marka Snob, Pinkar Kozmek’in çatısı altında parfüm dünyasına merhaba demiştir. En çok satan ve kalıcı parfüm seçenekleriyle kullanıcılarda tam not alan Snob, nasıl bir kozmetik devinin kanatları altında isterseniz yakından bakalım…

  1938 yılında kurulan Pinkar Kozmetik ürettiği, kolonya, sabun, makyaj ve diğer kozmetik ürünleriyle bir işletme başarısı olarak karşımıza çıkıyor.

  Aynı zamanda bir aile şirketi olan kozmetik markası, Fredo Bebe Kolonyaları, Fredo Bebe Pudrası, Policolor Saç Boyaları, Scherk Cilt Bakım Ürünleri, Tarr Erkek Losyonu, Canoe Güzellik Pudraları ve Blendax şampuanları gibi markaların üretimi ile başlayarak elde ettiği başarıyı 1988 yılında Pastel markası ile devam ettiriyor. Pastel’in ardından parfüm alanında kendini daha da geliştirerek,Top Girl serisi, Top Gun, Snob ve Apache erkek parfümlerini ve sonra Dolce kadın parfümünü piyasaya sürüyor. Koku dünyasına en son armağanı ise Snob beklenilenden daha fazla ilgi görüyor.

  Pinkar Kozmetik, kurulduğu günden beri sektördeki değişiklikleri ve yeni trendleri devamlı takip ederek, talepleri karşılamak için çalışıyor. Son yıllarda ihracata da yönelik üretime geçen Pinkar’ın ürünleri dünya pazarlarında da çok büyük beğeni topluyor.


  Adı: snob parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 15400
Boyutu: 62.1 KB


  Yarattığı markalarla uluslararası pazarlarda da gücünü kanıtlayan Pinkar, geçmişte olduğu gibi gelecekte de bilgi birikimini ve deneyimlerini yeni kuşaklara aktararak, size kaliteyi ve estetiği sunmayı hedefliyor.

  Erkeğin Vazgeçilmez Kokusu Snob Parfümleri:

  Kalıcı ve çekici kokularıyla Snob erkek parfümler piyasada 50 ml Roll-On, 150 ml Deodorant, 100 ml Eau de Toilette ve 200 ml Traş Losyonu seçenekleriyle bulunuyor.

  Snob Classic (Mavi) Erkek Parfüm: Üst notalarda biberin hakim olduğu parfüm orta notalarında Hindistan cevizine yer veriyor. Alt notalarda ise sandal ağacı ve misk kullanıcılara unutamayacağı bir deneyim yaşatıyor.

  Snob Black Erkek Parfüm: Bergamot ve mandalinanın üst notalardaki uyumlu beraberliyi yerini orta notalardaki kakule, köknar ve bibere bırakıyor. Alt notalarda ise misk, sandal ağacı, vanilya ve amber kalıcılığı sağlıyor.

  Snob White Erkek Parfüm: Üst notalarda biber, orta notalarda Hindistan cevizi ve son olarak alt notalarda sandal ağacı ve misk etkili bir biçimde harmanlanarak sportif ve enerjik erkekler için vazgeçilemez bir koku haline geliyor.

  Snob Sport For Men Erkek Parfüm: Bergamot, limon ve nane üst notalarda yer alırken, ardıç ve yasemin orta notalarda bulunuyor. Son olarak alt notalarda ise Sandal ağacı, misk ve kehribar etkili bir aroma kazandırıyor.
  Snob erkek parfümlerinin reklamları da oldukça büyük ilgi gördü diyebiliriz. Türkiye’nin en önemli ve en tanınmış DJ’lerinden biri olan Suat Ateşdağlı, Snob Black erkek parfümünün yüzü oldu. Bununla da yetinmeyen Suat Ateşdağlı, reklam müziği ile beraber markaya tam beş şarkı da hazırladı.

  Adı: snob parfümler.jpg
Görüntülemeler: 17899
Boyutu: 13.0 KB


  Snob, erkek parfümleri kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da kullanıcıların güvenini kazanmış durumda. Kaliteli ve kalıcı bir parfüm ya da deodorant kullanmak için çok fazla para harcamanın gerekli olmadığının bir göstergesi bizim için.. Forumumuzda da Snob ürünleriyle ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanmadan önce diğer kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilir ya da bizzat siz ürünlerle ilgili deneyimlerinizi bu foruma aktarabilirsiniz. Parfumforum.com da aslında tüm bu bilgi alış verişi için hizmetinizde. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Snob Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Snob Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Snob Parfüm Hakkında kullananlar.