STR8 Parfüm Hakkında

 1. STR8 Parfüm Hakkında

  Yoldan Çıkaran Erkeğin Kokusu STR8

  2009 yılında Polonya’da yeni bir koku markası olarak piyasaya sürülen STR8, yenilikçi şişe dizaynı ve eşsiz kokularıyla kullanıcılara hemen ulaşmış ve beğeni kazanmıştır. Böylelikle istikrarlı başarısı ile günümüzün erkek parfüm ve kolonyalarında öncü bir isim haline gelmiştir.

  2005 yılında yenilikçi tarzıyla yoluna devam eden marka, benzersiz ve yeni ambalajı ile parfüm çeşitliliğini arttırmıştır. Yeni STR8 çizgisi ilhamını modern metalik renklerden ve araba endüstrisi içinde baskın trendlerden almıştır.
  Marka logosunu da aynı tarzdan esinlenerek metalik araba plakası şeklinde tasarlamıştır. Böylelikle kokularındaki maskülen ve sert nüanslar markanın kurumsal kimliği ile bütünleşmiştir.
  STR8 koku ailesine ait tüm parfümler farklı ve benzersiz bir felsefeyi yansıtmakta ve içinde saklamaktadır. Bu anlamdan kullanıcılarına çok farklı seçenekler sunan marka klasik parfüm anlayışından sıyrılarak en etkili ve en iyi kokuları siz erkeklere armağan etmektedir.

  Piyasada 100 ml, 50 ml Eau de Toilette, 100 ml & 50 ml traş losyonu, 150 ml Deodorant, 85 ml Deodorant Doğal Sprey, 50 ml Roll-On ve 250ml & 400 ml duş jeli seçenekleriyle bulunan STR8 parfümlerini isterseniz yakından tanıyalım.

  Adı: str84 parfüm.jpg
Görüntülemeler: 7280
Boyutu: 54.0 KB


  STR8 Original Erkek Parfüm: Özgüvenli ve kontrolünü kaybetmeyen erkekleri maskülen notalarıyla hedef alıyor.

  STR8 Marine Erkek Parfüm: Açık denizlerin özgürlüğünü ve duygusunu teninize getirecek olan aromalarıyla dikkat çekiyor.

  STR8 Adventure Erkek Parfüm: Bilinmeyene duyulan merakı sembolize ederken macera ve aksiyonu göze alan cesur erkekleri egzotik ve aromatik notalarıyla baştan çıkarıyor.

  STR8 Energy Erkek Parfüm: Enerjik, bağımsız ve güçlü erkeklerin vazgeçemeyeceği bir koku olarak tanımlanıyor.

  STR8 Titanium Erkek Parfüm: Modern, dinamik, keşfetmekten ve öğrenmekten çekinmeyen erkeğin kokusu olarak STR8 erkeğini temsil ediyor.

  STR8 Graphite Erkek Parfüm: Gizemli, çekici ve çok yönlü bir karakteri sembolize eden koku kullananları adeta baştan yaratıyor.

  STR8 Freedom Erkek Parfüm: Özgür ve sınır tanımayan STR8 erkeğini temsil ediyor.

  STR8 Unlimited Erkek Parfümü: Arzu dolu ve sınırları olmayan potansiyelinin farkında olan STR8 erkeğini hedef alıyor.

  STR8 Sports Erkek Parfüm: Taze meyvelerin ferahlığını ve canlılığını kompozisyonunda saklayan parfüm, enerjik ve maskülen bir tarzı somutlaştırıyor.

  STR8 Challenger Erkek Parfüm: Odunsu notaların yoğunluklu olduğu bu koku, vazgeçmeyen, inatçı ve çekici erkekleri hedef alıyor.

  Adı: str86 parfümler.jpg
Görüntülemeler: 7800
Boyutu: 93.5 KB


  STR8 en az kokuları kadar iddialı reklam kampanyaları ile de gündeme geliyor. Top Cut Yapım ve Bold Ogilvy Ajans’ın beraber yürüttüğü reklamlarıyla beğeni kazanan marka, parfümlerinin temsil ettiği anlayışı görsel bir biçimde insanlara aktarıyor. Ünlü müzisyen Mourah da STR8 erkek parfümü reklamlarına ‘One Human Being To Another’ isimli albümünün dikkat çekici şarkılarından biri olan ‘J. Butterfly’ ile katılıyor. Sloganı ‘yoldan çıkarır’ olan marka, hem kokuları hem de reklam kampanyaları ile kışkırtıcı bir üslubu ve yöntemi doğru ve etkili bir şekilde kullanıyor.

  STR8 erkek parfümleri kalitesinin yanı sıra uygun fiyatları ile de kullanıcıların güvenini kazanıyor. Bu nedenle STR8, iyi bir kokuya sahip olabilmek için çok fazla para harcamanın gerekli olmadığının bir göstergesi de diyebiliriz. Forumumuzda da STR8 ürünleriyle ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanmadan önce diğer kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilir ya da bizzat siz ürünlerle ilgili deneyimlerinizi bu foruma aktarabilirsiniz. Parfumforum.com da aslında tüm bu bilgi alış verişi için hizmetinizde. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     

 2. Yardım lütfen

  Merhaba benim parfümlerle ilgili yardıma ihtiyacım var ben STR8 Original kullanıyorum fakat bulamıyorum ve parfümden de hiç anlamam. Bu parfümün içeriğinde neler var veya bu parfüme benzer hangi parfümleri tercih edebilirim. Lütfen cevap yazın


STR8 Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz STR8 Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. STR8 Parfüm Hakkında kullananlar.