Tabac Parfüm Hakkında

 1. Tabac Parfüm Hakkında

  Maskülen bir koku: Tabac parfüm

  Tabac erkek parfüm markaları arasından kolayca sıyrılan, kaliteli ve köklü bir marka. After shave ürünleriyle de bir klasik parfüm niteliği taşıyan Tabac, Maure & Wirtz firmasına ait bir parfüm.
  Efsanevi sıfatına en çok yakışan Tabac parfüm erkek 1955 yılından beri pek çok kendine güvenen erkeğin favori parfümü. Yarım asırdır piyasadaki popülerliğini koruyan Tabac parfüm aktif erkeklerden ilham alınarak tasarlandı. Sürekli yeni sürümleriyle kendini yenileyen Tabac parfüm, şimdiye kadar Almanya’da ve tüm dünyada en çok satan parfüm markalarından biri. Erkeksi kimliği ve maskülen bir tarzı yansıtan Tabac parfüm geleneksellikten uzaklaşmak istemeyen, tercihini klasik parfümlerden yana kullanmayı seven, zarif ve çekici beylere hitap ediyor. Baş döndürücü ve afrodizyak etkili notalarıyla da bayanların aklını almayı başaran ve bir o kadar da etkileyen Tabac parfüm, kalıcılık konusunda da kalitesinin hakkını veriyor. Erkeksi bir çizgiye sahip şişe tasarımlarıyla parfüm tutkunu beylerin gönlüne taht kuran Tabac parfüm, sentetiklikten uzak doğal bir dokunuşla da cildinizi ferahlatıyor.

  Adı: tabac parfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 3248
Boyutu: 96.3 KB


  En çok satan Tabac parfümleri ve notaları

  Tabac Man Erkek Parfüm: Kalitesi ve köklü geçmişiyle fark yaratan Tabac Man erkek parfüm, güçlü bir erkek kokusu arayan beylere muhteşem bir parfüm deneyimi yaşatıyor. Enerjik olduğu kadar klasik bir çizgiye sahip bu parfümün üst notaları portakal, lavanta, bergamot ve nanenin ferah kompozisyonu ile açılıyor. Orta notalarındaki kişniş, vetiver, sardunya ve kakulenin maskülen etkisiyle devam eden Tabac Man erkek parfüm; alt notalarındaki hindistan cevizi, sandal ağacı, paçuli ve vanilya ile de kalıcılık sağlıyor.

  Tabac For Men Erkek Parfüm: Klasik duruşunu 1955 yılından beri koruyan Tabac For Men erkek parfüm, erkeksi ve modern beyaz temalı şişe tasarımıyla da göz dolduruyor. Parfümün üst notalarında yeşil notalar, lavanta, neroli, bergamot ve limon; orta notalarında ise karanfil, sandal ağacı, süsen kökü, yasemin, gül ve çam bulunuyor. Alt notalarında ise tonka fasulyesi, amber, misk, vanilya, meşe yosunu ve tütün bulunduran Tabac For Men erkek parfümü maskülen havasını da bu notalardan kazanıyor.

  Adı: VISUEL-TABAC-ORIGINAL parfüm.jpg
Görüntülemeler: 4093
Boyutu: 94.3 KB


  Zarif ve klasik Tabac parfumforum.com’da!

  Yıllara meydan okuyan Tabac parfüm, en ince ayrıntılarıyla parfumforum.com’da sizleri bekliyor. En ucuz, en pahalı, en çok satan, en kaliteli, en klasik, en modern, en etkileyici, en beğenilen parfüm seçeneklerini bir araya getirdiğimiz bu platformda; Tabac parfüm yorumlarını ve Tabac parfüm fiyatlarını da bulacaksınız. Tabac parfüm erkek kokularının dışında yüzlerce parfüm markası da siz parfüm tutkunlarını bekliyor. Siz de parfumforum.com’u yakından takip ederek; parfüm setlerinden, fırsatlardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler   


Tabac Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Tabac Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Tabac Parfüm Hakkında kullananlar.