Tattoo Parfüm Hakkında

 1. Tattoo Parfüm Hakkında

  Tattoo Parfüm'le “İzini bırak!”

  Tam anlamıyla enerjik, genç, dinamik, neşeli, pozitif bir parfüm arayışında olanların en favori tercihi olacak bir parfüm var: Tattoo parfüm.

  Aromel Kozmetik tecrübesiyle rafları süsleyen Tattoo parfüm, gençlik ateşinin verdiği heyecandan ilham alınarak tasarlandı. Tam bir genç kız edasıyla göze çarpan Tattoo parfüm, kısa sürede en çok satan parfümlerden biri olmayı da başardı. Tattoo Passion, Tattoo Charm, Tattoo Angel ve Tattoo Star olmak üzere 4 farklı rengi temsil eden parfümler, her tarzdan bayanın da kendine uygun Tattoo parfümü seçebilmesine olanak sağlıyor. Eğlenceli, genç, romantik ve heyecanlı notalarla bezenmiş olan Tattoo, şişe tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Şık kurdeleli ambalajların içine gizlenmiş olan Tattoo parfüm, puf puflu parfüm pompasıyla da piyasada bulanan diğer bayan parfümlerinin bir adım önüne geçiyor. Baş döndüren Tattoo parfüm, deodorantlarıyla da bir bütünlük sağlayarak kalıcılık yönünden de uygun fiyat seçeneğine rağmen muhteşem bir performans sergiliyor. İster cildinize, ister de kıyafetlerinize uygulayabileceğiniz Tattoo parfüm, tamamen doğal bir dokunuşla cildinizin doğal sıcaklığına uyum sağlıyor. Siz de hem uygun fiyatlı, hem kaliteli, hem de sıra dışı bir parfüm deneyimi yaşamak istiyorsanız; Tattoo parfümü denemenizi şiddetle öneriyoruz.

  Adı: tattoo bayan aprfüm reklam.jpg
Görüntülemeler: 1653
Boyutu: 34.4 KB


  Tattoo Passion Bayan Parfümü: Pembe temalı şişesiyle tam bir romantik olan bu Tattoo üyesinin üst notalarında mandalina, şeftali; orta notalarında yasemin, gül, tutku çiçeği; alt notalarında ise misk, amber, paçuli ve sandal ağacı bulunuyor.

  Tattoo Angel Bayan Parfümü: Çiçek kokulu bu Tattoo parfümün üst notalarında şeftali, karpuz elma; orta notalarında gül, lotus, inci çiçeği; alt notalarında misk, amber ve sandal ağacı bulunuyor.

  Tattoo Star Bayan Parfümü: Turuncu rengin enerjisini yansıtan bu parfümün üst notalarında yeşil elma, erik, böğürtlen; orta notalarında mavi frezya, yasemin, tiare; alt notalarında da vanilya, misk, sandal ağacı ve şekerleme bulunuyor.

  Tattoo Charm Bayan Parfümü: Şehveti mor renk ile yansıtan bu kokunun üst notalarında Frenk üzümü, erik, ahududu, fındık; orta notalarında çikolata, zambak, frezya, orkide; alt notalarında ise misk ve karamel bulunuyor.

  Adı: tattoo parfüm reklamı.jpg
Görüntülemeler: 1553
Boyutu: 21.1 KB


  Büyüsüyle fark yaratan Tattoo parfüm burada!

  Parfüm aşıklarının uğrak adresi parfumforum.com’da sizleri yüzlerce parfüm bekliyor. Siz de Tattoo parfümün sihirli, cazibeli ve renkli dünyasına adım atmak istiyorsanız, bu forum tam size göre! Burası Tattoo parfüm fiyatları başta olmak üzere; en favori, en kaliteli, en beğenilen, en ucuz, en etkili, en pahalı, en iyi parfüm seçeneklerini bulabileceğiniz en geniş platform. Ayrıca parfumforum.com’da parfüm yorumlarını inceleyebilir, kendi yorumlarınızı da bizlerle paylaşabilir, indirimlerden ve parfüm setlerinden haberdar olabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler       


Tattoo Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Tattoo Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Tattoo Parfüm Hakkında kullananlar.