Tiara's Parfüm Hakkında

 1. Tiara's Parfüm Hakkında

  Teninizde Yeni Bir Dokunuş Getiren Marka Tiara’s

  Özsoy Kozmetik çatısı altında üretilen parfüm markalarında biri olan Tiara’s uygun fiyatları ve cazibeli kokularıyla her geçen gün sizlerin beğenisini daha da çok kazanıyor. Cecile, D’sign, Spoil, ve Hawaiian Tropic gibi markalarla beraber size en iyi ürünleri sunan kozmetik devini isterseniz daha yakından tanıyalım.

  "Company for Beauty" sloganıyla 2012 yılında yeni bir kampanya başlatan Özsoy Kozmetik, bu iddialı yaklaşımı somutlaştırmak için 25 yıldan fazla bir süreyle insanları güzelleştirmek için her gün biraz daha fazla emek sarf ediyor. 1987 yılında güçlü bir marka olarak üretime başlayan şirket, parfüm, deodorant ve güneş koruma malzemeleri gibi çeşitli ürünlerle üretim listesini daha da çok genişletiyor. Yılların verdiği deneyim ve başarılı olma arzusu ile Türkiye’de her geçen gün daha da büyüyen bir markanın başarısının altında uzun yıllara dayanan deneyiminin dışında, tüketicilerin beklentilerini anlama çabası ve sürekli olarak uygulanan ürün geliştirme çalışmaları yatıyor. İşini büyük bir istek ve motivasyonla yapan çalışanları sayesinde güzel geri bildirimler alan marka, pazarın en iyisi olmakla beraber, sorumluluk duygusunu kaybetmeden her zaman daha da çok çalışmayı kendine hedef ediniyor.

  Adı: tiaras 5.jpg
Görüntülemeler: 7639
Boyutu: 32.4 KB


  Özsoy Kozmetik, Cüneyt Çığ tarafından 1987 yılında kuruluyor. 2001 yılına kadar üretici firmaların satış ve dağıtım faaliyetlerinde bulunan firma, bu dönemde 150 farklı üreticiden sağlanan 5.000'i aşkın ürünü 3.750 perakende müşterisine ulaştırıyor. 2001 yılında, Shiba markasıyla ilk kez üretici firma konumuna gelen Özsoy Kozmetik, L'oreal distribütörlüğü ile Ege Çığ firmasını kurarak 2009 yılına kadar çalışmalarını sürdürüyor. Shiba markasıyla birlikte üretimine başlanan Shiba Herbal Plus ve Özsoy Kolonyaları'nı da kendi dağıtım kanallarıyla tüketiciye ulaştıran firma 2005 yılında sektörde ses getiren bir adım daha atıyor. Cecile Eau De Toilette & Deo & Make-Up ve Tiara's Parfüm serileri pazara katılıyor ve kendinden emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bugün Türkiye ve Dünya'da pek çok ülkede ürünleri önemli toptan ve perakende firmaları aracılığı ile dağıtılan Özsoy bir dünya markası olma yolunda ilerliyor.

  Adı: tiaras 6.jpg
Görüntülemeler: 6637
Boyutu: 27.3 KB  Tiara’s Parfümleri:

  2005 yılında lansmanı yapılan marka, her türlü kişiliğe hitap eden ferahlatıcı, dinamik ve kalıcı kokusu ile kullananları etkiliyor. Öne çıkan Tiara’s parfümlerine yakından bakalım…

  Tiara’s For Her Bayan Parfüm: Greyfurt, mandalina ve limon notalarıyla güneyin sıcak ve mutluluk veren ruhunu armağan eden Tiara’s For Her Bayan Parfümü, iddialı ve çekici kadınları hedef alıyor.

  Tiara’s Calm Erkek Parfüm: Tiara’s Calm erkek parfümü, baştan çıkaran erkeğin kokusu olarak Tiara`s ürünlerinin vazgeçilmez ve en etkili kokuları arasında yer alıyor.

  Tiara’s Cool Erkek Parfüm: Duyguları harekete geçiren bu eşsiz parfüm, mavinin serinliğini ve özgürleştirici etkisini sembolize ediyor.

  Tiara’s Quantum Erkek Parfüm: Suyun saflığını ve temizliğini teninizde hissettiren Tiara’s Quantum erkek parfümü kullanıcılardan tam not alıyor.

  Bunun dışında Hero Erkek Parfüm, Him Erkek Parfüm, Black Erkek Parfüm ve Surf Erkek parfümleri de Tiara’s koku ailesine yeni ürünler olarak katılılıyor.

  Forumumuzda Tiara’s erkek ve kadın parfümleri ürünleriyle ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanmadan önce diğer kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilir ya da bizzat siz ürünlerle ilgili deneyimlerinizi bu foruma aktarabilirsiniz. Parfumforum.com da aslında tüm bu bilgi alış verişi için hizmetinizde. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Tiaras Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Tiara's Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Tiara's Parfüm Hakkında kullananlar.