Tom Ford Violet Blonde Bayan Parfüm

 1. Tom Ford Violet Blonde Bayan Parfüm

  Çekici bir sarışın: Violet Blonde

  Tom Ford Amerika’da hem moda alanına, hem sinema alanına, hem de parfüm dünyasına ismini altın harflerle yazdırmış bir modacı ve yönetmen. Moda ve sinema alanındaki başarılarını parfümleriyle de pekiştiren Tom Ford, sıra dışı kokularıyla da vazgeçilmez parfümler yaratmayı başaranlardan.

  2011 yılında Tom Ford imzasıyla piyasaya sürülen Violet Blonde, pek çok kadınının da favorileri arasına girdi. Son derece Avrupalı, modern, feminen, kaliteli ve sofistike olarak tanımlayabileceğimiz Tom Ford Violet Blonde, isminden de anlaşılacağı üzere tam bir çekici sarışın kokusu. Tom Ford Violet Blonde ile parfüm dünyasının yüksek beklentisini mükemmel bir şekilde karşıladı. Zira parfüm çok kısa bir sürede en çok satan parfüm listesine de üst sıradan girmeyi başardı. Tom Ford’un her daim vurguladığı o farklılık ve iddia, Violet Blonde’da da en üst seviyede kendini hissettiriyor. Tom Ford Violet Blonde zengin notalarıyla da göz kamaştırıyor. Tom Ford Violet Blonde sizi harikalar diyarına taşıyor. İçinde barındırdığı menekşe, süsen ve miskin şahane uyumunu gözler önüne seren parfüm; çekici, modern, özel, elit ve farkını ortaya koymayı tercih eden bayanların kokusu. Tom Ford Violet Blonde mandalina ve menekşenin iris ile olan asil dansıyla birlikte açılışı yapıyor. Sonrasında hissedilen ise derin bir misk ve miskin pudralı, yumuşak, kadifemsi dokunuşu. Tom Ford Violet Blonde cildinizdeki vedayı ise vetiver ile tamamlıyor ancak doğal kokunuzla bütünleşen misk ve süet sizi uzun süre yalnız bırakmıyor. Tom Ford iddiasını şişe tasarımlarında da ortaya koymayı seviyor olacak ki, Violet Blonde’un altın sarısı renginde, karakteristik bir forma sahip şişesi de gösterişi, farklılığı ve lüksü iliklerinize kadar yaşatıyor.

  Adı: Lara-Stone-Tom-Ford-Violet-Blonde-Kadın Parfümü-.jpg
Görüntülemeler: 5125
Boyutu: 97.6 KB


  Tom Ford Violet Blonde’a baş döndürücü sarışının dokunuşu

  Bu kadar iddialı ve gösterişli bir parfümün reklam yüzü ise tabi ki parfümün kendisi gibi çekici ve baş döndürücü bir sarışın: Lara Stone! Mert&Marcus’un objektifinin karşısına geçen seksi model Lara Stone, tüm güzelliğiyle Violet Blonde’a da çok yakışıyor. Çekici sarışın mor menekşelerin tema olarak kullanıldığı afişlerde tüm çekiciliği ile boy gösteriyor. Sadece reklam afişinin cazibesi ve albenisi için bile alınabilecek Tom Ford Violet Blonde, iddiasını reklamlarıyla da pekiştirmeyi başarmış.

  Siz de Tom Ford parfüm ile alakalı her şeyi öğrenmek istiyorsanız, parfumforum.com’a hoş geldiniz! Forumumuzda en iyi, en kaliteli, en ucuz, en pahalı, en beğenilen parfüm seçeneklerinin yanı sıra; tüm parfümlere dair parfüm fiyat ve yorumlarına da ulaşabilir kendi yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Üstelik sitemizden indirimleri ve parfüm setlerini de takip edebilirsiniz.

  Violet Blonde Tom Ford, pudralı aromaları temel alarak tasarlanmış. Yaratıcıları onun büyüleyici ve sofistike bir koku olduğunu söylüyorlar. Çiçeklerin kokusunu baskın biber aromasıyla sabitleyen Violet Blonde Tom Ford 2011 sonunda piyasaya sürülen yeni bir koku ancak kısa zamanda hatırı sayılır sadık bir kitlesi oluşmuş. Yaprakların ve köklerin kalıcılık özelliğinden yararlanan kokunun zıt aromalarla oluşturduğu muhteşem dengesini sizler de fark edeceksiniz.

  Adı: tom-ford-beauty-lara-stone.jpg
Görüntülemeler: 2722
Boyutu: 61.8 KB


  Parfümün Üst Notaları:
  • Mandalina
  • Pembe biber
  • Menekşe yaprağı  Parfümün Orta Notaları:
  • Zambak
  • Yasemin
  • Süsen kökü


  Parfümün Alt Notaları:
  • Kabe samanı
  • Beyaz misk otu
  • Virginia sediri
  • Süet  Violet Blonde Tom Ford Seçenekleri:
  • 30 ml Eau De Toilette
  • 50 ml Eau De Toilette


  Violet Blonde Tom Ford hakkında kullananların düşünceleri, ürün hakkındaki fırsatları ve indirimleri forumlarımızdan takip edebilir, siz de görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler  


Tom Ford Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Tom Ford Violet Blonde Bayan Parfüm online alışveriş'de bulun. Tom Ford Violet Blonde Bayan Parfüm kullananlar.