Tommy Hilfiger Parfüm Hakkında

 1. Tommy Hilfiger Parfüm Hakkında

  Parfümün Vazgeçilemeyen Markası Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger, Amerikalı moda tasarımcısı Tommy Hilfiger tarafından 1985 yılında kurulmuştur. 1985'te New York’ta ‘The People’s Place’ isimli ilk yerini açan Hilfiger, çalışmalarına erkek koleksiyonları hazırlayarak başlamıştır. Tommy Hilfiger, ilk etapta spor ve rahat kıyafetler üretse de zamanla çeşitli tarzlarda tasarımlara da imza atmıştır. Daha sonra şirketinin merkezini Amsterdam’a taşıyan ünlü tasarımcı, kadın, erkek ve çocuklar için de yaptığı tasarımlarıyla yerini sağlamlaştırmıştır. Britney Spears, Aaliyah, Snoop Doggy Dogg David Bowie gibi ünlüleri giydiren marka, birbirinden güzel parfümleriyle de moda dünyasına imzasını atmıştır.

  True Star ve True Star Gold parfümlerinin reklam kampanyası için de ünlü yıldız Beyoncé Knowles ve Enrique Iglesias ile çalışmıştır.

  Adı: Tommy Hillfiger PArfüm Eau-de-Prep-Fragrance.jpg
Görüntülemeler: 6859
Boyutu: 87.2 KB


  Tommy Hilfiger Koku Ailesi

  Hilfiger kokuları Estee Lauder ile birlikte üretilmektedir. İlk koku olan Tommy For Men 1995, bayan versiyonu Tommy Girl ise 1996 yılında beğeniye sunulmuştur. Her iki koku da en çok satan kokular arasında yer almıştır

  Trudi Loren, Rodrigo Flores-Roux, Annie Buzantian, James Krivda, Harry Fremont, Givaudan, Aurelien Guichard, Yann Vasnier, Alberto Morillas, Calice Becker, Stephen Nilsen, Steve Demercado, Frank Voelkl, Patricia Bilodeau, Raymond Matts ve Christophe Laudamiel Bu bu güçlü kokuların arkasında bulunan ve Tommy Hilfiger’ın beraber çalıştığı tasarımcılardır.

  Adı: Tommy Hillfiger PArfüm Getloud.jpg
Görüntülemeler: 6535
Boyutu: 74.3 KB


  Hilfiger Men Erkek Parfümü: Üst notalarda bergamot, mandalina, greyfurt ve biberiye bulunduran parfüm orta notalarda gül, deri, maun ve zerdeçala yer veriyor. Alt notalarda ise süet, sandal ve kaşmir ağacı ile tonka fasulyesi ile kapanışı yapıyor.

  Tommy Hilfiger Loud For Her Bayan Parfüm: Parfümün üst notalarındaki gül ve liçi meyvesi alt notalardaki paçuli ile birleşerek Tommy Hilfiger koku ailesinin en iddialı kokusu olmaya aday görünüyor.

  Tommy Hilfiger Dreaming Bayan Parfüm: Kuş üzümü, pembe biber ve şeftali ile üst notalarını oluşturan kompozisyon orta notalarında frezya, sümbülteber ve şeftaliye yer vermektedir. Alt notalarda ise sandal ağacı, amber, misk ve zambak bulunmaktadır.

  Tommy Hilfiger Loud For Him Erkek Parfüm: Gül ve paçulinin eşsiz birlikteliğinin maskülen bir yorumu olan Tommy Hilfiger Loud For Him erkek parfümü büyük beğeni kazanıyor.

  Tommy Hilfiger Eau De Prep Tommy Erkek Parfüm: Üst notalarında greyfurt ve adaçayı bulunduran parfüm, orta notalarında karanfil, karabiber, lavanta ve ardıca yer veriyor. Alt notalarda ise meşe yosunu, amber ve süet çekici bir hava sağlıyor.

  Tommy Hilfiger 10 Erkek Parfüm: Üst notalardaki ananas ve kızılcık, orta notalardaki menekşe ve kaktüs çiçeğiyle birleşiyor ve sonra alt notalardaki kırmızı akağaç ve pamuk şekeriyle tatlı ve güçlü bir etki uyandırıyor.

  Tommy Hilfiger EDC Erkek Parfüm: Nane, lavanta, greyfurt ve bergamot üst notalarda yer alırken, orta notalarda kızılcık, gül ve yeşil elma bulunuyor. Alt notalarda ise devreye amber, kaktüs ve pamuk çiçeği giriyor.

  Tommy Girl EDC Bayan Parfüm: Çiçeksi ve meyvemsi koku yönüne sahip bu parfüm alt notalardaki sedir ve sandal ağacı aromalarıyla kalıcılığını koruyor.

  Tommy Hilfiger True Star Bayan Parfüm: Narenciye, misk, kavun ve hanımeli notalarının eşsiz bir birleşimi olan parfüm ünlü yıldız Beyonce ile özdeşleşiyor.

  Tommy Hilfiger True Star Erkek Parfüm: Odunsu ve baharatlı koku yönüne sahip olan erkek parfüm, alt notalardaki deri, vanilya, safran ve sandal ağacı ile adeta kullananları büyülüyor.

  Adı: Tommy Hillfiger PArfüm Hilfigerman.jpg
Görüntülemeler: 6735
Boyutu: 84.7 KB


  Dünyaca ünlü tüm parfümleri forumumuzda yer alıyor. Diğer ürünlerle ilgili olduğu gibi Tommy Hilfiger ürünleriyle ilgili de birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Parfumforum.com da aslında tüm bu bilgi alış verişi için hizmetinizde. Piyasadaki en beğenilen, en çok satan, en favori ve en kaliteli ürünler hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi, ürünlerle ilgili kampanyaları ve indirimleri de buradan takip edebilirsiniz.
  Eklenen Resimler Eklenen Resimler     


Tommy Hilfiger Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Tommy Hilfiger Parfüm Hakkında online alışveriş'de bulun. Tommy Hilfiger Parfüm Hakkında kullananlar.