Versace Bright Crystal Bayan Parfümü

 1. Versace Bright Crystal Bayan Parfümü

  Baharı Teninize Taşıyan Parfüm: Bright Crystal


  Versace Bright Crystal rengiyle, kokusuyla, şişesiyle resmen içimizi açtı. Bir de baktık ki, bahar gelmiş her taraf çiçek açmış, dereler çağlar olmuş, her tarafta berrak sular ve bizi saran çiçek kokularıyla kendimizden geçmişiz. Bu açık pembe, ferah ve tatlı mı tatlı kokuyu siz de biraz yakından tanımaya ne dersiniz?

  Bu gün ışığına benzer koku aslında hem gece hem de gündüz kullanımına uygun olarak hazırlanmış. Tabii arkasında Versace imzasının olması Versace Bright Crystal’a çok şey katmış. Büyük kristal kapağı kadar iddialı, içindeki su notaları kadar naif bir koku Versace Bright Crystal. Kendini bir kaç fıs fıs hareketiyle tazelemek, gençleştirmek ve yenilemek isteyenler için ideal.

  Adı: Candice-Swanepoel-Versace-Bright-Crystal Parfüm.jpg
Görüntülemeler: 18946
Boyutu: 88.8 KB  Versace Bright Crystal nasıl bir ekolün ürünü?

  Moda dünyasında pek çok ünlü marka var, biliyoruz. Ancak Versace denince akan suların durduğu da bir gerçek. İtalyan modasının meşhur, prestijli, baskın ve kalıplara sığmayan markası Versace Elton John, Madonna, Ashton Kutcher, Britney Spears, Halle Berry ve Charlize Theron gibi büyük starlardan oluşan bir fan listesine sahip. Ne zaman bir Oscar Ödül Gecesi olsa kırmızı halı seremonisinin en çok konuşulan kıyafetleri ağırlıklı olarak Versace imzası taşır. Ya da ne zaman yeni bir çanta, yeni bir koku ya da başka bir ürünü piyasaya çıkacak olsa, günlerce önceden bu ürünü ilk göreceklerin isim listeleri oluşturulur ve insanlar bu listede yer almayı önemli bulur. Versace öncelikle İtalyan modasının ve tabi genel olarak dünya moda sektörünün dinamosu olmayı her dönem başarmış bir marka olarak, aslında tüm övgüleri de hak eden bir markadır.

  Kim böyle kokmak istemez ki?

  Yani Versace gibi... Herhalde Versace de 1981 yılında böyle düşünmüş olacak ki, ilk kokusu Gianni Versace for Women’i piyasaya sürmüş. Dünya moda tarihinde ve parfüm sektöründe Versace’nin parfüm üretmeye başlaması hem bir bomba haber niteliği taşıyormuş, hem de artık bundan sonra parfüm sektöründe hiçbir şeyin aynı kalmayacağı daha o günden belli olmuş. Versace daha ilk kokusundan parfüm dünyasını ele geçirirken elbette ünlüler dünyasından da pek çok isim Gianni Versace kokmaya başlamış. Efsaneler Hollywood’un tüm sokaklarının bir dönem Gianni Versace koktuğunu söyler. Biz efsanelerin yalancısıyız.

  Adı: VERSACE_BRIGHTCRYSTAL_Parfüm2.jpg
Görüntülemeler: 19749
Boyutu: 87.8 KB


  Kır çiçeklerinden serin sulara: Versace Bright Crystal

  Şimdi hep birlikte zihinlerimizin içinde bir yolculuğa çıkıyoruz. Şu anda ofisinizdeyseniz de, evinizdeyseniz de bunu unutun. Düşünün ki bahar gelmiş. Yürüdüğünüz yolun kenarından ağaçlar size çiçek dolu dallarını uzatıyor. Az sonra karşınıza dalında narlar, mandalinalar çıkıyor. Hepsinin kokusu birbirine karışırken tam karşınızda duran zirvesi karlı dağdan serin bir esinti geliyor. Güneş sizi hafiften ısıtırken, doğa sizi gençleştiriyor.

  İşte Versace Bright Crystal tam da böyle bir koku. Parfümün üst notalarında yuzu mandalinası, nar ve su aromalarının ferahlatıcı etkisi var. Orta notalardaki lotus çiçeği, manolya ve şakayık size bu bahar etkisini sağlıyor. Alt notalardaki beyaz misk otu, maun ağacı aroması ve misk tüm bahar tazeliğini teninize ustaca sabitliyor.

  2006 yılında pek çok ünlü kokunun altında imzası bulunan Alberto Morillas tarafından yaratılan Versace Bright Crystal tatlı ve çiçeksi kokusuyla genç, temiz ve son derece sakin bir parfüm. Kullananlar onun yumuşak ancak son derece çekici bir koku olduğunu söylüyorlar.

  Parfümün Üst Notaları:
  • Yuzu meyvesi
  • Nar
  • Su ve taze notalar


  Parfümün Orta Notaları:
  • Lotus çiçeği
  • Manolya
  • Şakayık


  Parfümün Alt Notaları:
  • Misk
  • Maun ağacı
  • Amber


  Versace Bright Crystal Parfüm Seçenekleri:
  • Versace Bright Crystal 90 ml Eau De Toilette
  • Versace Bright Crystal 50 ml Eau De Toilette
  • Versace Bright Crystal 30 ml Eau De Toilette


  Adı: VERSACE_BRIGHTCRYSTAL_Parfüm3.jpg
Görüntülemeler: 18389
Boyutu: 53.9 KB


  Gün ışığına benzeyen şişesiyle Versace Bright Crystal parklaklığı elinizde...

  Versace Bright Crystal’ın şişe tasarımı içinin güzelliğinin dışavurumu adeta. Açık pembe cam şişesi ve büyük kristal kapağıyla 50 ml ve 90 ml ölçülerinde hazırlanmış. Ünlü top modeller Candice Swanepoel ve Raquel Zimmerman kokunun bağımlı ünlüleri arasında.

  Versace parfüm kadın ve Versace parfüm erkek kategorilerinde pek çok çarpıcı koku bulunuyor. Eğer detaylarını merak ediyorsanız Versace parfüm yorumları size ışık tutacaktır. Bu konuda forumlarımıza göz atabilir siz de izlenimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca Versace parfüm fiyat aralıkları, kampanyalarını, en beğenilen, en favori, en çok satan ve en beğeniler Versace parfümleri için sitemizde gezinmeye devam etmenizi öneririz.

  2006 yılında Alberto Morillas imzası taşıyarak piyasaya çıkartılan Versace Bright Crystal, çiçeksi kokusuyla, kadınları kendine çeken Versace Bright Crystal, günümüzde de oldukça popüler bir hale geldi. Versace kokularını seviyor ve çiçeksi kokular beni anlatıyor diyorsanız, mutlaka bu parfümü denemelisiniz.

  Versace dünyasının büyülü kokularına bir adım atmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu forumda; Versace’nin parfümlerini inceleyebilir, fotoğraf ve videolara ulaşabilir, indirimlerden ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.


  Eklenen Resimler Eklenen Resimler    


Versace Parfüm yorumları okuyup ve fiyatlari karşılaştırıp en ucuz Versace Bright Crystal Bayan Parfümü online alışveriş'de bulun. Versace Bright Crystal Bayan Parfümü kullananlar.